Powitanie

forumowicze przedstawcie się :)

Wszystko co chcecie wiedzieć o Stowarzyszeniu Miłośników ERpegów i Fantastyki. Informacje o naszej działalności.

Moderator:Avalanche

Awatar użytkownika
Adam
Ohydny Spamer !
Posty:5793
Rejestracja:2008-06-03, 01:03
Lokalizacja:Łódź

Powitanie

Post autor: Adam » 2008-07-22, 22:13

Witam

Na imię mam Adam. Trwalszego nicku przez lata się nie dorobiłem, choć przyjaciele odgrażają się, że w końcu go wymyślą ;)
Wielu już zim mateczka ziemia musi znosić mój ciężar (27). Z zawodu prawnik, z zamiłowania fantasta. Najczęściej poza Łodzią spotkać mnie można na konwencie terenowym Flamberg, jednakże wkrótce powinienem nadrobić zaległości w obecności na konwentach stacjonarnych. Organizowałem/pomagałem w organizacji U-botów.

Specjalizacja w fandomie - twórca larpów, możliwie dużych tak na 50-80 osób.

W co gram? Najchętniej Earthdawn, Star wars(d6), L5K, Deadlandy, 7 th sea. grałem jeszcze w wiele innych systemów, ale ta piątka najbardziej przypadła mi do gustu. Ostatnio przymierzam się do Fireborna.
Ostatnio zmieniony 2008-07-22, 22:53 przez Adam, łącznie zmieniany 1 raz.
,,Raashtram lasów czar ma taką moc,
że wrócić chcesz, wrócić chcesz,
znów wędrować wśród nich''.

Awatar użytkownika
niestrawny
Wędrowiec
Posty:79
Rejestracja:2008-07-24, 19:41
Lokalizacja:Pków/Łódź
Kontakt:

Post autor: niestrawny » 2008-07-24, 20:03

Ave!

znalazłem to Forum, ponieważ w te wakacje zbudził się mój rpgowy głód i zacząłem szukać jakiegoś łódzkiego siedliska złaaaa - moje rodzime się rozjechało. Od dziecka umoczony w sf (w weku 10 lat oglądałem już Obcego: 8 pasażer) i oczywiście w fantastyce, chociaż nie jestem jakimś zapaleńcem to mniej więcej wiem, co w trawie piszczy.
Ulubiona seria książkowa: o mistrzu Witelonie i Diuna
Ulubiona seria filmowa: Obcy ;-) i Batmany (Burtona i Nolana)
Ulubiona seria anime: Bleach (Ban-kaj!)
Ulubiony zespół: Pudelsi i Meat Loaf ;-)
Ulubiony system: Masakrada i 7me morze

To tyle, mam nadzieję, że za bardzo nie popłynąłem w tym poście ;-)
W Krainie Ciemności, rodzi się Mrok...

Awatar użytkownika
Tjal
Arystokrata
Posty:1813
Rejestracja:2008-06-02, 21:54
Lokalizacja:Uć znowu

Post autor: Tjal » 2008-07-26, 11:35

No to jak odnawiamy wizytówki to :

