[K] Kroniki Mutantów PZU/DIE

Stare rekrutacje
skobel
Arystokrata
Posty:1591
Rejestracja:2008-06-02, 22:15
Lokalizacja:Łódź

[K] Kroniki Mutantów PZU/DIE

Post autor: skobel » 2010-11-03, 01:51

Chciałbym w praniu przetestować bardziej dokładnie nową mechanikę Kronik. O ile znajdą sie zainteresowani chciałbym zrobić to w formie mini kampanii obejmującej 3-4 sesje, które prowadziłbym w tygodniowym cyklu podczas zebrań SMF i być może w okresie świątecznym jedną extra.

Wyjdzie tego około 2-4 przygody. Poszukuję graczy, którzy zechcialiby się spotakć ze mną w najbliższą sobotę w ŁDKu (lub ostatnecznie przez mejla) ustalić czego dotyczyć ma kampania, jakiego rodzaju postacie będą w niej uczestniczyć i czego byśmy oczekiwali od siebie wzajemnie.

Jak na razie nie stawiam żadnych warunków poza dwoma: danie mi znać w tym temacie, dświadczenie z rpgami (jakiekolwiek - przyda mi się feedback porównawczy). Dopiero po spotkaniu określimy wspólnie cechy, które uczestnicy będą musieli spełniać i pomyslimy nad wrożeniem sie do świata gry.

Zainteresowani?

Awatar użytkownika
Frycu
Wędrowiec
Posty:43
Rejestracja:2008-06-03, 23:12
Lokalizacja:Widawa\Łódzkie

Post autor: Frycu » 2010-11-03, 19:06

Wstępnie chętny. Grałem już z Tobą w Kroniki. Michał się kłania. W tą sobotę się pojawię, pozostaje tylko kwestia pewnej regularności bo nie co tydzień będę na 100%. Doświadczenie w RPG to parę lat gry. Systemy to przeważnie Neuroshima i Warhammer, choć zdarzyło mi się grać w Wampira, L5K, Klanarchię, Cyberpunka2020 czy 7'th Sea.
Spinned Velocity

imć Frycu

skobel
Arystokrata
Posty:1591
Rejestracja:2008-06-02, 22:15
Lokalizacja:Łódź

Post autor: skobel » 2010-11-03, 20:43

Jasne- kojarzę. Zapraszam.
Chętnie zagram sesję...
zgłoszenia mejlem.

skobel
Arystokrata
Posty:1591
Rejestracja:2008-06-02, 22:15
Lokalizacja:Łódź

Post autor: skobel » 2010-11-09, 01:41

Szukam ciągle jeszcze jednej-dwóch osób, chętnych do poznania bardzo atrakcyjnego świata Mutant Chronicles, który poprowadzę na autorskiej mechanice PZU/DIE. W zeszłym tygodniu podczas spotkania padły ustalenia w związku z tym ma dla Was więcej konkretów.

Szukam osoby:
- otwartej na inspiracje innych i chętnej wprowadzać na sesji własne pomysły

-rozpoznającej, że rpgi to gra towarzyska i pojawiający się na sesji dla wspólnej rozrywki

-zdolnej mi zaufać

-gotowej przeczytać ok. 30stron tekstu w języku polskim oraz angielskim materiału wprowadzającego w grę i w wybraną do scenariusza tematykę. Uprzednie poznanie świata i mechaniki nie jest konieczne w oba będę wprowadzał podczas sesji

-dysponującej w grudniowe soboty czasem (zagramy według planu 4XII, 11XII i 18XII) – terminy polegają negocjacji

-gotowej zaakceptować wynegocjowaną, lub jest w stanie podać własne propozycje do poniższej konwencji. Zagramy szlachcicami Imperialu i ich najbliższym otoczeniem. Postacie mogą mieć zbrukane charaktery i niekoniecznie świetlaną przyszłość, ale za to sporą chrapkę na władzę, sławę, czy majątek. Zagramy umiarkowanie filmowo: postacie będą profesjonalistami w wybranych dziedzinach i gracze mogą popuścić wodze fantazji i pozwolić sobie na umiarkowaną dozę niefrasobliwości, gdy zaangażują w fabułę swoje silne strony. Zagramy klimaciarsko, czyli jesteśmy w stanie poświecić stochastykę czy zasady dla zbudowania i podtrzymania nastroju gry, niemniej bawimy się grą: gramy dla funu.

- która miała jakiekolwiek doświadczenie RPGowe. Przyznam się, że chciałbym się dowiedzieć jak mechanika sprawdzi się w ramach takiej gry. Fajnie jakby ktoś, kto zna inną grę wskazał główne różnice i przez porównanie oszacował silne i słabe strony gry.

- która się nie boi. Choćby mi odpowiedzieć w tym temacie.
Ostatnio zmieniony 2010-11-09, 01:44 przez skobel, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Elmo
Szlachcic
Posty:1306
Rejestracja:2008-11-08, 22:11
Lokalizacja:łódź
Kontakt:

Post autor: Elmo » 2010-11-09, 13:16

Kurde, Skoblu chce spróbować ;P
Obrazek

Awatar użytkownika
Double Scotch
Wędrowiec
Posty:23
Rejestracja:2010-10-11, 19:33
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Double Scotch » 2010-11-16, 22:08

Uuu, wszystko ładnie wyglądało, aż trafił się na punkt z doświadczeniem. U mnie z tym niestety posucha :-P

skobel
Arystokrata
Posty:1591
Rejestracja:2008-06-02, 22:15
Lokalizacja:Łódź

Post autor: skobel » 2010-11-17, 20:18

Double Scotch, żadne problem: zamierzam co jakiś czas grać mini-kampanie w Mutant Chronicles. W następnej odsłonie może zrezygnuję z warunku doświadczenia.

Elmo, dziękuję. Jeszcze w tym tygodniu podzwonię i popytam, żeby mieć trzy-cztery potwierdzone zgłoszenia, do tego czasu każdy ma możliwość zagrania.
Chętnie zagram sesję...
zgłoszenia mejlem.

Zablokowany