Krucze Larpy

Informacje o LARPach

Moderator:Avalanche

Awatar użytkownika
Avalanche
Arystokrata
Posty:1779
Rejestracja:2008-06-03, 10:41
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Avalanche » 2008-09-20, 22:51

Wilk, bardzo chętnie
Where life had no value, death, sometimes, had its price.
That is why the bounty killers appeared.

Awatar użytkownika
Faust
Osadnik
Posty:354
Rejestracja:2008-06-03, 19:35
Lokalizacja:Łódź
Kontakt:

Post autor: Faust » 2008-09-20, 22:52

Dobry crinos byl i malo pil...
sie pisze, wilkolak ofkors.
Fabricate diem, pvnc.

Awatar użytkownika
Tjal
Arystokrata
Posty:1813
Rejestracja:2008-06-02, 21:54
Lokalizacja:Uć znowu

Post autor: Tjal » 2008-09-21, 00:04

Wilkołak, a tą kruczą górę to może po prostu spalimy, by nam pijawy terminów nie zabierały :P
Kiedy patrzysz w otchłań, pamiętaj że otchłań może się czuć nieswojo

Awatar użytkownika
M'Hael
Wędrowiec
Posty:22
Rejestracja:2008-08-26, 08:01
Lokalizacja:

Post autor: M'Hael » 2008-09-21, 02:19

dobre ssanko nie jest złe, Tjalu dobrze o tym wie!
(choć się nie przyznaje ;])

Jestem gotów na wszelkie larpy, byle mnie ktoś do wilka wprowadził chociaz z grubsza i mozna poobgryzać parę kostek, zamiast molestować karki młodych dziewcząt

btw. Si Vis Pacem? Sabatilla!
he he he
Ostatnio zmieniony 2008-09-21, 02:20 przez M'Hael, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tredo
Mieszczanin
Posty:660
Rejestracja:2008-06-03, 06:27
Lokalizacja:Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tredo » 2008-09-21, 08:29

Ja kce oba LARPy jakby co :)

W końcu ja stary WODziarz jezdem :P

Ponawiam pytanie o lokal. Czy Misie nasze kolorowe mogłyby popytać w ŁDKu o możliwość grania w niedzielę w sali kolumnowej?

Awatar użytkownika
Tjal
Arystokrata
Posty:1813
Rejestracja:2008-06-02, 21:54
Lokalizacja:Uć znowu

Post autor: Tjal » 2008-09-21, 10:06

W sali kolum,nowej w niedzielę co drugi tydzień odbywa się coś tam taneczne, a jak się nie odbywa to prawie zawsze ŁDK inaczej używa tej sali. Można by pomyśleć czy ŁDK by nie zgodził się tak raz w miesiącu użyczać jednej z sal gimnastycznych na ostatnim piętrze, na to mamy lepsze widoki. JChociąz wystarczyłaby jakakolwiek z tych 4-5 naprawdę dużych sal ŁDKowych ( no chyba żeby na lapry przychodziło po 70 osób, ale raczej tak nie będzie )
Kiedy patrzysz w otchłań, pamiętaj że otchłań może się czuć nieswojo

z_Narcyzem
Wędrowiec
Posty:60
Rejestracja:2008-08-20, 12:26
Lokalizacja:Łódź

Post autor: z_Narcyzem » 2008-09-21, 11:47

Że ja zadeklarowana na Wilka jestem to ty dobrze wiesz :) i ja chce już!!!!! ;)

Awatar użytkownika
Tredo
Mieszczanin
Posty:660
Rejestracja:2008-06-03, 06:27
Lokalizacja:Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tredo » 2008-09-21, 12:18

w sali lustrzanej (tam gdzie mieliśmy gamesroom w zeszłym roku) tańczą - to pewne. Ale nie wiem czy tak często jest używana sala kolumnowa. Ona jest duża, ma klimat, schody, można grać na dwóch poziomach, można się tam bawić nagłośnieniem. Dużo plusów.

Awatar użytkownika
Kruk
Wędrowiec
Posty:17
Rejestracja:2008-09-01, 23:35
Lokalizacja:Hegemonia Łódzka

Post autor: Kruk » 2008-09-21, 12:54

Kilka prostych odpowiedzi na poruszone przez Was problemy:
-Termin niedzieli jest koniecznoscia... opcjonalnie poniedzilek ale ewtedy to juz nikomu nie bedzie pasowac...
-wilkolak ma priorytet ale bedzie mial zupelnie odmienny klimat od wampirzego, poza tym gracze raczej nie beda sie zbytnio dublowac w obu dramach a setting i tak jest odmienny wiec nie bedzie rywalizacji pomiedzy obiema grupami...
-organizacyjnie wilkolak... nastepny weeken wolny dla mnie zebym mogl cokolwiek innego zrobic (picie/praca) :D
-miejsce.... hmm... jest pare opcji ale jeszcze nie mialem czasu sie nad tym na powaznie zastanowic. Dostepne miejsca to: rafa, zapiecek, moze jedena podniszczona pofabryczna willa (mmmm....) no i jak pisaliscie moze ldk...

czekam na kolejne wasze propozycje, obawy i deklaracje...

