[K] Wampir / wod

gracz szuka grupy

Stare rekrutacje
Awatar użytkownika
wilczka
Wędrowiec
Posty:11
Rejestracja:2011-06-19, 02:27
Lokalizacja:Łódź

[K] Wampir / wod

Post autor: wilczka » 2013-09-14, 10:18

... najchętniej umiejscowiony w Polsce a nawet Łodzi ^^ w czasach aktualnych.
Gdyby była jakaś grupa, której brakuje gracza, serdecznie się polecam.
Gdyby nie było :roll: takiej konkretnej, to ostatecznie zadowoli mnie każdy-każdy WoD :). Najpewniej czuję się we wszelkich wąpierzach, później jest wilkołak, o maga się otarłam ^^, ale głębiej w Wod nigdy jeszcze nie weszłam ;-). Bardzo pozytywnie reaguję na sesje krzyżujące systemy w obrębie całego Woda :).

Czas mam różnie. Do 23 września jestem dostępna praktycznie codziennie, później przez 2 tygodnie mnie nie będzie w ogóle ;), a jeszcze później mam czas raczej w tygodniu i raczej wieczorami. Tak czy siak zapewnić mogę, że ten przynajmniej jeden wieczór tygodniowo jestem w stanie zawsze wygospodarować.
Od czasu do czasu sesja mogłaby się również odbywać u mnie w domu, mam miejsce w postaci dużego pokoju tylko do naszej dyspozycji (mam też koty, więc z góry lojalnie uprzedzam potencjalnych współgraczy-alergików).

Kogo szukam? W pierwszej kolejności grupy już grającej lub planującej jakąś dłuższą kampanię. W razie zaproszeń na jednostrzałowca oczywiście nie odmówię ;> ale do pełni szczęścia potrzebuję ciągłości spotkań :P.
Preferuję graczy w formie starszaków, sama mam już prawie 30 lat na karku i co by ten poziom emocjonalny i bagaż doświadczenia życiowego jakoś specjalnie nie piętnował mnie w grupie jako wapniaka, strzelałabym w grupy rówieśnicze, tak powiedzmy 25+ ;-).

O sobie... Gram z przerwami od 15 lat, albo i dłużej, bóg jeden raczy wiedzieć. Wampir to pierwszy system, który poznałam, a pierwsza miłość nie rdzewieje, więc tak mi już zostało, chociaż od czasu do czasu lubię wychodzić poza swoje ograniczenia ;). Przez jakiś czas funkcjonowałam jako gm na WBNie. I od tamtej pory kontakt z rpgami się urwał. Moja grupa do "rpgowania na żywo" się pożeniła i zdzieciaciła, jakoś się to wszystko rozlazło. Dlatego szukam osób, które przygarną rozbitka ;-) .
Podczas gry lubię skupić się na stronie emocjonalnej postaci, lubię dialogi między postaciami, nie przeszkadza mi kostkologia, ale świetnie czuję się również na sesjach, gdzie mechanika schodzi na drugi plan (albo i w ogóle ze sceny). Na pewno nie jestem graczem zwalczającym GMa "a bo na 215 stronie jest napisane, że.. więc to ja mam racje, gupi GMie" - nie należę do tego typu graczy :P. Podobają mi się sesje z żywą akcją, ale i sesje na których trzeba zrobić dochodzenie, przebrnąć przez zagadki, wymyślić coś, zebrać info od tysiąca NPCów i poskładać w całość. W ogóle to dużo rzeczy mi się podoba :P. Przygarnijcie kotka

Kontakt do mnie:
Z racji, że... zaglądam tu rzadko (raz na parę lat :o chociaż pewnie z powodu tego ogłoszenia zajrzę szybciej ;-) ) proponuję kontakt przez telefon (nr: siedem dziewięć trzy zero siedem zero dziewięć osiem pięć, Ola), ewentualnie poprzez skype: wilczysko_male (tylko, że skype działa jak sitko, niektóre wiadomości nie dochodzą - gdyby tak się zdarzyło, że napisaliście i odpowiedziała Wam cisza trwająca więcej niż 2 dni, nie krępujcie się pisac do skutku).