Imię - Michał
Gatunek - troll
Co lubi - rpg, literatura, filmy, seriale, larpy, planszówki, piwo , konwenty
RPG - 15 lat znęcam się nad graczami jako MG, czasem pozwalając sobie samemu zostać graczem co zazwyczaj było wyjątkowym sadyzmem względem biednego prowadzącego.
ulubione systemy - SW ( d6), ZC, Nowy Mag, L5K
systemy które słabo trawie - Droga ku chwale, Paranoia, d20
Literatura - głównie oczywiście fantastyka, trochę pozycji historycznych i klasyki, bardzooo mało głównego nurtu współczesnej polskiej literatury.
Ulubieni autorzy - Brinn, Simmons, Herbert
Autorzy którzy ukradli mój czas - Brooks ( za wszystko czego się dotknął ), Szmidt ( za jedno dzieło ), Jabłoński ( za krótkie formy )
Seriale - dość wcześnie zaraziłem się tą, aktualnie dość powszechnie rozprzestrzenioną chorobą, początki manaickiego oglądania seriali to był Stargate SG -1 ( wymieniam go tu, bo niestety nie znajdzie się dla niego miejsce w ulubionych )
Ulubione serie - BSG ( nowe ), Desperate Housewives, CSI LAs Vegas, Rome, Cowboy Bepop
Zbędne chwile - Psych, Acording to Jim, Bionic Woman
Filmy - co tu dużo mówić, jestem miłośnikiem staroci, co mocno utrudnia niektórym życie w konkursie filmowym ;-)
Ulubione filmy - północ północny zachód, 12 gniewnych ludzi, dawno temu w Ameryce, Podejrzani
Tragiczne chwile - kiepskich filmów obejrzało się aż za dużo, więc wymioenie tylko te na których dosłownie zasnąłem i to nie z powodu zmęczenia wielkiego - Zgromadzenie, Tylko miłość, Bad Boys II, Miss Agent II
larpy- Jedna z moich ulubionych rozrywek, tak w charakterze twórcy jak i uczestnika, jej dużą zaletą jest to że tylko kilka razy w roku ( co najmniej 2 ;-)) jej doświadczam, wiec nie ma szans się przejeść.
Najlepsze larpy - jako twórca ( FR - 2007, GSy na Kapitularzu 2 ), jako gracz Earthdawn na Beconie ( nigdy więcej nikt mi nie dał rady zagrać wietrzniakiem ;-)), Gra Główna Flamberg 2002 i 2006
Najgorsze larpy - larp Bothariego na drugim Kłakonie, SW na Imladrisie 2002, larp Machina - Dracol 2003.
planszówki - Od momentu kiedy kupiłem sobie Gre o Tron, stałem się strasznym maniakiem współczesnych planszówek, ponosze też sporą odpowiedzialność za splanszówkowanie SMERfa.
Ulubione tytuły - Shadows over Camelot, Twilight Imperium, Wysokie Napięcie, Fury of Dracula, Puerto Rico
Gry tragiczne - Wróg u Bram, Labirynt Czarnoksiężnika, Runebound
Piwo - wyjątkowym piwoszem nie jestem, pije alkohol niezwykle rzadko jak na swój wiek ( nadrabiam za to na flambergu ;P ), ale to własnie ten rodzaj trunków najabrdziej mi odpowiada.
Ulubione piwa - Śląskie niepasteryzowane, oboloń pszeniczny, John Smith, Ciechan Midowe ( nowe odkrycie znajomego, naprawde rewelacyjne polskie piwo )
Straszne piwa - lech czerwony, kaltenberg, TKZ :P
Konwenty - kiedyś troll jeździł dość duzo po konwentach, ostatnio spora przerwa, ale może niedługo ruszy kolejna ofensywa konwentowa.
Najlepsze Konwenty ( jeżeli chodzi o ogólną ocenę, atmosfery i atrakcje, czesto lepiej się bawiłem na tragicznych konwentach dzięki znajomym ) - Conquest I, Flamberg 2002, flamberg 2006, Imladris 2002
Najgorsze konwenty ( jak wyżej ) - Imladris 2006, Kapitularz IV, Becon, Dracool 2003


No i tyle na temat trolla i jego zainteresowań ;-)

Awatar użytkownika
Denham
Wędrowiec
Posty:119
Rejestracja:2008-06-03, 18:04
Lokalizacja:Łódź
Kontakt:

Post autor: Denham » 2008-07-27, 20:41

No to ja o sobie krótko też : )

Imię: Jacek

Konwenty, RPG, Literatura, Planszówki - Jeśli chodzi o konwenty to UBOTy, Polcon 2007, Polcon 2006. Pojawiłbym sie na większej ilości gdyby nie problemy z matematyka i czasem zbyt małymi finansami

Z RPG kiedyś na samym początku probowałem z kolegami, ale słabo nam to szło. Więc zacząłem grać przez czat/forum z bardziej doświadczonymi już graczami i MG... i tak zostało do tej pory : )
Podstawowa wiedza na temat: DnD, Arkona... planuje poszerzyć swoją wiedzę o 7th Sea

Literatura - Bardzo podoba mi się twórczość R.A. Salvatore, cały czas wzbogaca się o jakąś nowa książkę z serii o Drizzcie Do Urden.

