Gra o Tron vol 2 - wersja podstawowa. 16.01.2016

Pleban
Wędrowiec
Posty:9
Rejestracja:2016-01-06, 20:54
Lokalizacja:okolice Łodzi

Gra o Tron vol 2 - wersja podstawowa. 16.01.2016

Post autor: Pleban » 2016-01-06, 21:37

Cześć wszystkim

Jestem nowym forumowiczem. Coś o sobie wrzuciłem w "Powitanie". Na początku grudnia sprawiłem sobie GoTa ale niestety do dnia dzisiejszego moje grono graczy nie jest w stanie się zebrać i rozegrać pierwszej partii.

W związku z powyższym moja propozycja.... partia w GoT w dniu 16.01.2016 co jednocześnie było by moją pierwszą wizytą u Was. Tak jak wspominałem w powitaniu tylko co niektóry weekend wolny więc muszę sobie wszystko zaplanować.

Jeżeli nie ma chętnych na GoTa to zamiennie może być Civilization.

Zamieszczam link aby nie było niedomówień bo w GamesRoomie jest wpisane CV co może sugerować ten tytuł ale dla mnie to są dwie różne gry jedna galakty a druga granny.

http://galakta.pl/gry/gry-planszowe/civilization/

Jak coś to posiadam wersję podstawową w PL.

Czekam na chętnych.

P.S. Potrzebowałbym do 14.01.16 konkretnych deklaracji z Waszej strony abym mógł sobie wszystko zaplanować.

Awatar użytkownika
Waymar
Mieszczanin
Posty:447
Rejestracja:2012-07-20, 20:45
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Waymar » 2016-01-07, 12:36

Cześć,
Zapraszamy na spotkania. GoTa oczywiście mamy, całkiem często bywa grywany, sam po dłuższej przerwie niedawno też na spotkaniu miałem okazję zagrać. 16 mnie akurat nie będzie, ale nie ma obaw, chętni się znajdą - czy tu czy na miejscu :)

CV to CV, ta gra w "życie" od Granny. Civilization na razie nie mamy (ale jeśli masz swój egzemplarz to też możesz śmiało z nim przybyć. Ja raz miałem okazję grać i przyznaję, że to gra warta uwagi)

Pleban
Wędrowiec
Posty:9
Rejestracja:2016-01-06, 20:54
Lokalizacja:okolice Łodzi

Post autor: Pleban » 2016-01-07, 17:35

Prawie na pewno będę.

Oczywiście będę miał przy sobie. Dzisiaj zakupiłem też "Boże Igrzysko: Magnaci" - pudło mnie zachęciło więc nie mogłem się powstrzymać od zakupu :)

ODPOWIEDZ