Terraformacja Marsa - fanowskie dodatki

Darmowe gry do wydrukowania
Awatar użytkownika
Krakov
Arystokrata
Posty:2086
Rejestracja:2010-07-27, 21:44
Lokalizacja:Stąd

Terraformacja Marsa - fanowskie dodatki

Post autor: Krakov » 2020-01-24, 22:52

Jako, że nie brakuje w naszej organizacji fanów gry o podgrzewaniu czerwonej planety, pozwalam sobie wrzucić info z forum gry-planszowe. Jakiś czas temu pojawił się tam imponujący zestaw fanowskich dodatków przetłumaczonych na język polski. Dodatki zawierają dodatkowe plansze, korporacje, projekty, żetony, a jest i gigantyczna mapa pozwalająca na grę w osiem (!) osób.

Dodatki można zamówić w MB Print. Szczegóły odnośnie każdego z nich (wraz z cenami i formularzem zamówienia) znajdziecie tutaj:
https://www.gry-planszowe.pl/forum/view ... U8ykqEauXE

Jeśli ktoś chciałby wydrukować wszystko samodzielnie to również jest taka możliwość. Potrzebne pliki znajdziecie tutaj:
https://www.gry-planszowe.pl/forum/view ... 19&t=62553

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Kto chce, znajdzie sposób. Kto nie chce, znajdzie powód.

sympara'menoi
Szlachcic
Posty:812
Rejestracja:2013-12-17, 01:27
Lokalizacja:Łódź

Re: Terraformacja Marsa - fanowskie dodatki

Post autor: sympara'menoi » 2020-01-24, 23:27

Ło. Dużą planszę już widziałam, ale nie sądziłam, że te rzeczy są aż tak proste do wydruku (i to po polsku). Granie w 8 osób jest tak absurdalnie głupie, że aż bym spróbowała, ale nikt inny nie chce. :(
symparanekromenoi

Awatar użytkownika
Janusz
Osadnik
Posty:348
Rejestracja:2016-11-10, 14:29
Lokalizacja:Łódź

Re: Terraformacja Marsa - fanowskie dodatki

Post autor: Janusz » 2020-01-25, 11:54

Wygląda ciekawie, ale jednak zostanę przy oficjalnych dodatkach. :)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.

Awatar użytkownika
Waymar
Mieszczanin
Posty:447
Rejestracja:2012-07-20, 20:45
Lokalizacja:Łódź

Re: Terraformacja Marsa - fanowskie dodatki

Post autor: Waymar » 2020-01-26, 21:02

Ja kiedyś w smerfie czy w Goblinie chętnie bym spróbował. Chociaż to musiałoby być 8 osób naprawdę ogarniętych, nie czekających do swojej tury na zastanawianie się. A i tak na pewno sporo czasu zajmie.

Awatar użytkownika
GoodNecromancer
Przewodniczący SMF
Posty:1289
Rejestracja:2009-01-31, 20:35
Lokalizacja:Łódź

Re: Terraformacja Marsa - fanowskie dodatki

Post autor: GoodNecromancer » 2020-01-30, 20:37

Zawsze możemy wziąć z ełdeku klepsydrę... A ja bym chętnie zagrał w taki szałowy wariant na 8 luda, choć wówczas zaproponowałbym grę Kartelami - każdy gracz tworzy kartel z inna korporacją i zwycięży ten kartel, który łącznie uzyska więcej punktów, a w razie remisu ten z karteli, w którym 1 z Korporacji ma największą wartość na Torze WT. A gdyby i tu zdarzył się remis, to analizujemy dalej łączną produkcję kasy i ewentualne dalsze tie-breakery. A fanowskie dodatki wyglądają dość zacnie.
Necro
aka
Good Necromancer

ODPOWIEDZ