Planszówki - Koniecznie polskie wydania, mój angielski nie jest na tyle dobry by radzić sobie z nim podczas gry. Posiadam aD&D Gra Przygodowa, Piraci: Córka Gubernatora i Dungeoneer.

Zainteresowania poza fantastyką: Historia - zarówno w teorii jak i w praktyce (członek Bractwa Rycerskiego Rodu Oporowskich)
Gry PC - strzelanki, strategie, eRPeGi


I to chyba tyle ;)

Awatar użytkownika
Tredo
Mieszczanin
Posty:660
Rejestracja:2008-06-03, 06:27
Lokalizacja:Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tredo » 2008-08-02, 23:14

Witam Was wszystkich serdecznie,

myślę, że kto mnie spotka ten ma o mnie jakieś zdanie czy wrażenie... Lepsze lub gorsze... Przedstawię wam się jaki jestem i jaki chciałbym, żeby mnie gdzieś tam widziano także :)


Dane publiczne, których nie ukrywam znajdują się np tutaj
http://www.goldenline.pl/pawel-potakowski
jestem studentem prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, działam tam w Niezależnym Zrzeszeniu Studentów, jak również angażuję się w organizację konferencji naukowych i inną działalność społeczną. Mam doświadczenia w pracy w mediach itp itd :P

ale zasadniczo mogę opisać to w kilku słowach:
- aktywista i społecznik
- zawsze mocno emocjonalnie angażujący się w projekty
- odpowiedzialny, ale nie umiejący rozciągać czasoprzestrzeni
- lubi to co robi, ale nie lubi jak musi wszystko robić sam
- a zwykle sam robi bo nie umie ludzi prosić o pomoc po 10 razy...

Od 2001 roku zaangażowany jestem mniej lub bardziej nieprzerwanie w fandom w 2002 roku zaliczyłem pierwszy konwent i się zaczęło. W tej chwili mam ich na koncie 40. Dokładnie... Avangarda 2008 była moim 40 konwentem. Z czego organizowałem 13, a prelegowałem na kolejnych 23... Tylko na 4 konwentach byłem jako zwykły uczestnik...

Tematy, w których najlepiej się czuję to kwestie fandomowe właśnie oraz RPG i Literatura, prowadziłem wiele spotkań autorskich, oraz Stworzyłem własny cykl LARPów Warhammerowych Altdorf By Night, które prowadzone były we współpracy z wieloma moimi kolegami nie tylko na konwentach ale i poza nimi.

Awatar użytkownika
Niziol
Szlachcic
Posty:850
Rejestracja:2008-06-03, 00:26
Lokalizacja:... że znowu

Post autor: Niziol » 2008-08-03, 00:57

N. N. Nizioł (Sir Lord)

Lat 23.
Nie studiuje.
Pracuje

RPG : od dawna, gdzieś od 1997 roku (no może przesadzam ale w sumie to dokładnie nie pamiętam)
Gracz, Mistrz; wszystko po trochu. Ulubione systemy to: Warhammer, Deadlands, 100 Naboi (w sumie to jestem nawet jego współtwórcą), Cyberpunk.
Mistrzuje baaaardzo rzadko więc jak to robie to jest to poniekąd cud.

Bitewniaki : Praktycznie od 99r. Chaos(Fant., 40tka), Imperium (Fant.), Orki(40tka), Krasnoludy (Fant.). Po "wakacjach" zaczynam zbierać Dark Elfy (fant.)

