Promocja ŁPGu i SMERFa

Materiał o ŁPG i SMERFie na youtube :)

Wszystko co chcecie wiedzieć o Stowarzyszeniu Miłośników ERpegów i Fantastyki. Informacje o naszej działalności.

Moderator:Avalanche

Awatar użytkownika
Smiler
Wędrowiec
Posty:20
Rejestracja:2014-10-13, 10:53
Lokalizacja:Pabianice / Łódź
Kontakt:

Promocja ŁPGu i SMERFa

Post autor: Smiler » 2015-06-10, 22:30

Cześć wam!

Na tym forum klikam głównie w temacie o grze planszowej, którą aktualnie robię ( http://www.smerf.fero.pl/f/viewtopic.php?t=2605 ), ale tu chciałem pisać o czymś zupełnie innym, a mianowicie o kwestii promocji ŁPGu oraz SMERFa.

O co chodzi? Chcemy przeprowadzić wywiad z osobami od ŁPGu oraz SMERFa (nie do końca wiem w jakim stopniu co się ze sobą pokrywa, więc jakbyście mnie oświecili, byłbym wdzięczny) oraz nakręcić trochę materiału na samym ŁPGu, żeby pokazać ludziom "z czym to się je" :).

Ja, poza powolnym wkręcaniem się w planszówki, jestem liderem organizacji PonadPrzeciętni (tu trochę o nas - http://ponadprzecietni.pl/kim-jestesmy/ oraz trochę fotek https://www.facebook.com/ponadprzecietn ... tos_albums ). Najogólniej rzecz biorąc - zrzeszamy ludzi żyjących aktywnie (głównie studentów) oraz m.in. promujemy fajne inicjatywy (a ŁPG definitywnie taką jest). Obecnie kręcimy też na youtube "serial", w którym pokazujemy Łódź z innej perspektywy, tutaj możecie zobaczyć pierwsze 3 odcinki (kolejne będą krótsze ;P):



Chcielibyśmy poświęcić swój czas właśnie po to, żeby nakręcić materiał o ŁPG oraz SMERFie ;).

Jeśli wyrazicie chęć wstępnego zainteresowania zanim podejmiecie decyzję, to chętnie rozwinę skrzydła i napiszę coś więcej o tym, co zostałoby zrobione i jakie wypłyną z tego faktu korzyści dla ŁPGu oraz SMERFA (i Łodzi). Naturalnie - jeśli mielibyście chęć spotkać się osobiście, to też bardzo chętnie ;).

Pozdrawiam was ciepło,
Smiler ;)
Łam zasady, albo zasady złamią Ciebie.

Awatar użytkownika
Waymar
Mieszczanin
Posty:447
Rejestracja:2012-07-20, 20:45
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Waymar » 2015-06-11, 22:26

Cześć,
Przeglądałem Twój wątek o tworzonej grze - fajnie, że próbujesz, kiedyś możesz zajrzeć na Smerfa (bo chyba nie miałeś okazji?)
Jak chodzi o Twoje pytanie o zależności między Smerfem a ŁPGiem to sprawa jest prosta - Smerf to Stowarzyszenie Miłośników Fantastyka, organizacja w której działamy. A Łódzki Port Gier to cykliczna akcja, którą nasze stowarzyszenie organizuje.

Jak chodzi o promocję - zapraszamy na ŁPGa, jak również na zwykłe cosobotnie spotkania, tam będzie najłatwiej o zebranie odpowiedniego materiału.

Awatar użytkownika
Smiler
Wędrowiec
Posty:20
Rejestracja:2014-10-13, 10:53
Lokalizacja:Pabianice / Łódź
Kontakt:

Post autor: Smiler » 2015-06-15, 16:48

Waymar pisze:Cześć,
Przeglądałem Twój wątek o tworzonej grze - fajnie, że próbujesz, kiedyś możesz zajrzeć na Smerfa (bo chyba nie miałeś okazji?)
Do tej pory byłem raz . Chciałem w tym roku zacząć chodzić regularnie, ale wyskoczyło mi takie fajne wydarzenie organizowane przez Departament Gier o ich robieniu, więc się skusiłem. Jak tylko to się skończy, chcę zacząć wpadać na spotkania ;).

