Badania historyczne; prośba.

Shamp
Wędrowiec
Posty:3
Rejestracja:2009-04-21, 09:58
Lokalizacja:łódź

Badania historyczne; prośba.

Post autor: Shamp » 2014-07-24, 21:13

Witam. Nazywam się Łukasz Reczulski i chciałbym poprosić wszystkich użytkowników forum o pomoc w moich badaniach. Jakiś czas temu pisałem już tu w tej sprawia, aczkolwiek postęp prac skłania mnie do zadania podobnych, lecz innych pytań.

Szczerze mówiąc nie wiedziałem w jakim dziale zamieścić swojego psota; mam nadzieję że wybrałem najlepsza z możliwych opcji. W innym wypadku bardzo przepraszam.
Ale przechodząc do meritum. Od jakiegoś czasu zajmuję się historią łódzkiego fandomu mangi i anime, tj. analizuje historię tej grupy ludzi oraz zbieram pamiątki po dawnych konwentach. Nie chciałbym tu jednak pytać o konwenty stricte mangowe, gdyż zapewne moje pytania pozostały by bez odpowiedzi, lecz skoncentrować się raczej na zlotach miłośników fantastyki (jest to z pewnością temat bliższy użytkownikom tego forum). Otóż, czy ktoś z członków s.m.f. jest w posiadaniu jakichkolwiek pamiątek po konwentach z serii kapitularz I-V, organizowanych przez tzw. stara kapitule w latach 2000-2005 lub festiwalu Fusion'99 i zechciał by je udostępnić do celów naukowych? Na wszystkich wymienionych powyżej imprezach był blok mangowy, dlatego znajdują się one w obrębie moich zainteresowań. Interesuję mnie plakaty, bilety, programy, zdjęciem - jednym słowem wszystko co z tymi konwentami związane. W przypadku gdyby na forum znalazł się jakiś fan anime, tą samą prośbę kieruje także i do niego. W tym wypadku chodzi jednak o wszelkiego rodzaju materiały związane z konwentami z serii Animad czy Manga ni Muchiu.

Z góry dziękuję za pomoc.
Ostatnio zmieniony 2017-01-04, 17:41 przez Shamp, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Avalanche
Arystokrata
Posty:1779
Rejestracja:2008-06-03, 10:41
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Avalanche » 2014-07-24, 22:41

Hmm miałem kiedyś taką torbę z takimi rzeczami. Mogę się podzielić ale w tym tyg to już odpada.


Przy okazji przeniosłem do ogłoszeń ;-)
Ostatnio zmieniony 2014-07-24, 22:43 przez Avalanche, łącznie zmieniany 1 raz.
Where life had no value, death, sometimes, had its price.
That is why the bounty killers appeared.

Silvanel
Ohydny Spamer !
Posty:3991
Rejestracja:2008-06-03, 09:49
Lokalizacja:Lothlorien

Post autor: Silvanel » 2014-08-19, 14:43

Ja moje informatory dałem "GoodNecromancer" jeśli mnie pamięć nie myli. Kiedyś je miałem. Może warto napisać też do ludzi z kapituły. Powinni mieć te dane.
"44000-Pydna" a true sequel to "300".

Whenever You think Spartans are cool.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Bitwa_pod_Pydn%C4%85

Shamp
Wędrowiec
Posty:3
Rejestracja:2009-04-21, 09:58
Lokalizacja:łódź

Post autor: Shamp » 2014-08-20, 20:06

Dziękuję za odzew. Co do kapituły to już dawno nawiązałem kontakt tak ze „starą” jak i „nową” kapitułą. Uzyskałem sporo materiałów, aczkolwiek dużo jest jeszcze do zdobycia; przede wszystkim w kwestii zdjęć. Więc bardzo proszę wszystkich użytkowników forum o dokładne przeszukanie szuflad i regałów, może coś się znajdzie.
A tak zmieniając temat, mógłbym uzyskać jakiś kontakt (najlepiej maila) do wymienionej powyżej osoby o pseudonimie „GoodNecromancer”?

sympara'menoi
Szlachcic
Posty:812
Rejestracja:2013-12-17, 01:27
Lokalizacja:Łódź

Post autor: sympara'menoi » 2014-08-22, 20:54

Shamp pisze:A tak zmieniając temat, mógłbym uzyskać jakiś kontakt (najlepiej maila) do wymienionej powyżej osoby o pseudonimie „GoodNecromancer”?
Może najlepiej napisz do niego przez forum? :)
http://www.smerf.fero.pl/f/profile.php? ... file&u=130
symparanekromenoi

ODPOWIEDZ