Warhammer Fantasy Role Play / Gasnące Słońca / Neuroshima

Gracze poszukiwani od zaraz !!!

Stare rekrutacje
Bizioo
Wędrowiec
Posty:24
Rejestracja:2009-05-23, 22:44
Lokalizacja:Łódź

Warhammer Fantasy Role Play / Gasnące Słońca / Neuroshima

Post autor: Bizioo » 2009-05-23, 23:54

Witam wszystkich zainteresowanych,

Poszukuję osoby zainteresowane sesjami w WFRP / Gasnące Słońca / Neuroshimę.

Jestem Mistrzem Gry i Graczem tych systemów z kilkunastoletnim stażem (NS tylko gracz, i oczywiście nie z paronastoletnimi stażem, tylko krótszym, z racji młodości systemu) i z ogromną chęcią w miarę regularnie spotykałbym się na przygody rozgrywane w realiach wspomnianych systemów. Najlepiej byłoby, gdy miało to miejsce w jakimś niezależnym lokum (wówczas, moim zdaniem, łatwiej "się zgadać"), ale jeśli nie dałoby radę, to przecież jakąś zaciszna salka na pewno znajdzie w tych bezkresnych odmętach ŁDKu :)

Jako że zdecydowaną większość tego długiego jednak czasu z w/w systemami spędziłem na prowadzeniu, wolałbym tym razem pograć, ale jeśli nie będzie innej opcji i tym razem chętnie wcielę się w Demiurga i przedstawię coś barwnego :D

Jestem zdecydowanym zwolennikiem 2 edycji Warhammera i dlatego swoje przygody odkąd ukazała się nowa edycja rozgrywam w realiach i wg zasad wspomnianej 2 edycji. Nie ma jednak najmniejszego problemu, bym grał w 'jedynkę' - dla mnie Warhammer to Warhammer i w każdej postaci jest REWELACYJNY! :)

Jeśli chodzi zaś o Gasnące Słońca, to w grę wchodzi edycja 2. lub 2. Revised, a w przypadku Neuroshimy - edycja 1,5.

Nie będę ukrywał, że interesują mnie spotkania od zaraz. Wiem, że zbliża się czerwiec, a tym samym trudny czas dla wszystkich nas studiujących, ale może jednak dałoby radę znaleźć nieco czasu na przeniesienie się w najbardziej skrywane zakamarki naszej wyobraźni.. Aha, od razu napomnknę, że spotkania w wakacje właściwie nie będą miały miejsca z moją osobą, bo nie ma mnie w tym czasie w Łodzi, dlatego zależy mi właśnie by już teraz móc coś rozegrać (mam głód RPGów! :D), a nie czekać kilka miesięcy.

Wszystkich zainteresowanych proszę o niezwłoczny kontakt :) Odpowiadajcie na tego posta, piszcie na PW, na Gadu.. Jakkolwiek, byleby byłi w pełni zainteresowane i chętni na regularne ustawianie się ludzie :):)

PS.
W najbliższą sobotę (30.05.) nie będzie mnie na spotkaniu, ale już dzisiaj na zebraniu zadeklarowałem się na poprowadzenie paru krótkich (chyba trzeba to nazwać pokazowymi) przygód na ŁPG-u.

MindReaver
Wędrowiec
Posty:58
Rejestracja:2009-05-09, 21:59
Lokalizacja:Wejherowo/Łódź

Post autor: MindReaver » 2009-05-24, 00:44

No zobacz, a szukałem dziś MG... Jak to się stało żem na Cię nie trafił? :D I widzę podobna sytuacja jeśli chodzi o wakacje. Ja tam się piszę na Gasnące słońca w pierwszej kolejności, a w drugiej Warhammer (Z czego w Gasnące Słońca jeszcze nie miałem okazji grać, natomiast parę razy udało mi się już łyknąć drugiej edycji Warhammera). Stety/niestety tylko jako gracz. Nie czuję się na siłach by coś z tego prowadzić...

Czas mam w weekendy i piątek po 15... Noce również mi pasują. Jeno miejsce ustalić;)

Awatar użytkownika
Niziol
Szlachcic
Posty:850
Rejestracja:2008-06-03, 00:26
Lokalizacja:... że znowu

Post autor: Niziol » 2009-05-24, 10:34

Ja mam ostatnio fajny całkiem pomysł na mini-kampanie do wfrp (obojętnie jaka edycja) i mógłbym w najbliższym czasie to poprowadzić jeśli znajdzie się ze 4ech graczy :)
Nie ma lekko w ciężkich czołgach.

Jaqob napisał/a:
To my mamy jakieś "normalne" spotkania?
Chodzę już drugi rok i na ani jednym nie byłem :shock: .

"Ja nie widzę problemu, że ktoś płaczę po rozmowie ze mną." -Silvanel

Bizioo
Wędrowiec
Posty:24
Rejestracja:2009-05-23, 22:44
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Bizioo » 2009-05-24, 12:55

MindReaver pisze:Ja tam się piszę na Gasnące słońca w pierwszej kolejności, a w drugiej Warhammer (Z czego w Gasnące Słońca jeszcze nie miałem okazji grać, natomiast parę razy udało mi się już łyknąć drugiej edycji Warhammera). Stety/niestety tylko jako gracz.