Karcianki: SW, LOTR, Veto, War Cry.

Literatura: Paragraf 22, Komuda (prawie wszystko), Eugeniusz Dębski, Łysiak (lubię go czytać co nie znaczy, że sam autor jest spoko), Terry Goodkind, Pratchett, Sienkiewicz, François-Marie Arouet ( Kandyd najbardziej)

Film: Mnóstwo najróżniejszych. Ulubione to Pulp Fiction, Rezerwowe Psy, Święci Z Bostonu. Moim konikiem są Westerny.

Muzyka: No cóż sam jestem samozwańczym muzykiem więc moje "Upodobania" są baaaardzo różne (kto zna to wie).

Konwenty... No trochę odwiedziłem ale powiem tylko tyle - Flamberg (i nie zmienia się nic)

Piwo: Nie.

Whisky/Whiskey/Balsam: Tak.

Pasja: Kobiety, gotowanie, gitarka ( i tam też takie inne, kto zna to wie, kto nie zna to się dowie).
Ostatnio zmieniony 2008-08-04, 00:04 przez Niziol, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie ma lekko w ciężkich czołgach.

Jaqob napisał/a:
To my mamy jakieś "normalne" spotkania?
Chodzę już drugi rok i na ani jednym nie byłem :shock: .

"Ja nie widzę problemu, że ktoś płaczę po rozmowie ze mną." -Silvanel

Awatar użytkownika
Shelim
Wędrowiec
Posty:23
Rejestracja:2008-08-03, 00:50
Lokalizacja:Łódź, Polska
Kontakt:

Post autor: Shelim » 2008-08-03, 01:00

Osobnik draco draconis lupus... eeee.... nieważne - należący do zaszczytnego rodu smokowatych to (niestety) ja ;-)

Na co dzień udaję że przygotowuję się do studiów (jako świeżo upieczony maturzystą XII LO), wypalam piksele w bitmapach i śmiem nazywać to "działalnością artystyczną", brudzę kartki papieru jakimś tuszem z długopisu (i drukarki) i określam to mianem "opowiadań", wkręcam ludzi kamerą cyfrową i dorabiam im kule ognia w komputerze, oraz czasami świadomie śnię (złośliwi powiedzą że na lekcjach :P).

A teraz wersja "po lucku":

Mam na imię Piotr, jestem absolwentem XII Liceum Ogólnokształcącego z profilu informatycznego. Interesuję się fantastyką, programowaniem, efektami specjalnymi do filmów oraz tzw. LD;
Jeżeli chodzi o pierwsze to sprawa jest prosta - czytam książki polskich i zagranicznych autorów, piszę własne opowiadania, uczestniczę w sesjach RPG (do tej pory niemal wyłącznie przez internet). Coś mnie podkusiło dzisiaj żeby wpisać w google "Kluby fantastyki Łódź" i tak trafiłem na Smerfa :)
Programowanie, czy też właściwie ciągłe gadanie do komputera w stylu "Skompilujesz to draniu, czy nie?!" - komputer po takiej deklaracji zazwyczaj kompiluje... lub nie.
Korzystam na co dzień z C++, piszę proste gry komputerowe i jakoś mi to wychodzi ;-) Zazwyczaj.
Efekty specjalne do filmów to bardzo wdzięczny temat któremu do tej pory poświęciłem stosunkowo mało czasu w życiu. Do tej pory polegało to głównie na tym że kręciłem siebie jak wymachuję kijem i potem w komputerze dorabiałem orków, którzy padają pod moimi ciosami. Efekt zaiste potrafił być ciekawy ;-) (10 minut kręcenia + 10h robienia efektów dla 10 sekund sceny). Byłem już w ŁDKu na kursie filmowym pana Gajewskiego ;-)
LD to, wbrew pozorom, nie nazwa narkotyków, choć niektórzy twierdzą że równie silnie uzależnia; Lucid Dreams, czyli tzw. "Świadome Sny" to słabo poznany przez naukę odmienny stan świadomości, w którym konfrontują się w nas dwie siły: podświadome marzenie senne i świadome ich kształtowanie. Osiągnięcie tego stanu wymaga od nas pewnego mentalnego przygotowania i psychicznego "wysiłku". Ktoś może powiedzieć że to bujda i nie wierzy, a w ogóle on marnuje swój czas przesypiając 1/3 życia. Może on tak, ja zdecydowanie nie ;) LD istnieje, wiele razy tego doświadczyłem. I było to jedno z najcudowniejszych uczuć (choć mogę mieć słabe porównanie :D)