Sabatilla & Luna pozdrawiaja :D:D:D:D
There is no Beast without Cruelty...

Awatar użytkownika
Drapiąca
Osadnik
Posty:335
Rejestracja:2008-06-03, 08:31
Lokalizacja:...kolwiek

Post autor: Drapiąca » 2008-09-21, 23:46

No to niech już zostanie ta niedziela bo poniedziałek to dla mnie przynajmniej byłaby już mogiła :) A możesz już podać jakiś wstępny termin?
Swoja drogą, jak rozumiem, łak będzie kontynuacją tego wiosennego, gdzie graliśmy humanami, tak?
Co do lokalizacji; podniszczona pofabryczna willa brzmi rewelacyjnie, ale obawiam się że zimą chyba nie ma tam ogrzewania, prawda? ;)
Come to the Dark Side - we have cookies!

revenge
Wędrowiec
Posty:54
Rejestracja:2008-06-03, 01:13
Lokalizacja:Łódź

Post autor: revenge » 2008-09-22, 14:43

Jeśli chodzi o miejsce to optymalne było by zapewne śródmieście, tak żeby nikt nie musiał telepać się przez całe miasto.
Tak samo lepiej nie grać o suchym pysku :P jak w gardle zaschnie nawet zawyć nie będzie porządnie można :P
Z luźnych propozycji sądzę że dogadać by się można bez większego problemu z menedżerem Hilusia, ale wspominam po to żeby wybór większy był :]

Awatar użytkownika
Enzeru
Szlachcic
Posty:1225
Rejestracja:2008-08-11, 14:44
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Enzeru » 2008-09-22, 20:45

Drapiąca pisze: Co do lokalizacji; podniszczona pofabryczna willa brzmi rewelacyjnie, ale obawiam się że zimą chyba nie ma tam ogrzewania, prawda? ;)
Ogrzewanie jest dla FRAJERÓW!!
Jeśli tylko kolega Kruk będzie w stanie wytrzymać moją obecność na LARPie to się chętnie przyłączę
Nie muszę chyba mówić, że na wilkołaka? Bo jak wszyscy wiemy wampir jest dla #$%@%^#@ :-P
In the name of the Emperor I order you to die!!!

Awatar użytkownika
Kruk
Wędrowiec
Posty:17
Rejestracja:2008-09-01, 23:35
Lokalizacja:Hegemonia Łódzka

Post autor: Kruk » 2008-09-22, 21:24

Zawsze bylem duzo wiekszym maniakiem wilkolaka niz wampira ale nie powiem ze tego drugie tez nie lubie...

Dwa slowa wstepne odnosnie obu kronik:
1. wilkolak... zapomnijcie o starym systemie apokalipsa.. tym razem nie bedzie podzialu na dobrych i zlych.. nie bedzie chwaly opisywanej legendami i wielce rozbudowanych szczepow... bedzie znacznie dziczej... drapiezniej... bardziej nieludzko i znacznie bardziej terytorialnie..

2. wampir.. he he zapomnijcie o starej dobrej politycznej camarilli... wydarzenia jakie ostatnio mialy miejsce spowodowaly iz cale miasto zminielo sie calkowicie.. co gorsza opuszczenie go z pewnych przyczyn jest niemal niemozliwe.. teraz jestescie uwiezieni w naprawde mrocznym miescie w ktorym nieobowiazuje zaden porzadek spoleczny wsrod nadnatuarlnych.. najsilniejsza wasza emocja bedzie strach przed nieznanym.. lek o to co kryje sie w ciemnych zaulkach metropolii... i zapomnijcie o calej strukturze swiata znanej wam z podrecznika... tu narrator nie bedzie uzywal sterotypowych mechanizmow... to bedzie cos nowego - Vampire: the purgatory...
There is no Beast without Cruelty...

azuzanski
Wędrowiec
Posty:2
Rejestracja:2008-09-23, 12:58
Lokalizacja:Łódź

Post autor: azuzanski » 2008-09-23, 13:18

Z niecierpliwością czekam na info w kwestii Łaka. Wampir jakoś mnie specjalnie nie nęci, choć pewnie znajdą się chętni i na tą dramę.

Niedziela jest raczej do przełknięcia.

Pozdro.
Niegdysiejszy Gnat

Awatar użytkownika
Renifer
Wędrowiec
Posty:131
Rejestracja:2008-06-07, 23:36
Lokalizacja:Znikąd

Post autor: Renifer » 2008-09-23, 22:21

Jak już rozmawialiśmy na Ubocie ja sie piszę na oba a czemu nie ale dopiero po moim powrocie z rozjazdów.

ODPOWIEDZ