A, no i mój "anons" będzie aktualny podejrzewam forever :P. Jakby mi się poszczęściło i znajdę sobie grupę, nic nie szkodzi, żeby złapać namiary na kolejną na przyszłe dni.

Buziak. Czekam na zaproszenie!
Ostatnio zmieniony 2013-09-15, 17:18 przez wilczka, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
wilczka
Wędrowiec
Posty:11
Rejestracja:2011-06-19, 02:27
Lokalizacja:Łódź

Post autor: wilczka » 2013-09-14, 23:22

kavinsky pisze:(...) pasowałabyś do naszej zgrzybiałej grupy geriatryków (...)
Obrazek
Informuj, poproszę :)
Ostatnio zmieniony 2013-09-14, 23:22 przez wilczka, łącznie zmieniany 1 raz.

Lina
Wędrowiec
Posty:14
Rejestracja:2010-02-06, 09:42
Lokalizacja:z Polski XD

Post autor: Lina » 2013-09-15, 11:22

Witaj, Wilczko,

Z tej strony Lina. Przepraszam, ale dopiero teraz zauważyłam, że poprzednia wiadomość nie doszła. Nie wiem dlaczego, może za długo pisałam podczas zalogowania... Piszę więc teraz po prostu pod Twoim ogłoszeniem.

Wracając do Twojej wiadomości – mamy dla Ciebie miejsce, jeśli będziesz nim zainteresowana ^__^ Obecnie wszystkie kampanie prowadzę w WoD. Jedna z czterema dziewczynami, jedna z trzema (to tam bym Cię umiejscowiła, nigdy nie przekraczam ilości 4 graczy na raz) i dwie na skype / hangout ze znajomymi, ale to głównie z tymi z GB.

Muszę jednak zaznaczyć pierwszą i najważniejszą rzecz. Gramy na zasadach WoD, ale na własnym setting'u. Dzięki czemu nasze kampanie są grane na „waleta”. Raz gramy historię współczesną, raz fantasy, dzięki czemu jest różnorodniej i ciekawiej i niczego nam nie brakuje. Poza tym to wykorzystuje w szerszym obrębie potencjał WoD, niż „Wampir”, „Wilkołak” i „Mag”.

Gra w jedna kampanię zajmuje ok pół roku, czasem dłużej – w dużej mierze zależy to od graczy, jak bardzo im się dana opowieść podoba, jak bardzo chcą spróbować czegoś jeszcze w danej historii. Specjalizuję się w romansach, stąd większość moich graczy, to kobitki w zakresie wiekowym dwadzieścia cztery – trzydzieści coś ( nie pytałam dokładnie ^__^’). Nie oznacza to jednak, że prowadzę flaki z olejem! Po prostu bawię się w każdy możliwy gatunek romansu – od przygodówki, po sensację.

Kampania, do której bym Cie obecnie przyłączyła jest w klimatach średniowiecza z elementami fantasy. Konwencja jest taka, że świat jest bardzo „ludzki”, gdzie magia to zło, inne rasy, to dziwolągi, których najlepiej jest się pozbyć. Ogólnie, to kobiety mają mniej do powiedzenia w tym świecie przepełnionym wojnami i konfliktami między państwami. Bohaterowie – w tym przede wszystkim nasze bohaterki - należą do pewnej grupy najemników, by zarobić na strawę i odzienie. Śmierć i krew nie jest dla nich pierwszyzną, mimo to każde z nich inaczej żyje i postrzega świat. Każde z nich ma inne marzenie, cel. Mają za to wspólną drogę do swoich celów... Przynajmniej na razie... >__--

Jeśli ta kampania / dziewczyny/ styl gry/ styl prowadzenia przypadłyby Ci do gustu, następna opowieść będzie prowadzona w konwencji współczesnego świata. Na pewno będzie ciekawiej, ponieważ już poznam Ciebie i Twoje potrzeby, jako gracza. ^__^ A mogę się pochwalić tym, że do tej pory tylko jedna osoba odeszła z grona moich graczy. Reszta trzyma się razem, jak klej „Kropelka” XD

