Powitanie

forumowicze przedstawcie się :)

Wszystko co chcecie wiedzieć o Stowarzyszeniu Miłośników ERpegów i Fantastyki. Informacje o naszej działalności.

Moderator:Avalanche

Awatar użytkownika
Nurgling
Szlachcic
Posty:1171
Rejestracja:2008-09-25, 12:29
Lokalizacja:Łódź/Tomaszów Maz
Kontakt:

Post autor: Nurgling » 2009-02-09, 19:58

Przyjdź - pogadamy w realu - na bank znajdziesz tu ludzi o podobnych zainteresowaniach miło Cię gościć :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kajor3k
Wędrowiec
Posty:98
Rejestracja:2009-01-31, 21:21
Lokalizacja:Wieś obok Łodzi

Post autor: Kajor3k » 2009-02-09, 20:32

Imię Kajetan, Kajtek
Pseudonim Od pieluchy niemal Kajorek, który z czasem (de)ewoluował w Kajor_ek, a obecnie przyjął kształt Kajor3k
Ponadto: Gandar, Evis, Harni, Hareni, Haren, SBVPEoEFoSaA
Zainteresowania Nie pogardzę dobrą książką ( i choć dla niektórych zabrzmi to jak herezja, to preferuję wersję elektroniczną), filmem (choć kiczowate gore klasy C jest najlepsze na impreze), grą. Realizuję się jako młody stażem strzelec (znaczy członek Związku Strzeleckiego), bawię się w modelarni (choć to amatorsko i niezdarnie).
Muzyka Grunge, Trash, Rapcore (RATM!) z nutką Rock n' Rolla ew. Swingu i Jazzu (które świetnie pasują jako ścieżka dźwiękowa pod Neuro)
Charakter Typ złośliwy, wredny, destrukcyjny i antypatyczny. Niekiedy chamski i przekraczający granice dobrego smaku.Choć nie jest źle, znam gorszych skurkowańców ;D
Książka Brak ulubionej - odchodzę od fantasy i składam niski pokłon sf
Podsumowanie typ przeciętniaka, który ma się za kogoś lepszego. Niesłusznie, bo to szaraczek jak inni
Słowo na przywitanie Przybywam w pokoju[/b]

Awatar użytkownika
krew_na_scianie
Mieszczanin
Posty:614
Rejestracja:2009-02-22, 10:49
Lokalizacja:Bełchatów
Kontakt:

Post autor: krew_na_scianie » 2009-02-22, 11:01

Witam serdecznie!

Właściwie zarejestrowałam się tutaj z jednego powodu: chęć poznania ludzi, którzy również lubią pograć w gropodobne rzeczy. Muszę przyznać, że brakuje mi po prostu znajomych lubiących grać w podobne rzeczy, poszperałam w internecie i tak udało mi się tutaj trafić. Mam nadzieje, że pod dobry adres :)

Generalnie jestem studentką, mam już lat 22 z malutkim hakiem...Interesuję się dość mocno anime i wielbię ponad miarę U2.

Tyle mnie, witam raz jeszcze.

Awatar użytkownika
Nurgling
Szlachcic
Posty:1171
Rejestracja:2008-09-25, 12:29
Lokalizacja:Łódź/Tomaszów Maz
Kontakt:

Post autor: Nurgling » 2009-02-23, 00:02

Witamy serdecznie :) Zamierzasz nas odwiedzić on live? To forum jest ewenementem na skalę światową - 70% osób zna się w realu :P
Obrazek

Awatar użytkownika
krew_na_scianie
Mieszczanin
Posty:614
Rejestracja:2009-02-22, 10:49
Lokalizacja:Bełchatów
Kontakt:

Post autor: krew_na_scianie » 2009-02-23, 00:27

Nurgling udało mi się zobaczyć działalność tegoż Stworzyszenia na tzw. Łódzkim Porcie Gier :) I chętnie jescze raz się przejdę w te rejony - jeśli tylko plan studiów w końcu ułoży się korzystnie (co na bank nastąpi w kwietniu). Ale by całkowicie nie robić offtopu - skończę na tym swą wypowiedź w tym temacie i jednocześnie podziękuje za powitanie.

Awatar użytkownika
Cerbin
Wędrowiec
Posty:60
Rejestracja:2009-03-10, 06:48
Lokalizacja:Lodz

Post autor: Cerbin » 2009-03-15, 08:40

Powitać serdecznie !

