Posiedzenia przy planszowkach - poszukiwane towarzystwo

br13
Wędrowiec
Posty:2
Rejestracja:2013-05-22, 13:21
Lokalizacja:Lodz

Posiedzenia przy planszowkach - poszukiwane towarzystwo

Post autor: br13 » 2013-05-22, 14:42

Cześć,

Poszukuję osób zainteresowanych, by spotkać się od czasu do czasu i pograć w planszówki.

Moje obecne planszówkowe towarzystwo liczy nawet do 6 osób, ale bardzo rzadko udaje się wszystkich w jednym czasie namówić do gry. Często brakuje graczy i chciałbym to zmienić - poznać kilka jeszcze osób, z którymi można w ten sposób spędzić czas.

Moje hobby skupia się głównie na:
- Twilight Imperium (pokochałem niedawno i chcę to uczucie rozwijać ;) )
- Battlestar Galactica
- Arkham Horror

Grywamy też w inne rzeczy (Descent, Osadnicy, Carcassone, Dixit, Munchkin, Neuroshima Hex), ale może poza Descentem są to szybkie gry i niekoniecznie na multum osób - raczej wypełniacz czasu niż to, po co żyję :) Chętnie poznam też coś nowego, w umiarze - bo lubię takie sprawy rozgryzać i być w nich raczej dobry, a na to czas jest ograniczony niestety.

Z mojej strony nie ma problemu z miejscem do gry, zawsze można u mnie, można i gdzie indziej. Kobieta nawet czasem się przyłączy - Arkham bardzo lubi, Twilight znosi, BSG raczej nie (ale powoli wciąga się w serial).

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu :)
Ostatnio zmieniony 2013-05-22, 14:43 przez br13, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Nexus
Wędrowiec
Posty:3
Rejestracja:2013-07-26, 23:05
Lokalizacja:Łódź

Posiedzenie przy planszówkach - aktualne?

Post autor: Nexus » 2013-07-26, 23:37

Nie ukrywam, że szukam towarzystwa do regularnego (w miarę możliwości) grania. Z gier, które wymieniłeś znam Battlestar Galactica, chętnie spróbowałbym swych sił w Arkham Horror. Ogólnie otwarty jestem na każdego rodzaju sesje nieograniczoną jedynie do ww. tytułów. Ze swojej strony dysponuję m.in: 7 Wonders (z dodatkami Leaders/Cities); Runewars (z dodatkiem Banners of War); Mage Knight (z dodatkiem The Lost Legion). Ostatnie 2-ie spośród wymienionych niedawno zakupione stąd miło byłoby zebrać osoby otwarte na coś nowego, co Ty na to?

Awatar użytkownika
RansomStark
Członek Wewnętrznej Rady
Posty:773
Rejestracja:2009-06-03, 17:01
Lokalizacja:Łódź

Post autor: RansomStark » 2013-07-29, 11:54

może wpadnijcie po prostu do ŁDKu w sobotę ?

Awatar użytkownika
Nexus
Wędrowiec
Posty:3
Rejestracja:2013-07-26, 23:05
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Nexus » 2013-07-29, 23:38

Pomysł z wizytą w ŁDK-u zrealizowany w poprzednią sobotę. Nie ukrywajmy niektóre z gier wchodzą na ambicje np. Hanabi

ODPOWIEDZ