Mage Knight - chętni do gry.

Awatar użytkownika
Jet
Osadnik
Posty:171
Rejestracja:2010-12-03, 22:18
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Jet » 2014-10-27, 22:53

W skrócie- bardzo mi się podoba. Bohaterowie są znakomicie oddani na planszy, dobrze zbalansowani i zasady są w miarę proste do ogarnięcia, ale jest sporo opcji nieważne kim byście grali. Po paru pierwszych partiach jestem zdecydowanie za i nie mogę się doczekać kolejnej partii.

Karcianka wciąż góruje i nic jej nie zastąpi. Na szczęście są na tyle różne że nie ma co wybierać i konkurować.

sympara'menoi
Szlachcic
Posty:812
Rejestracja:2013-12-17, 01:27
Lokalizacja:Łódź

Post autor: sympara'menoi » 2014-10-28, 00:23

Podpisuję się pod tym podobaniem. :) Bardzo zgrabne zasady (odbierane jako proste i klarowne) i masa rożnych urozmaiceń tych zasad w każdej postaci. W efekcie każda postać, którą gracz może zagrać, wydaje się być "tak fajnie silna". Dobry balans, fajne pomysły - w skrócie moje wrażenia z gry.

Jedyny minus względem karcianki: z reguły przez całą grę dysponujemy taką samą ilością mocy, więc nie ma tu karciankowego motywu rozwijania się i zdobywania coraz lepszego zestawu wzajemnie kombujących się ulepszeń.
Ale za to poruszanie się po planszy i wyszukiwanie jak najkorzystniejszych punktów - sprawdza się świetnie.
symparanekromenoi

Awatar użytkownika
Murchad
Wędrowiec
Posty:118
Rejestracja:2014-07-29, 11:34
Lokalizacja:Murchadlandia
Kontakt:

Post autor: Murchad » 2014-10-28, 08:18

Też się podpisuję. Prawdę gadają.
Bo można być normalnym, albo murchadniętym

www.facebook.com/maestrom.uk

Awatar użytkownika
Linka_p
Wędrowiec
Posty:14
Rejestracja:2014-07-31, 12:42
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Linka_p » 2014-10-29, 09:14

Fajnie brzmi :) jak coś to chętnie byśmy kiedyś spróbowali, w tradycyjną karciankę też chętnie zagramy.

ODPOWIEDZ