Czas mam w weekendy i piątek po 15... Noce również mi pasują. Jeno miejsce ustalić;)
Świetnie, chętnie wprowadzę Cię w ten system, dobrze by było gdybyś dokoptował jeszcze ze 2 osoby, które też chciałyby go poznać. Widzę, że czasowo stoisz tak jak ja, a to cieszy - przynajmniej nie możemy mowić o "mijaniu się" :) Jeśli chodzi o miejsce, to z mojej strony nie mogę nic zaproponować (żałuję ;/), więc jeśli nie w jakiejś hacjendzie, to może w przepastnych labityntach ŁDKu znajdzie się jakaś wolna nieduża salka..

Daj znać na moje Gadu, obgadamy konkrety :)

Bizioo
Wędrowiec
Posty:24
Rejestracja:2009-05-23, 22:44
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Bizioo » 2009-05-24, 12:58

Niziol pisze:Ja mam ostatnio fajny całkiem pomysł na mini-kampanie do wfrp (obojętnie jaka edycja) i mógłbym w najbliższym czasie to poprowadzić jeśli znajdzie się ze 4ech graczy :)
Musi być 4? ;> Ja tam uważam, że trójeczka jest de best, ale to oczywiście moje zdanie :) A wracając do tematu.. Stoi przed Tobą mega-wielbiciel tego systemu, więc pierwszego BG już. Skoro MindReaver też się pisze na WFRP odnośnie mojego postu, to wygląda na to, że drugiego też. Na pewno i trzeci łatwo się znajdzie.. :)

Awatar użytkownika
Cerbin
Wędrowiec
Posty:60
Rejestracja:2009-03-10, 06:48
Lokalizacja:Lodz

Post autor: Cerbin » 2009-05-24, 13:02

Bardzo chetnie zagram w WFRP albo Neuroshimę. Czas to piatki albo weekendy niestety z miejscem tez kiepskawo (chyba, ze skoluje sale u mnie w domu kultury na Widzewie w piatki jesli wam to pasuje). Poki co tylko znane mi systemy i granie a nie prowadzenie bo z czasem stoje sredniawo.

A i za wczasu uprzedzam, przyszly weekend (29-31 maja) absolutnie mi nie pasuje :(
Ostatnio zmieniony 2009-05-24, 13:03 przez Cerbin, łącznie zmieniany 1 raz.
Co masz zrobic dzis, zrob pojutrze, a bedziesz mial dwa dni wolnego

Bizioo
Wędrowiec
Posty:24
Rejestracja:2009-05-23, 22:44
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Bizioo » 2009-05-24, 13:47

No i wypas! Widzę, że moje ogłoszenie trafiło na wyjątkowo szybki odzew :) Teraz nie pozostaje nic innego jak idealnie dograć wszystkie kwestie organizacyjne: kto, ile osób, kiedy i gdzie dokładnie.

Jak zapowiedziałem wczesniej w najbliższy weekend (konkretnie w dniach 29.05.-1.06.) jestem nieosiągalny, nie będzie mnie też na spotkaniu w ŁDKu).

Zapowiedziałem też wczoraj zajęcie się kącikiem WFRP i Gasnących Słońc w ramach najbliższego Łódzkiego Portu Gier. Liczę, że dzięki temu będę mógł wprowadzić przyszłych RPGowców w te systemy :)

Awatar użytkownika
Avdima
Szlachcic
Posty:1084
Rejestracja:2009-05-24, 16:17
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Avdima » 2009-05-24, 17:04

Zgłaszam chęć udziału w sesjach Warhammera oraz Gasnących Słońc, Neuroshimą też nie pogardzę, może nawet sam coś poprowadzę (dam znać na forum).
W związku z powyższym, rozpoczynam procedurę kontaktu przez gg.

Awatar użytkownika
brathac
Mieszczanin
Posty:708
Rejestracja:2009-03-21, 20:18
Lokalizacja:Łódź
Kontakt:

Post autor: brathac » 2009-05-24, 18:53

ooo w Gasnące i ja bym pograł... z tym że z czasem u mnie kiepściuchno...

Adler89
Wędrowiec
Posty:3
Rejestracja:2009-06-16, 01:04
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: Adler89 » 2009-06-16, 01:08

ja chetnie bym pogral w Warhammera. Kiedys gralem w RL ale niestety z powodu przeprowadzki musialem przestac. Od 2 dni mnie wzielo zeby poszukac czegos. Znacie moze jakies stronki albo sesje gdzie jest rozgrywany? W ktore warto grac? Moze byc pbf pbem pbch. Obojetnie :) Pozdrawiam ;)

Esgaroth
Wędrowiec
Posty:5
Rejestracja:2009-12-10, 19:09
Lokalizacja:Wawa

Post autor: Esgaroth » 2009-12-10, 19:11

Skorzystam z doskonałej okazji, skoro tyle tu fanów młotka i z dumą zaprezentuję moje forum do gry w Warhammera Play-By-Forum!


Obrazek


Wkrocz do mrocznego, brutalnego i bezlitosnego świata Warhammera. Świata targanego wojnami, w którym motywem przewodnim są wieczne konflikty z Chaosem. Olbrzymi, tętniący życiem, legendarny świat Warhammera Fantasy, przeniesiony wprost z gry fabularnej-wyobraźni o tym samym tytule, na forum internetowe. Gra została zmodyfikowana tak, aby osoby nie bardzo znające się na Warhammerze jak i te, które znają go na wylot, nie miały żadnych problemów i trudności z rozpoczęciem i samą rozgrywką. Zapraszam więc miłośników fantasy do zagrania w tą niesamowitą grę PBF. Dostępna pod linkiem:

http://warhammer-pbf.phorum.pl
Ostatnio zmieniony 2009-12-10, 19:15 przez Esgaroth, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany