Osoby do drużyny - Wampir Mroczne Wieki

Stare rekrutacje
Awatar użytkownika
ThePiachu
Osadnik
Posty:185
Rejestracja:2009-01-08, 09:12
Lokalizacja:Łódź

Osoby do drużyny - Wampir Mroczne Wieki

Post autor: ThePiachu » 2010-06-21, 22:09

Poszukiwane 2 osoby do drużyny, koniecznie niepalące i najlepiej z chęcią na cotygodniowe/dwutygodniowe spotkania. Oferujemy dokładnie to samo, a do tego stałe lokum do gry i ewentualnie nocowania po sesji. Docelowy czas spotkań - piątki/soboty wieczór.

A po zapisie telegraficznym, do rzeczy. Ja z Jarkiem szukamy 2 osób do stałej ekipy do grania w RPG. Chcemy grać w systemy bardziej poważne i epickie - na razie pewne są sesje w Wampira Mroczne Wieki, z chęcią pogralibyśmy u u kogoś innego albo w jakąś odmianę Wampira, WOD`ów, Gasnące Słońca, albo jakieś inne ciekawe systemy (Exalted anyone?).
Jesteśmy zawziętymi graczami i bardzo denerwowało nas jak kogoś brakowało na sesji, dla tego szukamy osób na których można polegać. Jako że jesteśmy osobami niepalącymi, wolimy nie grać z palaczami. Mamy do pełnej dyspozycji 2 lokale - mieszkanie i domek, obydwa w Łodzi. Jak zajdzie potrzeba to znajdą się miejsca do spania po długiej sesji. Docelowo chcemy grać w Piątki albo Soboty wieczór, aby móc w sobotę/niedzielę wypocząć po intensywnych sesjach.
Jako gracze i MG jesteśmy w miarę świezi - na przemian graliśmy i mistrzowaliśmy od kilku lat, chętnie pogramy z osobami o podobnym stażu, ale mile widziana każda osoba chętna do grania i mistrzowania ze średnio wypieczonymi erpegowcami;).

Chcielibyśmy zrobić sesję zapoznawczą w tą środę/czwartek u mnie (Julianowska 1).

skobel
Arystokrata
Posty:1591
Rejestracja:2008-06-02, 22:15
Lokalizacja:Łódź

Post autor: skobel » 2010-06-21, 22:29

Hej, witamy w Polsce!
Nie mam mozliwości zagrania w sposób ciągły, ale na sporadyczne sesje z Wami chętnie sie umówię od września. Ile razy będziecie kogoś potrzebować: napisz lub zadzwoń.
Chętnie zagram sesję...
zgłoszenia mejlem.

Awatar użytkownika
Avdima
Szlachcic
Posty:1084
Rejestracja:2009-05-24, 16:17
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Avdima » 2010-06-23, 22:23

Piszę się. Sam preferują poważną rozgrywkę, więc nie ukrywam, zainteresowaliście mnie tym.
Z chęcią zobaczę jakąś sesję w waszym wykonaniu.
Na razie nie deklaruję się prowadzić, jednak jest to możliwe (WoD, Warhammer, Neuroshima, Wolsung).

Proponuję się spotkać w sobotę na zebraniu SMERFa, bo tydzień mam zajęty.

Awatar użytkownika
ilu2112
Wędrowiec
Posty:20
Rejestracja:2010-05-18, 20:28
Lokalizacja:Łódź
Kontakt:

Post autor: ilu2112 » 2010-06-23, 22:33

Ja jestem zainteresowany. Bardzo lubię poważną, dojrzałą rozgrywkę.

Co to godzin u mnie - jestem na etapie szukania roboty do końca września, jutro mam dzień próbny w pasażu. Jak dobrze pójdzie to będę miał ruchomy grafik godzin max do 21 - 22, ale skoro macie lokum i możliwość spoczynku po długiej sesji to nie ma ze mną problemu, dogadamy się ;)

Co do systemów - tutaj dajcie znać wcześniej w co planujemy grać kampanie to zaznajomię się bliżej z mechaniką i ewentualnie ogólnie z fabułą. W razie czego będzie możliwość pożyczenia podręcznika?

Awatar użytkownika
ThePiachu
Osadnik
Posty:185
Rejestracja:2009-01-08, 09:12
Lokalizacja:Łódź

Post autor: ThePiachu » 2010-06-23, 23:12

Planujemy grać w Wampira Mroczne Wieki, a reszta w zależności od tego kto co chce prowadzić. Z naszej strony pasowały by systemy w stylu innych ze Świata Mroku, starego czy nowego, albo Gasnące Słońca, no ale pewnie większość systemów które są nastawione na jakiś poważny setting i znośną mechanikę by pasowały.

MindReaver
Wędrowiec
Posty:58
Rejestracja:2009-05-09, 21:59
Lokalizacja:Wejherowo/Łódź

Post autor: MindReaver » 2010-06-25, 23:01

Ja bym się chętnie pisał ale dopiero w przyszłym semestrze (czyli od Października). Chciałbym w końcu zagrać w coś poważnego. No i Wampir, chciałem w to zagrać/poprowadzić od dawna ale grupy zebrać nie mogłem.

Awatar użytkownika
ThePiachu
Osadnik
Posty:185
Rejestracja:2009-01-08, 09:12
Lokalizacja:Łódź

Post autor: ThePiachu » 2010-06-26, 13:58

No, my się dopiero zbierzemy od połowy sierpnia najwcześniej, więc jak coś, to pisz do MG - Jarka: GG 115014, email xvelux@o2.pl .

Awatar użytkownika
ilu2112
Wędrowiec
Posty:20
Rejestracja:2010-05-18, 20:28
Lokalizacja:Łódź
Kontakt:

Post autor: ilu2112 » 2010-09-14, 21:54

Zaczyna się październik niedługo i zdaje mi się, że sporo osób mogło zacząć grać dopiero od października. Więc stąd moje pytanie - szukacie jeszcze osób do gry? Ja wcześniej mówiłem, że od października chętnie. To jak, jest możliwość wbicia się/wystartowania? :)

Awatar użytkownika
ThePiachu
Osadnik
Posty:185
Rejestracja:2009-01-08, 09:12
Lokalizacja:Łódź

Post autor: ThePiachu » 2010-09-28, 00:51

Na razie to mamy 1 osobę która powinna z nami grać bez problemu, i 1 osobę z którą nie wiem, czy chcemy grać, więc jeżeli jest ktoś zainteresowany, to pewnie się miejsce znajdzie. Jeszcze musimy z Jarkiem obgadać jak ma czas itd, i wtedy będę Ci mógł dokładnie powiedzieć czy zaczynanie gry jak kończysz pracę nie będzie trochę dla nas za późno.

Awatar użytkownika
ThePiachu
Osadnik
Posty:185
Rejestracja:2009-01-08, 09:12
Lokalizacja:Łódź

Post autor: ThePiachu » 2010-11-01, 23:43

Drużyna na razie w komplecie, dzięki wszystkim za uwagę.

Zablokowany