[K]Eclipse Phase

Stare rekrutacje
Awatar użytkownika
Tjal
Arystokrata
Posty:1813
Rejestracja:2008-06-02, 21:54
Lokalizacja:Uć znowu

[K]Eclipse Phase

Post autor: Tjal » 2011-02-13, 23:45

Mam nadzieję że po niewypale poprzedniej rekrutacji (traveller nie ruszył) nie wszyscy się do trolla zrazili ;-)

Od dłuższego czasu szukałem okazji na nieco inne granie, w dwóch aspektach
- bardziej skupione granie, bardziej hmm serialowe, wielowątkowe, gdzie odgrywanie chwil codziennego życia to nie stracony czas, ale wspólne budowanie opowieści, gdzie gra się tak by tworzyć a nie wygrywać
- przyszłość, wyzwanie technologii, miejsce na niezwykłe eksperymenty społeczne, niepokojące trendy i trochę fatastyczno-naukowej naiwnej pseudofilozfii ( w stylu carda, dicka, asimova, gibsona mam nadzieję że wiecie co mam na myśli)

Po długim czasie znalazłem wreszcie idealny system do tego

Eclipse Phase


I będzie to trzeci element mojego rpgowego koktajlu.

Po tym przydługim wstępie zapraszam wszystkich chętnych na

- kampanie w wieloaspektowym świecie systemu Eclipse Phase, gdzie człowiek nie jest już tą samą istotą co dziś, świecie który przeżył potężny szok i wszystko się w nim zmieniło. W świecie gdzie gracze będą bohaterami skomplikowanych intryg, niebezpiecznych akcji, oraz niepokojących zdarzeń.

- Grać będziemy w każdy pierwszy (lub drugi jeżeli coś nam wypadnie) piątek miesiąca u mnie w trybie 17 do późnej nocy, z przerwą żywieniową (bez komórek, oftopów, marnowanie czasu), a sceny akcji będziemy rozgrywać na minisesjach w ŁDKu. Opowieść ma być też rozrywką dla innych, wszelkie rekwizyty, dzienniki, wasze przemyślenia i inny fluf będziemy zamieszczać na forum w odkrytym dziale, w swoistym dzienniku naszej wspólnej wyprawy.

- graczy szukam wszelkiego typu (poza śmieszkami i osobami zbyt głośnymi, to ma być poważna opowieść), z chęcią przygarnę osoby z małym doświadczeniem w RPGie.

Zgłoszenia do najbliższego piątku, na maila lub PMkę. W piątek podam nasz skład.W sobotę 19.02 o 17 w ŁDKu pierwsze spotkanie z tworzeniem postaci i uzgodnieniami, w kolejną sobotę drugie dla tych których nie będzie w tym tygodniu( w podobnych godzinach ). Pierwsza sesja 4 marca o godzinie 17 w trollowoaurrowym mieszkaniu na teofilowie.

Link do nie najgorszej recenzji w języku polskim

http://rpg.polter.pl/Eclipse-Phase-c21388
Ostatnio zmieniony 2011-02-14, 20:24 przez Tjal, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Tjal
Arystokrata
Posty:1813
Rejestracja:2008-06-02, 21:54
Lokalizacja:Uć znowu

Post autor: Tjal » 2011-02-15, 13:13

Na razie mamy 4 zgłoszenia, ale poczekamy do pojutrza, może jeszcze ktoś sie zainteresuję.

Dla osób zainteresowanych EP, kolejne recenzje znalezione w sieci

http://esensja.pl/magazyn/2010/10/iso/10,19.html

http://www.zielonysmok.cyberdusk.pl/for ... b0d9aeadf4

Oraz polecane pozycje by lepiej wczuć się w klimat świata

Na dziś dwie

- Ghost in the Shell, wszystkei 4 filmy oraz 2 sezony serialu, szczególnie polecam serial z racji że jest tam dużo pokazane na temat wpływu cyfryzacji mózgu(osobowości) na społeczeństwo.

- Cykl o Takeshim Kovacsu - szczególnie ważne dla graczy, ładowanie osobowości do nowych ciał, gigantyczne rozwarstwienie społeczne, i kilka ruchów społeczno religijnych podobnych do tych które spotkacie w EP
Kiedy patrzysz w otchłań, pamiętaj że otchłań może się czuć nieswojo

Awatar użytkownika
Tjal
Arystokrata
Posty:1813
Rejestracja:2008-06-02, 21:54
Lokalizacja:Uć znowu

Post autor: Tjal » 2011-02-16, 11:34

Jako że mam już dwa razy więcej zgłoszeń niż miejsc to chyba nie ma sensu bym zwiększał liczbę osób którym będę musiał odmówić (a szkoda bo zgłosili się naprawdę świetni gracze).

Ostatecznie gramy w składzie

- Aurra
- Avdima
- Poulsen
- RansomStark

Jeżeli w trakcie kampanii ktoś odpadnie będę krzyczał, bo z chęcią z całą ósemką bym zagrał :/

Wielkie dzięki wszystkim za zgłoszenia.

Zablokowany