Zamek Falkenstein

Stare rekrutacje
Awatar użytkownika
Hoxie
Osadnik
Posty:189
Rejestracja:2012-11-01, 16:34
Lokalizacja:Łódź

Zamek Falkenstein

Post autor: Hoxie » 2013-06-28, 00:07

A więc...

Piotr Skobel zwany też po prostu Skoblem chce poprowadzić Zamek Falkenstein (Jeśli ktoś wie cóż to jest to fajnie, jeśli nie to na polterze jest przyzwoita recenzja :]) i, z braku czasu, poprosił mnie bym umieścił tutaj informację za niego. Szukamy jeszcze dwóch osób.

Miałoby to wyglądać tak, że pierw mielibyśmy zagrać jednostrzała na salonach tamtejszej Bawarii celem sprawdzenia czy chcemy w to grać i chcemy to grać w taki, a nie inny sposób, a jeśli uznamy, żę gra się nam dobrze możemy grę kontynuować. Niekoniecznie tymi samymi postaciami.

A. Ważne. Zagrać chcemy już w tą sobotę na SMERFie od ~14.

Awatar użytkownika
Elmo
Szlachcic
Posty:1306
Rejestracja:2008-11-08, 22:11
Lokalizacja:łódź
Kontakt:

Post autor: Elmo » 2013-06-28, 01:44

Po sesji jestem chętny, ale nie wcześniej. Czyli ta sobota odpada :(
Obrazek

skobel
Arystokrata
Posty:1591
Rejestracja:2008-06-02, 22:15
Lokalizacja:Łódź

Post autor: skobel » 2013-06-28, 20:29

Dzięki Hox,

Obrazek
Damy i Dżentelmeni!
Zapraszam na fascynującą przygodę osadzoną w świecie Falkenstein - grę w wielkim stylu o przygodach, romansach i intrygach.
Ruletka: rodzinna saga o drżącej równowadze zycia, gdzie na szali leży Duma i Odrzucenie a przegrany traci Wszystko. Acha, bedzie też klątwa.

Obrazek

Zamek Falkenstein to skrzyżowanie świata fantasy i epoki wiktoriańskiej. Wszystkie wydarzenia, które znacie z historii były prawdziwe, ale np. Sherlock Holms naprawdę istnieje (a sąsiedzi donoszą, ze nie mogą już ścierpieć grania na skrzypcach), w Chinach rządzi dziecię niebios i naprawdę jest smokiem-cesarzem a Żelazny Kanclerz- naprawdę jest z żelaza!

Obrazek

Gotowi stawić czoło szalonym wyzwaniom?
Oczywiście z klasą i smakiem.
Ostatnio zmieniony 2013-06-28, 20:29 przez skobel, łącznie zmieniany 1 raz.
Chętnie zagram sesję...
zgłoszenia mejlem.

skobel
Arystokrata
Posty:1591
Rejestracja:2008-06-02, 22:15
Lokalizacja:Łódź

Post autor: skobel » 2013-06-30, 10:40

"Czy pani wchodzi z interakcję z moim koniem?"
dzięki za sesję i barową posiadówkę.
Chętnie zagram sesję...
zgłoszenia mejlem.

Awatar użytkownika
Hoxie
Osadnik
Posty:189
Rejestracja:2012-11-01, 16:34
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Hoxie » 2013-06-30, 11:00

Było fajno. Trochę pod koniec się nie sprawdziłem, ale nie maiłem kart i natłok akcji mnie może przytłoczył.
Z tego co zrozumiałem, to Mela i Piotr-nie-skobel mówili, że zapewnią nam mieszkanko za jakieś 2 tygodnie. Podejrzewam, ze wtedy będziemy grać.

PS: Skoblu. Pamiętaj o tych Falkensteinowych dodatkach.

Awatar użytkownika
Mela
Wędrowiec
Posty:28
Rejestracja:2009-02-26, 22:48
Lokalizacja:z nikąd.

Post autor: Mela » 2013-07-01, 16:08

Tak, w połowie lipca powinniśmy być już przeprowadzeni do Gniazda, więc raczej z miejscem problemów nie będzie. Kwestia tylko zgadania się i znalezienia czasu.

Zablokowany