Coś o sobie. Prowadzę od siedmiu lat, gram od dziewięciu. Obecnie to moje główne hobby, któremu poświęcam swój wolny czas nieprzeznaczony na moją wspaniałą rodzinkę. Kiedyś do moich zainteresowań należały też sporty, ale po wyłamaniu sobie kolana, nie mogłam chodzić przez trzy lata i zamieniłam się w okrąglutką, dorodną kuleczkę. ^__^’

Miejsce i czas spotkań: zawsze u mnie, ze względu na pewnego wszechobecnego i wszechbiegającego prawie-dwulatka. ^__^ Po prostu gdzie indziej trudno byłoby o swobodę dla Bąbelka i stałby się uciążliwy, przez co trudniej by się grało. Spotkania są w piątek o godzinie 12:00 i gramy w kampanię do 16:00 każdego tygodnia. Jeśli na trzy osoby, jedna akurat nie może przyjść z prywatnych powodów, pozostałe dwie grają,a ja przejmują postać gracza, jako chwilowego BN’a. Na cztery dziewczyny obowiązuje ta sama zasada, gdy na sesji nie pojawią się dwie z nich. ^__^
Okej, rozpisałam się, ale chyba zamieściłam wszystko. Oto mój kontakt:

lina.shinigami.inverse@gmail.com

Odpisz proszę, czy jesteś zainteresowana,
Lina
"Kiedy ktoś stanie na mej drodze - zwycięstwo będzie moje!"

Awatar użytkownika
wilczka
Wędrowiec
Posty:11
Rejestracja:2011-06-19, 02:27
Lokalizacja:Łódź

Post autor: wilczka » 2013-09-15, 13:40

Lina pisze: Spotkania są w piątek o godzinie 12:00 i gramy w kampanię do 16:00 każdego tygodnia.
I to jest zasadniczy kłopot, gdyż ponieważ w tych godzinach pracuję ; <.

Lina
Wędrowiec
Posty:14
Rejestracja:2010-02-06, 09:42
Lokalizacja:z Polski XD

Post autor: Lina » 2013-09-15, 17:17

A czy w ogóle jesteś zainteresowana? Taką grą?
"Kiedy ktoś stanie na mej drodze - zwycięstwo będzie moje!"

Awatar użytkownika
wilczka
Wędrowiec
Posty:11
Rejestracja:2011-06-19, 02:27
Lokalizacja:Łódź

Post autor: wilczka » 2013-09-15, 17:40

Zainteresowana wszystkim i zawsze ^^.

Tzn powiem tak, żeby nie owijać w bawełnę i nie mydlić ocząt, klimacenie romansów w gronie samych pań powoduje u mnie coś na kształt zimnego dreszczu w okolicach kręgosłupa, aczkolwiek! Być może są to moje jakieś niedojrzale uprzedzenia, z czego sobie doskonale zdaję sprawę, to raz, a dwa: kieruje mną pomimo dreszczy - spora ciekawość :-). Nie wiem na ile odnalazłabym się w proponowanym przez Ciebie settingu i grupie Graczek, nigdy nie miałam okazji się wypróbować w takich sytuacjach, no i na dodatek ta feralna pora spotkań (rozumiem, że jest dyktowana Bąblem, prawda?). Także są pewne obawy i niedogodności, jest również ta wspomniana ciekawość .

Jeżeli mogłybyście mnie przygarnąć gościnnie na jedną sesję (ten tydzień, czyli 16-22 IX mam wolne i może być pora absolutnie dowolna, w tym właśnie wspomniane godziny piątkowe), chętnie się zjawię i Was poznam. Nie obiecuję, że chcę w ten świat wejść, ale never say never życie potrafi zaskakiwać.

