Zebrania SMFa w roku szkolnym 2008/2009

Wszystko co chcecie wiedzieć o Stowarzyszeniu Miłośników ERpegów i Fantastyki. Informacje o naszej działalności.

Moderator:Avalanche

Awatar użytkownika
ifka
Osadnik
Posty:209
Rejestracja:2008-12-09, 10:13
Lokalizacja:Łódź

Post autor: ifka » 2009-07-25, 13:39

Vendetta - na spotkanie może przyjść każdy.

Co do "zwykłych smerfów", to ich obecność na spotkaniu może pełnić rolę wzmocnienia grupy widzów.

Argumentów o których pisał Nurgling nie będę powtarzała (nie zgadzam się jedynie z tym dotyczącym zasad :-P

Nurgll - znowu byłeś szybszy... Rozprawię się z Tobą w innym czasie i innym miejscu :-D

vendetta_222
Osadnik
Posty:352
Rejestracja:2008-08-30, 23:19
Lokalizacja:Przemyśl
Kontakt:

Post autor: vendetta_222 » 2009-07-25, 13:51

Chodziło mi oto że powinni tam byc orgowie takiego spotkania głównie. Owszem smerfy też i to jak najliczniej ale smerf też chce pograć:P

Awatar użytkownika
Nurgling
Szlachcic
Posty:1171
Rejestracja:2008-09-25, 12:29
Lokalizacja:Łódź/Tomaszów Maz
Kontakt:

Post autor: Nurgling » 2009-07-25, 14:00

Wydaje mi się że na podsumowanie tej rozmowy nadaje się pewnie cytat...
nie chce mi się z tobą gadać...
Obrazek

vendetta_222
Osadnik
Posty:352
Rejestracja:2008-08-30, 23:19
Lokalizacja:Przemyśl
Kontakt:

Post autor: vendetta_222 » 2009-07-25, 14:44

No co jeśli mój punkt widzenia sie niepodoba to sorka niema się co obrażać. Po to jest forum by wyrażać swoje zdanie. Podałem swój punkt widzenia i tyle. Jeśli info na takie tematy jest słaby to nie dziwcie się że mało ludzi przychodzi//nikt. Poza tym nie wszystkie smerfy za zaangarzowane w polcon i niewymagajcie że nagle sie zaangarzują! Właśnie przez takie teksty typu "nie chce mi się z Tobą gadać" ludzie niebedą chcieli chodzic na takie spotkania. To nie wojsko żeby nakazywac rozkazy do wykonania.

Awatar użytkownika
WitchDoctor
Wędrowiec
Posty:86
Rejestracja:2009-07-19, 12:21
Lokalizacja:Żagań/Łódź
Kontakt:

Post autor: WitchDoctor » 2009-07-25, 19:41

No co jeśli mój punkt widzenia sie niepodoba to sorka niema się co obrażać. Po to jest forum by wyrażać swoje zdanie. Podałem swój punkt widzenia i tyle. Jeśli info na takie tematy jest słaby to nie dziwcie się że mało ludzi przychodzi//nikt. Poza tym nie wszystkie smerfy za zaangarzowane w polcon i niewymagajcie że nagle sie zaangarzują! Właśnie przez takie teksty typu "nie chce mi się z Tobą gadać" ludzie niebedą chcieli chodzic na takie spotkania. To nie wojsko żeby nakazywac rozkazy do wykonania.
+ milion błędów interpunkcyjnych.

Ze względu na moje słabe serce więcej czytać Ciebie nie będę. Jestem wrażliwy na analfabetyzm. :)
Do you remember, Odin, when in bygone days
we mixed our blood together?
You said you would never drink ale
unless it were brought to both of us.


Czekam na Ragnarök.

vendetta_222
Osadnik
Posty:352
Rejestracja:2008-08-30, 23:19
Lokalizacja:Przemyśl
Kontakt:

Post autor: vendetta_222 » 2009-07-25, 20:45

Nie jestem analfabetą tylko dyslektykiem i dysortografem.

Awatar użytkownika
Enzeru
Szlachcic
Posty:1225
Rejestracja:2008-08-11, 14:44
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Enzeru » 2009-07-25, 21:21

Ludzie, przestań cie wytykać innym błędy ortograficzne.
Zaczynacie się zachowywać jak wszystkie tłumoki z Onetu i WP - jak brak argumentów to pojedziemy po błędach.
Pamiętajcie,że internet to podobnie jak komórki i smsy tworzy nowe społeczeństwo nie używające zasad interpunkcji i ortografii.
Ja także jestem dysortografikem i mimo to nie lubię wysyłać postów z błędami.
Myślałem jednak,że na tym forum liczy się przede wszystkim treść a nie forma..
In the name of the Emperor I order you to die!!!