Po długim zbieraniu się w sobie, i mozolnym zbieraniu czasu którego wiecznie mi brak udało mi się wreszcie pojawić na zebraniu. Ponieważ mile mnie zaskoczyliście pewnie pojawię się jeszcze nie raz. A teraz o mnie słów kilka

Imię: Norbert

Pseudonim: Cerbin

Co robię w życiu: udaje że się uczę

Zainteresowania: cała masa i co najdziwniejsze z każdym rokiem coś się zmienia.

RPG:: troszeczkę gram i mistrzuje, ale jest to raczej raczkowanie. Jeśli chodzi o systemy to przede wszystkim WoD, Warhammer i Neuroshima. Liczę, że przekonam się do kolejnych systemów

Książki: tutaj tak samo jak z zainteresowaniami, zależy co w danej chwili mnie kręci. Ostatnio moim sercem zawładnęła Iliada i Odyseja

Charakter: choleryk i pragmatyk, ale ciężko oceniać samego siebie
Co masz zrobic dzis, zrob pojutrze, a bedziesz mial dwa dni wolnego

Awatar użytkownika
Skrzydło
Wędrowiec
Posty:49
Rejestracja:2009-03-14, 23:11
Lokalizacja:Łódź / Poznań

Post autor: Skrzydło » 2009-03-15, 19:14

I ja witam jako nowicjuszka na Waszych spotkaniach :-)

Jak widać, nie utożsamiam się z Margaret, więc mój pseudonim jest inny - stare przezwisko z liceum, które bardzo polubiłam.

Dzięki za wczorajszą sesję, bawiłam się świetnie!! Mam nadzieję, że niebawem znów się spotkamy, aby kontynuować historię. Wasz profesjonalizm powalił mnie na kolana :-)

Chciałabym również spróbować swoich sił w innych systemach. Nie mam zbyt dużego doświadczenia, ale bardzo dużo chęci.

jeśli ktoś poszukuje gracza w jakimś systemie, to zgłaszam się na ochotniczkę ;-)

Pozdrawiam wszystkich członków SMF i nie tylko!

Awatar użytkownika
Mela
Wędrowiec
Posty:28
Rejestracja:2009-02-26, 22:48
Lokalizacja:z nikąd.

Post autor: Mela » 2009-03-16, 22:23

Witam Was wszystkich :) Najwyższy czas bym o sobie coś napisała.

Na imię mi Pamela, dla znajomych Mela. We wrześniu będzie 18 wiosen. Jak na razie uczę się w LO. Potem planuję dostać się na skandynawistykę. Interesuję się historią (szczególnie czasy wikingów), Finlandią, Szwecją i im podobnymi krajami.
W RPG gram dość długo, częściej jako gracz niż jako MG, bo z tego co wiem jestem kiepskim mistrzem, ale ciiiiii :P Ulubione systemy to chyba Neuroshima i Warhammer, ale chętnie gram też w inne.
Z książek moimi faworytami są 'Siewca Wiatru' M. J. Kossakowskiej, 'Ragnarok 1940' i 'Wojna Runów' M. Mortki, 'Mistrz i Małgorzata' M. Bułhakowa oraz całe Kroniki Wampirów pióra A. Rice. Natomiast ulubieńcami z filmów będą 'Armageddon', 'Wywiad z Wampirem' oraz 'Upiór z Opery'.
Jestem wiecznie zamyślonym i złośliwym chochlikiem, słucham złej muzyki, którą potępiają słuchaczki Jedynego Słusznego Radia i strzelam sportowo z łuku :)

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Gudrun
Wędrowiec
Posty:17
Rejestracja:2009-04-12, 18:48
Lokalizacja:The Pit

Post autor: Gudrun » 2009-04-12, 19:00

Hm.., chyba grzecznie jest coś tu napisać :-/
Wita was Gudrun, która się nie może doczekać Flamberga i tak się snuje po internecie, czasem nic nie znajdując, a czasem znajdując takie forum pełne znajomych :twistedevil:
Pozdrawiam wszystkich baaaaardzo serdecznie! Będę coś tu gadać czasem :)

Awatar użytkownika
Eliot
Wędrowiec
Posty:34
Rejestracja:2009-04-25, 22:04
Lokalizacja:Cthulu Fatahn!

