Gdzie się ukrywają fanatycy gier logicznych?

Wszystko co chcecie wiedzieć o Stowarzyszeniu Miłośników ERpegów i Fantastyki. Informacje o naszej działalności.

Moderator:Avalanche

Awatar użytkownika
pwarych
Wędrowiec
Posty:3
Rejestracja:2009-03-29, 12:00
Lokalizacja:Łódź

Gdzie się ukrywają fanatycy gier logicznych?

Post autor: pwarych » 2012-09-05, 20:56

Cześć.

Na razie gram z żoną i synem, ale mam ochotę poznać nowe osoby będące pasjonatami gier logicznych. Chętnie grywam też w gry na spotrzegawczość - bardzo lubię TRIO i FLIX MIX. Kupiem SETA, ale nie ma w rodzinie chętnych do grania. Gram też ostatnio w UBONGO DUEL z żoną. Większość gier to samoróbki (home-made set) Pełna lista jest na BGG (pwarych) Mogę przynieść na spotkanie swoje gry, jeśli będą konkretne osoby chętne do grania.
Fajnie byłoby moje gry gry umieścić na liście GamesRoomu. Może wtedy ktoś, kto ma podobny gust to zobaczy i będzie można poznać ludzi o podobnym zacięciu.

Mam - (samoróbki) -
- Connect Four
- Easter Island
- Gobblet
- Gyges
- Hey, That's My Fish!
- Kamisado Schnupperspiel
- L-Game
- Ponte del Diavolo
- Quixo
- Quoridor Kid
- Santorini
- Six
- Tablut
- Tortuga
- Ubongo Duel (na razie 6 plansz)
- Pylos
Tych gier będzie przybywać.

Gry kupione
- Hooop!
- Offboard
- Ligretto Twist
- SET
- Quoridor

Przy produkcji Easter Island poznałem ostatnio korespondencyjnie Marka Mafko (mafko). Fanatyka gier logicznych. Niestety jest z Piotrkowa. Ale być może uda nam się kilka razy w roku w soboty spotkać, by przetestować kilka tytułów. Szukam podobnych osób, które mieszkają w Łodzi. Jeśli macie jakieś namiary, czy sugestie gdzie szukać - dajcie mi od razu znać.

pozdrawiam
Piotrek Warych
(pwarych@poczta.onet.pl)
Fanatyk i sympatyk gier logicznych. Lubię także gry na spostrzegawczość typu Trio czy Flix Mix.

ODPOWIEDZ