Waymar pisze:Jak chodzi o Twoje pytanie o zależności między Smerfem a ŁPGiem to sprawa jest prosta - Smerf to Stowarzyszenie Miłośników Fantastyka, organizacja w której działamy. A Łódzki Port Gier to cykliczna akcja, którą nasze stowarzyszenie organizuje.
Super! Bardzo fajnie, że tak to wszystko wygląda ;)!

Waymar pisze:Jak chodzi o promocję - zapraszamy na ŁPGa, jak również na zwykłe cosobotnie spotkania, tam będzie najłatwiej o zebranie odpowiedniego materiału.
Myślę, że pojawimy się na jakimś sobotnim spotkaniu (teraz mamy trochę problemów technicznych, bo koledze telefon się zepsuł, a nim kręciliśmy [ma naprawdę super kamerę]) i nie wiemy dokładnie jak z czasem u nas... ale już będziemy się ugadywać, żeby wpaść wspólnie i coś nakręcić.

Na ŁPG ja obowiązkowo będę chciał się pojawić. Zarówno w celach "nagrywających" jak i osobistych (chciałbym pograć ;-) ).


Czy możemy ten temat zostawić otwarty do dyskusji? Jak będziemy coś więcej wiedzieć na temat nagrania materiału, to chciałbym móc tu pisać.
Łam zasady, albo zasady złamią Ciebie.

Awatar użytkownika
Smiler
Wędrowiec
Posty:20
Rejestracja:2014-10-13, 10:53
Lokalizacja:Pabianice / Łódź
Kontakt:

Post autor: Smiler » 2015-06-16, 22:00

Cześć!

Piszę, żeby poinformować, że 11.07. wpadniemy na ŁPG (ja i Michał; będziemy kręcić materiał, jeśli będzie możliwość). Wcześniej razem nie możemy się pojawić, ale ja postaram się w jedną sobotę pojawić, żeby trochę się dowiedzieć, by móc zrobić coś naprawdę fajnego ;).

Pozdrawiam,
Smiler
Łam zasady, albo zasady złamią Ciebie.

Awatar użytkownika
Krakov
Arystokrata
Posty:2086
Rejestracja:2010-07-27, 21:44
Lokalizacja:Stąd

Post autor: Krakov » 2015-06-16, 22:47

Daj znać, w którą sobotę będziesz to postaram się także pojawić i służyć pomocą w temacie ŁPGa ;)
Kto chce, znajdzie sposób. Kto nie chce, znajdzie powód.

Awatar użytkownika
Smiler
Wędrowiec
Posty:20
Rejestracja:2014-10-13, 10:53
Lokalizacja:Pabianice / Łódź
Kontakt:

Post autor: Smiler » 2015-06-17, 12:43

Krakov pisze:Daj znać, w którą sobotę będziesz to postaram się także pojawić i służyć pomocą w temacie ŁPGa ;)
Hej ;)! Dzięki za info. Teraz wstępnie mogę powiedzieć, że będzie to najprawdopodobniej 27.06. (sobota) :).
Łam zasady, albo zasady złamią Ciebie.

Cebuland0
Wędrowiec
Posty:4
Rejestracja:2015-07-09, 16:35
Lokalizacja:Cebulostan

Post autor: Cebuland0 » 2015-07-09, 16:58

Polecałbym powrzucać fanpage SMF do różnych grup facebookowych o RPG, planszówkach i tak dalej, jeśli jeszcze tego nie robiliście.

Jeśli chcecie, sam mogę się tym zająć, ale wiem, że wiele serwisów woli, żeby zajmowali się tym bezpiecznie admini, więc pytam. :)
http://www.smerf.fero.pl/f/profile.php? ... file&u=796 - moje pierwsze konto, stworzyłem nowe z powodu błędu w loginie

Awatar użytkownika
Smiler
Wędrowiec
Posty:20
Rejestracja:2014-10-13, 10:53
Lokalizacja:Pabianice / Łódź
Kontakt:

Post autor: Smiler » 2015-07-09, 23:39

Dobra, to ja wrócę do swojego wątku. W sobotę chcielibyśmy nakręcić materiał, więc pojawiają się takie pytania:
- o której najlepiej wpaść (żeby było jak najwięcej ludzi)?
- z kim możemy zrobić wywiad? (pytania o początki powstawania SMERFa oraz ŁPG, czego można uświadczyć, itd.)
- o czym wy chcielibyście powiedzieć, co jest dla was ważne?
- jak to wszystko najlepiej zorganizować, żeby nikomu nie przeszkadzać :)?
Łam zasady, albo zasady złamią Ciebie.