Inne informacje: nie pali, nie pije, nie używa, nie zażywa, nie należy do harcerstwa, wyznaje własną wiarę.

Chyba tyle. Witam was serdecznie i mam nadzieję, że uda mi się trafić na najbliższe spotkanie (tak się nieszczęśliwie składa że od 9-tego wyjeżdżam na 9 dni)
I know that I shall meet my fate
Somewhere among the clouds above;
Those that I fight, I do not hate
Those that I guard, I do not love;

DrD
Mieszczanin
Posty:791
Rejestracja:2008-06-03, 08:29
Lokalizacja:Lodz

Post autor: DrD » 2008-08-03, 10:48

Cześć! Jak coś to jestem Paweł…

Główne zainteresowania to rpg i ostatnio bitewniaki. Trochę też rysuje ale to jak mnie natchnie wena. Co ostatnio rzadko robi.

Jak gracz RPG ostatnio pykam w pojedyncze przygody, do różnych systemów niż kompanie. Jako MG prowadziłem niedawno Legendy a teraz wróciliśmy ze starą kompanią do SW d20. Nie bukajcie, nie bukajcie! :P Mechanika systemu jest zazwyczaj dla mnie sprawą drugorzędną. No chyba, że są jakieś upierdlistwa.

Największą sympatią darzę systemy Shadowruna i od niedawna Dark Heresy. Chyba z powodu ich eklektyzmu i sporych, nowych możliwości jakie dają. W SR jeszcze lubię mechanikę walki ;)

Książki Czytam, czytam. Ale niestety mało fantastyki czy SF. Chyba, że mi ktoś coś poleci.

Filmy Może zdziadziałem ale teraz nie kręcą zbyt wielu fajnych filmów więc wole te stare. Ostatnim serialem jaki mnie wciągnął był Rzym.
.
Konwenty Nie bywałem ale może zacznę

Bitwy będę toczył zapewne zielonoskórymi z Waaagah Małego Krzywego Księżyca. I czekam na nową edycje 40k.

Work, work, work. Póki co pracuję w Wydziale Świadczeń Socjalnych w UMŁ. Więc jak interesuje was Fundusz Alimentacyjny albo dodatek za samotne wychowywanie dziecka to się zgłoście ;)

Awatar użytkownika
Carrie
Wędrowiec
Posty:17
Rejestracja:2008-08-30, 22:22
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Carrie » 2008-08-30, 23:59

Hm. Rozglądam się niepewnie, bo niby to SMERF-a forum, ale w temacie jest o forumowiczach...
No trudno, najwyżej ktoś tego posta skasuje, a ja narażę się na obłożenie klątwą i publiczny ostracyzm. ;)

Carrie. Karolina. Jeśli spotkaliście niewysokie i nieśmiałe stworzenie, które niespodziewanie wykazywało, że potrafi korzystać ze strun głosowych (i mówiło przy tym "Nie jestem w żadnym fandomie!") - spora szansa, że to byłam ja. ;)

Fandomu się wypieram, w środowisku tkwię zapewne zbyt krótko, żeby odważyć się na organizowanie czegokolwiek. Dorobek konwentowy - prawie żaden. W takiej sytuacji ratuje tylko pochwalenie się uczestnictwem na tegorocznym Flambergu (co, jak powszechnie wiadomo, daje zawrotną ilość punktów lansu). :D I obietnica pilnej pracy nad dziwną tendencją do nie-bywania.