Awatar użytkownika
Rincewind1
Szlachcic
Posty:1318
Rejestracja:2008-09-28, 14:46
Lokalizacja:Piekarnia
Kontakt:

Post autor: Rincewind1 » 2009-07-25, 22:27

Enzeru pisze:Ludzie, przestań cie wytykać innym błędy ortograficzne.
Zaczynacie się zachowywać jak wszystkie tłumoki z Onetu i WP - jak brak argumentów to pojedziemy po błędach.
Pamiętajcie,że internet to podobnie jak komórki i smsy tworzy nowe społeczeństwo nie używające zasad interpunkcji i ortografii.
Ja także jestem dysortografikem i mimo to nie lubię wysyłać postów z błędami.
Myślałem jednak,że na tym forum liczy się przede wszystkim treść a nie forma..

+ pierdyliard. Szczególnie, że prędzej czy później każdemu się taki błąd popełniać zdarza. A czepianie się czegoś takiego w forumowej dyskusji to typowy manewr unikowy, mający na celu dyskredytację argumentów oponenta poprzez swego rodzaju ośmieszenie. Ponadto tworzy on zbędne offtopy. A w ogóle to ta dyskusja mało ma wspólnego z zebraniami, do offtopu to przenieść proszę.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2009-07-25, 22:30 przez Rincewind1, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nurgling
Szlachcic
Posty:1171
Rejestracja:2008-09-25, 12:29
Lokalizacja:Łódź/Tomaszów Maz
Kontakt:

Post autor: Nurgling » 2009-07-25, 23:16

Ja też mam żółte papiery (dysgrafia, dysortografia :) - ale dbam o to, by błędy się nie pojawiały zbyt często. Nie jest to bardzo trudne - wystarczy przeczytać swój post.
W skrajnych przypadkach - przekopiować do Worda. Zwłaszcza że żadna z wymienionych przypadłości zwalnia z używania znaków przestankowych - to czyste niedbalstwo.

Co do argumentów - ja bym ich tak nawet nie nazwał.

Bo powiedzenie że "organizatorzy mają być" jest rozumiane samo przez się - oni organizują to spotkanie tzn - są na 100% w czasie spotkania.

A inną kwestią jest obecność grona SMF na takim wydarzeniu - w koszulkach, propagujących naszą działalność i przede wszystkim: pokazujących że ruch fantastyczny w Łodzi - istnieje.

Co zresztą SMF udowadnia - ŁPG i inne imprezy + spotkania.
PLUS - Polcon - jedna z najbardziej prestiżowych imprez fandomu w Polsce.

Prosiłem o przyjście - nie zmuszałem - spotkanie było super.
Kto nie był - jego strata.
Ostatnio zmieniony 2009-07-25, 23:19 przez Nurgling, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
ThePiachu
Osadnik
Posty:185
Rejestracja:2009-01-08, 09:12
Lokalizacja:Łódź

Post autor: ThePiachu » 2009-07-30, 13:31

OBcY pisze:
ThePiachu pisze:To jeżeli można pożyczać planszówki na tą przerwę, to chętnie przygarnę BSG, tylko pewnie urwę się z zebrania wcześniej, więc nie cylonić do północy jeżeli można;).
Obawiam się, że BSG zabiera grupa flambergowa, ale możesz pożyczyć na jeszcze tydzień to jakoś się umówimy na odbiór.
Dobra, komu przynieść BSG? Bardziej pasuje mi przynieść to komuś w piątek niż sobotę. Może ktoś się chce spotkać w manu po odbiór?

Awatar użytkownika
Nurgling
Szlachcic
Posty:1171
Rejestracja:2008-09-25, 12:29
Lokalizacja:Łódź/Tomaszów Maz
Kontakt:

Post autor: Nurgling » 2009-08-21, 15:30

Przypominam ze jutro spotykamy się o godzinie 15 ŁDK - sala 313
Obrazek

Awatar użytkownika
RansomStark
Członek Wewnętrznej Rady
Posty:773
Rejestracja:2009-06-03, 17:01
Lokalizacja:Łódź

Post autor: RansomStark » 2009-08-21, 15:50

gżdacze też mają byc ?

Awatar użytkownika
Nurgling
Szlachcic
Posty:1171
Rejestracja:2008-09-25, 12:29
Lokalizacja:Łódź/Tomaszów Maz
Kontakt:

Post autor: Nurgling » 2009-08-21, 16:04

jeśli chcą - zapraszamy :) najpierw planszowki - potem ... afterparty :)
Ostatnio zmieniony 2009-08-21, 16:07 przez Nurgling, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Zablokowany