Awatar użytkownika
Krakov
Arystokrata
Posty:2086
Rejestracja:2010-07-27, 21:44
Lokalizacja:Stąd

Post autor: Krakov » 2015-07-10, 16:53

Smiler pisze:- o której najlepiej wpaść (żeby było jak najwięcej ludzi)?
Statystycznie największy ruch mamy wczesnym popołudniem, w godz. 13 - 17 powiedzmy.
Smiler pisze: - z kim możemy zrobić wywiad? (pytania o początki powstawania SMERFa oraz ŁPG, czego można uświadczyć, itd.)
Gdy pada pytanie o wywiad to zwykle mnie wszyscy wskazują sękatymi paluchami. Więc pewnie tym razem będzie podobnie. Choć z góry zaznaczam, że o prapoczątkach SMERFa mam niewielkie pojęcie ;)
Kto chce, znajdzie sposób. Kto nie chce, znajdzie powód.

Awatar użytkownika
Smiler
Wędrowiec
Posty:20
Rejestracja:2014-10-13, 10:53
Lokalizacja:Pabianice / Łódź
Kontakt:

Post autor: Smiler » 2015-07-11, 12:48

Krakov pisze:Statystycznie największy ruch mamy wczesnym popołudniem, w godz. 13 - 17 powiedzmy.
No i super, bo my pojawimy się ok. 14:00 - 14:30 :)

Krakov pisze:Gdy pada pytanie o wywiad to zwykle mnie wszyscy wskazują sękatymi paluchami. Więc pewnie tym razem będzie podobnie. Choć z góry zaznaczam, że o prapoczątkach SMERFa mam niewielkie pojęcie ;)
Super ;)! W takim razie będziemy się kierowali do ciebie. Z wywiadem będzie tak, że potrwa on tyle, ile będziesz mówił (chociaż fajnie by było mieć tak 7-10min chociaż :oops: ). My i tak sobie pokręcimy przebitki, więc chcemy zrobić to tak ładnie (jak na nas ). Wywiad będzie taki luźny (coś a'la Rawicz na CGM ;-P). Przed kamerą jestem beznadziejny, więc zawsze wszyscy rozmówcy wychodzą na moim tle znacznie lepiej :-).

Tematyka jest taka:
- co to jest ŁPG?
- co to jest SMERF?
- jak zacząć przygodę z planszówkami?
- jakie gry są najfajniejsze?
- jakie są rodzaje gier?
- itd.

Do zobaczenia :-)
Łam zasady, albo zasady złamią Ciebie.

Awatar użytkownika
Smiler
Wędrowiec
Posty:20
Rejestracja:2014-10-13, 10:53
Lokalizacja:Pabianice / Łódź
Kontakt:

Post autor: Smiler » 2015-11-10, 16:13

Cześć, jestem w trakcie składania materiału dotyczącego ŁPGu. Myślę, że po weekendzie powinien już być do wglądu (chcemy, żebyście mogli go chociaż 2-3 dni wcześniej umieścić u siebie i promować ŁPG).

Gdy skończymy i się wszystko wyeksportuje, do kogo mam wysłać link z materiałem z prośbą o autoryzację :)?
Łam zasady, albo zasady złamią Ciebie.

Awatar użytkownika
Krakov
Arystokrata
Posty:2086
Rejestracja:2010-07-27, 21:44
Lokalizacja:Stąd

Post autor: Krakov » 2015-11-10, 17:28

Na adres ŁPGowy - lodzkiportgier@gmail.com
Kto chce, znajdzie sposób. Kto nie chce, znajdzie powód.

Awatar użytkownika
Smiler
Wędrowiec
Posty:20
Rejestracja:2014-10-13, 10:53
Lokalizacja:Pabianice / Łódź
Kontakt:

Post autor: Smiler » 2015-11-11, 14:05

Krakov pisze:Na adres ŁPGowy - lodzkiportgier@gmail.com
OK, wypas. Myślę, że w weekend materiał będzie gotowy do obejrzenia ;). Wtedy też machnę maila i jeszcze na wszelki wypadek się tu odezwę ;)
Ostatnio zmieniony 2015-11-11, 14:05 przez Smiler, łącznie zmieniany 1 raz.
Łam zasady, albo zasady złamią Ciebie.

ODPOWIEDZ