Awatar użytkownika
Adam
Ohydny Spamer !
Posty:5793
Rejestracja:2008-06-03, 01:03
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Adam » 2008-08-31, 00:35

witamy

forum i temat jest dla wszystkich :) świetnie, że zdecydowałaś się dołączyć
,,Raashtram lasów czar ma taką moc,
że wrócić chcesz, wrócić chcesz,
znów wędrować wśród nich''.

lady magma
Wędrowiec
Posty:17
Rejestracja:2008-08-05, 01:23
Lokalizacja:Łódź

Post autor: lady magma » 2008-09-15, 16:15

kilka slow o mnie
wiec czytajac wasze opisy mozna zlapac dola
wogole mam permamentnie dola
wiec kilka slow o mnie
wieczny student politechniki, nerwowa, wybuchowa, przewrazliwiona od lat dzialam w fandomie ale glownie mangowycm na swoim koncie mam liczne prace organizacyjne ( od prelegenta do sprzataczki ) na licznych konach mangi i anime , dwoch wydaniach teleportu i 2 u botach , od kilku lat dzialam tez aktywnie w Towarzystwie polsko japonskim majac zajecia z ludzmi roznego wieku i o roznych charakterystykach
praca
...temat rzeka jak kazdy student prace dorywcze, rozdawanie ulotek, gazet , praca na promocji , pracze dorywczew supermarketach

dobra
ksiazki dziwny mix glownie horrory ale tez ciut fantastyki i ksiazki o japonni i japonskich tworcow, oczywiscie tez pratchet
rpg zadko i slabo i glownie larpy
Ostatnio zmieniony 2008-09-17, 19:59 przez lady magma, łącznie zmieniany 1 raz.

vendetta_222
Osadnik
Posty:352
Rejestracja:2008-08-30, 23:19
Lokalizacja:Przemyśl
Kontakt:

Post autor: vendetta_222 » 2008-09-16, 09:18

Jestem Piotrek

Grywam od 98 zazwyczaj niestety jako Mg pierwszy sys to Srodziemie potem Młotek i troche Maskarady(i kilka autorskich sys)

Ksiazki??narazie niestety zadne ale glownie to historyczne.

Filmy...hmmm....sporo tego:/

Konwenty Ubot byl moim pierwszym

Bitwy jesli tylko bede mogl to Imperium

Work...moze uda sie szybko zmienic:/

Awatar użytkownika
M'Hael
Wędrowiec
Posty:22
Rejestracja:2008-08-26, 08:01
Lokalizacja:

Post autor: M'Hael » 2008-09-17, 12:50

aka Marat, dla przyjaciół Marat, dla wrogów Marat. Jak mnie ktos woła po imieniu to odwraca się trzech innych członków smerfa ;]

RPGI? Od dawien dawna młotek 1 ed. Pierwsza sesja na wakacjach jak miałem... 12 lat xD czyli chyba 1999. Po drodze trafiały się pojedyńcze spotkania z Shadowrun, Cyberpunk, Fading Suns, Odwieczna niechęć do DnD (ale i tak grałem x) ).
Bardzo lubię LARPy, niezaleznie od poziomu jaki reprezentują :P

Książki? ze 100kg biblioteczki, m in. Tad Williams, R Jordan, PRATCHETT!!, GRR Martin,Terry Goodkind, Pilipiuk, Piekara i inni. Na zawsze zakochany w paragrafie 22.

