Szukamy MG do D&D 3.5 lub Pathfinder

Dział z szeroko rozumianymi grami RPG

Moderatorzy:Avalanche, Elmo

Lina
Wędrowiec
Posty:14
Rejestracja:2010-02-06, 09:42
Lokalizacja:z Polski XD

Szukamy MG do D&D 3.5 lub Pathfinder

Post autor: Lina » 2014-06-06, 11:06

Witam serdecznie!

Mój mąż (lat 30) i ja (lat 28) szukamy Mistrza Gry, który dość dobrze orientuje się w świecie D&D 3.5 (może być Pathfinder, czociaż wolę D&D 3.5). Wcześniej graliśmy w weekendy w Warhammer'a i choć MG był niezwykle skrupulatny i obeznany w systemie, to jednak wzywa mnie stara miłość do bardziej "różnorodnego i bardziej kolorowego" świata. Poprowadził nam więc dwie sesje D&D, po czym zmienił pracę i dawny termin był dla niego nie do przyjęcia. A chodzi o środy od 18:00 do ok 22:00. Mam szczególny sentyment do tego systemu, gdyż to on wprowadził mnie w świat rpg.

Szukamy MG, który miałby czas na regularną grę co środę (oczywiście, jeśli coś wypada, nie jesteśmy fanatykami, by się obrazić ^__^). Nie ukrywam też, że kategoria wiekowa też ma dla nas znaczenie. Raczej trudno grałoby się nam u piętnastolatka, choć absolutnie nie mam zamiaru tutaj umniejszać talentom młodym MG. ^__^

Nie wzgardzilibyśmy również, gdyby MG przyprowadził ze sobą gracza. Sesje odbywałyby się u nas w mieszkaniu - mamy biegającego dwulatka, który wymaga znacznie mniej uwagi, gdy może bawić się w swoim pokoiku, czy w pokoju gdzie są gracze, na dywanie z własnymi zabawkami. Gdybyśmy mieli grać u kogoś, ciągle musielibyśmy zwracać na niego uwagę ("nie ruszaj, to nie Twoje", "nie dotykaj, bo się popsuje"), zamiast wczuwać się w postaci. Wraz z nami gra jeszcze jedna para w tej kategorii wiekowej.

Zapewniamy komfort miejsca i wygodę prowadzenia. Jako dojrzali gracze (choć niekoniecznie do końca obeznani w systemie), nie psujemy klimatu, chyba dość porządnie odgrywamy no i nie "kłócimy" się z MG. Staramy się by obie strony dobrze bawiły się w tym wspólnie spędzonym czasie przy jakiejś zachrupce i herbatce (piwku we własnym zakresie, jak ktoś lubi).

Z dodatkowych rozrywek, które możemy zapewnić są figurki do gry rpg (zarówno bohaterów jak i BN pozytywnych i negatywnych), kostki różnych terenów (lasy, łąki, pustynie, zamki, podziemia, a będzie z czasem więcej :) ), czy modele budynków (domów, chat, kościoła, karczmy, stajni, obór, młyna wodnego).

Zależy nam przede wszystkim na rozbudowanej kampanii przygodowej, stawiamy nasze oczekiwania przede wszystkim w kierunku ciekawej fabuły typu heroic (od zera do bohatera :) ).

Proszę o kontakt na mojego maila, ze względu na to, że pracuję przy komputerze, codziennie jest przeze mnie sprawdzany, szybko bym więc odpowiedziała:

skrzypinska.agnieszka@gmail.com
"Kiedy ktoś stanie na mej drodze - zwycięstwo będzie moje!"

ODPOWIEDZ