[P] Sobota 10.12.2011

poszukuję ludzi na jednostrzał.

Stare rekrutacje
skobel
Arystokrata
Posty:1591
Rejestracja:2008-06-02, 22:15
Lokalizacja:Łódź

[P] Sobota 10.12.2011

Post autor: skobel » 2011-12-09, 15:02

Cześć,
mam ochotę poprowadzić jutro sesję. Niestety nie mam pewności, co do graczy i najprawdopodobniej daleko mi będzie do kompletu drużyny. Każdego chętnego zapraszam do zapisów.

W co gramy?
Dopiero dziś wieczorem przygotuję jakieś materiały. Przed Wami olbrzymia szansa skierowania mnie w stronę, która odpowiada Wam najbardziej. Wystarczy napisać mejla (odpowiem w k2 godzin) lub wiadomość na forum (odpowiem o godzinie k6+5 w sobotę) z informacją, ze chcielibyście zagrać w to albo to. Im wcześniej napiszecie, im większą określicie szansę, ze dotrzecie na Smerfa na 15:30 tym więcej roboty mi odpadnie z przygotowywaniem alternatywnych scenariuszy. Takie przysługi postaram się odwzajemnić podczas sesji.

Myślałem o:

Apocalipse World - gre post-apo, o której sporo pisałemtutaj.. Wymagana znajomość języka angielskiego, podwyższona tolerancja dla niepokojących tematów i koszarowego języka. Mile widziane zgłoszenie wymarzonej roli. Grę chcę poprowadzić z większą od zakładanej kontrolą MG.

Dogs in a Vineyard - grę o której pisałem już tutaj. Przygotuje proste miasto. Spodziewam się subtelności i poetyckiego ujęcia rzeczywistości (nie przerażajcie się- nic nadymanego). Gra z silniejszą od zakładanego udziałem MG (no, co- chce się wyszaleć narracyjnie)

Fiasco - grę o potężnych ambicjach i nieudolnym wykonaniu. Gra, gdzie frajdą jest wrabianie swojego bohatera (i innych) w kłopoty. W przypadku graczy polskojezycznych zagramy w klimatach Łowców Smoków, ale setting możemy dograć przed grą.
alternatywnie Wildings (pisałem o nich )tutaj

W przypadku upadku powyższych inicjatyw prowadzę intensywne Cthulhu 1890 lub łagodniejszy Castle Falkenstein poza smerfem.
Ostatnio zmieniony 2011-12-09, 15:03 przez skobel, łącznie zmieniany 2 razy.

skobel
Arystokrata
Posty:1591
Rejestracja:2008-06-02, 22:15
Lokalizacja:Łódź

Post autor: skobel » 2011-12-11, 11:58

Zagraliśmy dwa razy w duchy (przynajmniej jedna sesja była świetna) i Dragon Slayerów bardziej w klimatach Świata Dysku niż Conana.
Naśmiałem się i poprzybijałem sporo piątek.
Fu-Fu-Fu...
Chętnie zagram sesję...
zgłoszenia mejlem.

Zablokowany