Komiks? Thorgal od początku do końca :)

Filmy? Rzadko, bardzo rzadko... Wszystkim polecam Tożsamość (ang. "Identity")
Konwenty? Póki co tylko U-Boty, nie mam czasu jeździć poza Łódź
Co jeszcze? Żeglowanie - Live to sail, sail to live. Pasja, szaleństwo i frajda - dlatego w wakacje nie ma mnie na konwentach ;]
WORK? Dorabiam do funduszy rodzinki w kafejce internetowej, głównie po to żeby opłacić moje braki na studiach xD

z_Narcyzem
Wędrowiec
Posty:60
Rejestracja:2008-08-20, 12:26
Lokalizacja:Łódź

Post autor: z_Narcyzem » 2008-09-17, 16:30

tjaaa jak sie zawoła po imieniu to odwróci się trzech innych ale Marat nie :P:P:P

Awatar użytkownika
Darth Stalin
Wędrowiec
Posty:15
Rejestracja:2008-09-17, 21:56
Lokalizacja:Płock

Post autor: Darth Stalin » 2008-09-17, 22:24

Heh, o mnie to można powiedzieć iżem jest "fandomowym dziadkiem".
Przy czym w sumie to mój obecny nick powstał już po zakończeniu mej przygody z Łodzią, bo dopiero w okolicach 2001 roku w necie. Jak zacząłem konwentować na szerszą skalę (w sumie to dopiero po 2002 roku) to przyjąłem go też dla celów fandomowych i tak już zostało.
W Łodzi byłem znany po prostu jako Przemek albo - dla wtajemniczonych w Dzikie Pola z Solarisa i okolic - Pierwszy Oprawca Rzeczypospolitej :evil:

Pierwsze moje wejście w RPG i fandom to AD 1994 - początek studiów i ADD z Michałem Wojtysiakiem i spółką (Kunek, Zarith, Dawid Brykalski... ech, gdzie te dawne czasy...), tworzenie ekipy LIG-a Dagobah [też w ŁDK], potem ok. 1996 Solaris (klubowe spotkania na Retkini - kolejne dawne dzieje - ekipa Krzyśka Rzesiowskiego, Smoka, Kobry, Miśka, Fuzzy'ego, Małego, Jedi'ego... towarzystwo się całkiem rozjechało po świecie...).
Ze starej ekipy to ostatnio spotykałem tylko Janusza (na U-botach wszystkich). :-(

Moje konwenty:
wszystkie Wzorcony, Kapitularze, Becon, ostatni Conquest i wszystkie Constary, Krakony od 2004 r., wszystkie U-boty, jeden Nordcon bodaj w 1996 roku, Łódzkie Dni Fantastyki jakoś tak w 1996 albo 1997 roku ze słynną projekcją "Władcy Pierścieni" Ralpha Bakshiego [ktoś kojarzy scenę "Panie Frodo! Wykorzystajmy Golluma!" ? ]

RPG: przez chwilę na samym początku ADD, potem długo, długo Warhammer 1. edycja, WoD - głównie Wąpierz [te sesje u Dacara Arunsone...], ale spróbowałem wszystkiego, chociaż tylko Wilkołak trochę dłużej; Dzikie Pola - ech, to były czasy (prowadzący Adrian, Adam, Kobra, w drugiej ekipie Ania, Smok...).

Generalnie mogę to podzielić na dwa okresy:
1. studia w Łodzi - jak wyżej; świetna ekipa, zawsze było co robić i z kim;
2. po studiach - nowa ekipa w Płocku, ostatnio trochę rozpadnięta - praca, niestety...

Komiksy - różnie; oczywiście Thorgal, ale też Funky Koval, "Wieczna wojna" i "Wieczna wolność" i jeszcze prarę by się znalazło.

Literatury i filmów wyliczać nie będę, bo za długo by to trwało... ale dzięki temu każdy konkurs filmowo-muzyczny zmoim udziałem stanowi dla innych uczestników prawdziwe wyzwanie... :evil:

W sumie to tak się ostatnio łapię, że na obecnych łódzkich konwentach to ze "starego fandomu łódzkiego" to bywam chyba tylko ja i Janusz Miścicki... się porobiło... :-D
Ostatnio zmieniony 2008-09-17, 22:28 przez Darth Stalin, łącznie zmieniany 1 raz.
DARTH STALIN - Lord Generalissimus Związku Socjalistycznych Republik Sithów

ODPOWIEDZ