Chciałabym też, żebyście zobaczyły jak ja gram i odnajduję się w takich warunkach fabularnych, bo mój styl rpgowania bym określiła raczej na chłopięcy :P o ile da się w ogóle wprowadzać tego typu podziały. Nie chciałabym tu naruszyć integralności Waszej grupy :).

Po takim spotkaniu mogłybyśmy rozmawiać czy i co dalej, gdyby z obu stron chęć na "dalej" była.
Dodam, że mój luby byłby zapewne w niebo wzięty, że zamiast nowych kolegów, mam same nowe koleżanki .

Awatar użytkownika
wilczka
Wędrowiec
Posty:11
Rejestracja:2011-06-19, 02:27
Lokalizacja:Łódź

Post autor: wilczka » 2013-09-15, 20:52

Wiadomości z ostatniej chwili! :-P
Gdyby była możliwość od strony Mistrza/grupy, mogę zaprosić dodatkową osobę (na stałe raczej, nie jednorazowo). Kolegę znam dobrze i od dawna, ale nie mogę poręczyć za jego styl gry. Niebawem będę miała przyjemność z nim zagrać pierwszy raz i przekonać się na własnej skórze. Tak czy inaczej, gdyby miejsce było, można mnie wstępnie policzyć za 2: ja+znajomy. Gdyby miejsca nie było dla 2, ofc nadal chętnie się wproszę jako 1 :P.
Ostatnio zmieniony 2013-09-15, 20:53 przez wilczka, łącznie zmieniany 1 raz.

Lukrecjusz
Osadnik
Posty:328
Rejestracja:2011-11-14, 20:57
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Lukrecjusz » 2013-10-10, 22:56

Przymierzam się do prowadzenia nWOD.

System > podstawowy, śmiertelnicy. Ewentualnie kiedyś dorzucę Promethean the Created.

Setting > The God Machine Chronicle + ewentualne materiały z Demon the Descent

Opis > świat jest mechanizmem kierowanym przez obcy byt - Boga Maszynę. Napędza on rzeczywistość algorytmami oraz niezrozumiałymi mistycznymi wzorcami.

Postacie to osoby które zostały z różnych powodów przebudzone z letargu i ujrzały te wzorce. Od teraz są mądrzejsze, przez to samotniejsze bo nikt nie zrozumie ich bełkotu, który lepiej trzymać tylko dla siebie.

Komentarz > chciałbym by gra nie była pretensjonalną mrokosraką gdzie postacie to emocjonalne tampony które płaczą nad swoim losem. Świat gry jest dziwny, trzeba sobie radzić i iść do przodu. Niezależnie od motywacji i celu który postać chce osiągnąć, wciąż są tajemnice do odkrycia.

,,Rób co uważasz, twoje życie. Nie zmieniło się w tobie nic poza tym, że posiadłeś wiedzę. Tak czy inaczej, poradzisz sobie."

Lukrecjusz
Osadnik
Posty:328
Rejestracja:2011-11-14, 20:57
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Lukrecjusz » 2013-10-16, 21:08

Mi tam podchodzi, ale trzymajmy się tematu.

Ktoś jeszcze byłby chętny? Ze względu na ogrom materiału wymagam tylko jako-takiej znajomości mechaniki nWoD.

Awatar użytkownika
ilu2112
Wędrowiec
Posty:20
Rejestracja:2010-05-18, 20:28
Lokalizacja:Łódź
Kontakt:

Post autor: ilu2112 » 2013-11-12, 22:59

Jest opcja załapania się na sesje? Czas wieczorami na ogół mam, podręcznikami mogę poratować, mechanikę ogólnie łapię ;)

Lukrecjusz
Osadnik
Posty:328
Rejestracja:2011-11-14, 20:57
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Lukrecjusz » 2014-05-03, 18:38

Kavinsky, że tak się wtrącę... czemu podbijasz sobie posty, zamiast edytować poprzednie?

VVulkan
Wędrowiec
Posty:1
Rejestracja:2015-05-22, 17:33
Lokalizacja:Chaosfera

Post autor: VVulkan » 2015-05-31, 17:56

Gracie w Łodzi jak rozumiem?

Zablokowany