Post autor: Eliot » 2009-04-26, 00:04

Dżem dobry :)

Jestem Eli i powracam straszyć niczym duch z przeszłości ;)
Szukam godnych przeciwników w Agricole i inne gry :) (szalony rolnik!)
A tak serio to Stachu mnie ściągnął, jesteście fajni więc postanowiłem "stick around" ;)

Jestem starszy niż wyglądam, i młodszy niż się czuję :)
W RPGi dawno nie grałem, w planszówki grywam regularnie, gram również w gry online (oraz je piszę zawodowo).
Poza tym uwielbiam muzykę, moje ukochane brzmienia to Poets of the Fall, U2, Santana, Red Hot Chilli Peppers i różne takie które mogę spróbować zagrać na gitarze :)
Filmy oglądam każde pod warunkiem że w kinie. No chyba że Anime, to siłą rzeczy nie w kinie. Aczkolwiek chętnie bym obejrzał :D Z tego działu lubię starocie, ehh, te sentymenty.
No, to chyba tyle.

Pozdrawiam i do zobaczenia ;)
Maciek vel Eli
Ostatnio zmieniony 2009-04-26, 00:11 przez Eliot, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Dubhe
Wędrowiec
Posty:1
Rejestracja:2009-04-28, 15:00
Lokalizacja:Łódź
Kontakt:

Post autor: Dubhe » 2009-04-28, 15:57

Witam wszystkich:)
Mam na imię Agnieszka i obecnie studiuję chemię na 3 roku. Muzyka towarzyszy mi praktycznie w każdej chwili mojego życia, moje ulubione zespoły to Anathema, Porcuepine Tree, Pink Floyd, Riverside a także delikatne soulowe brzmienia. Uwielbiam dobrą litraturę i po prostu ja pochłaniam;) Ostatnio najbardziej przypadła mi do gustu twórczość Jacka Dukaja i Licii Troisi. Jeśli chodzi o filmy całkiem niedawno zadziwił mnie Donnie Darko a także Koralina, bardzo dobra adaptacja powieści Geimana. W kwestii gier moją ulubioną pozostaje spell force i nwn, a także wrota baldura. Niestety w gry planszowe nie miałam okazji zagrać, aczkolwiek bardzo bym chciała i mam nadzieje że nadrobię zaległosci:)

Pozdrawiam:)
Ostatnio zmieniony 2009-04-28, 19:20 przez Dubhe, łącznie zmieniany 3 razy.
"...nie ma dwóch identycznych chwil, świat nieustannie płynie (...), prawdziwą sztuką jest uchwycić każdą najmniejsza wibrację, raczej usłyszec świat niż go zobaczyć."

Piotrek
Wędrowiec
Posty:3
Rejestracja:2009-05-08, 17:26
Lokalizacja:Łódź

Ogólnie

Post autor: Piotrek » 2009-05-08, 17:32

Witam !
Jestem tu nowy , może zaczne od tego że się przedstawie , nazywam się Piotrek , mam 14 lat i mieszkam na widzewie , ostatnio z kumplami zainteresowaliśmy się bardzo Rpg , lecz nie potrafimy za bardzo w to grac , i tu moje pytanie , kiedy są jakieś spotkania dla początkujących graczy rpg ?
Piotr

Awatar użytkownika
Nurgling
Szlachcic
Posty:1171
Rejestracja:2008-09-25, 12:29
Lokalizacja:Łódź/Tomaszów Maz
Kontakt:

Post autor: Nurgling » 2009-05-08, 17:49

Przyjdźcie w tą sobotę - zebrania odbywają się od ok 13/14 do 21. Tam na bank się ktoś wami zainteresuje. Mamy do dyspozycji kilka salek - wiec sesje można grać w trakcie zebrań.
Serdecznie zapraszamy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rincewind1
Szlachcic
Posty:1318
Rejestracja:2008-09-28, 14:46
Lokalizacja:Piekarnia
Kontakt:

Post autor: Rincewind1 » 2009-05-08, 18:32

No spoko, witamy ;). Ktoś do pogrania/nauczenia się na bank znajdzie. Jednakowoż prosiłbym o przeniesienia moda/admina tego do tematu "Powitania" :).
Obrazek

Piotrek
Wędrowiec
Posty:3
Rejestracja:2009-05-08, 17:26
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Piotrek » 2009-05-08, 18:47

Przyszli byśmy za tydzień , bo mi jutro nie bardzo pasuje ;/
Piotr

ODPOWIEDZ