WIELKA LOTERIA

O wszystkim

Moderator:Avalanche

Awatar użytkownika
Niziol
Szlachcic
Posty:850
Rejestracja:2008-06-03, 00:26
Lokalizacja:... że znowu

WIELKA LOTERIA

Post autor: Niziol » 2009-09-09, 01:07

Uwaga jak niektórzy już wiedzą, a nie którzy właśnie się dowiadują: mam ostre bóle brzucha od tygodnia. Ból objawia się stricte o określonym czasie trzy razy dziennie: po południu, wieczorem i nocy (co ostro denerwuje mojego kota bo się budzę i zwijam w kłębek). Nie wiadomo co to jest, lekarzem nie jestem, prawdopodobnie się starzeje i to pierwszy objaw umierania.
W związku z tym, że nie mam bladego pojęcia co mi jest, choć obawiam się strasznych rzeczy, ogłaszam oficjalne zakłady co mi się tam w środku dzieje (po za tym ostatnio oglądam dużo MASH'a i ten mój pomysł może być wynikiem mojego mashofilstwa). Opcji jest kilka, za chwilę je podam w skrócie tylko opisze zasady zakładu.


Symptomy choroby:
Ostry ból brzucha (trochę mnie ściska, może takie lekkie skurcze. nie wiem jak to dokładnie określić) w okolicach mostka. Konkretnie pod mostkiem, czyli taka górna część brzucha. Objawia się, tak jak już napisałem trzy razy dziennie i trwa godzine, półtorej. Nie pomaga no-spa i inne tego typu leki rozkurczowe aczkolwiek przyznaję że nie próbowałem jeszcze mięty ani kropli żołądkowych. Nie miałem nigdy z brzuchem problemów, czasem tylko przejedzenie, hehe. Boli mnie naprawdę mocno i utrudnia szybkie mówienie. Testowałem już różne rzeczy do jedzenia i chyba nie ma to znaczenia bo zawsze boli tak samo, nieważne co zjem. Próbowałem nawet nic nie jeść i też nie pomagało. Boli mnie już ponad tydzień.

THE RULEZ

a) Wejście kosztuje 5zeta.
b) Można obstawić tylko jedną chorobę.
c) Jeśli będzie więcej niż jeden zwycięzca pula zostanie podzielana po równo na wszystkich dobrze obstawiających.
d) Jeżeli ktoś ma inny pomysł niż te poniższe to niech zaproponuje a komisja złożona ze mnie, ze mnie i ze mnie postara się szybko i bez problemów dodać ją do listy.

Choroby do obstawienia:
1. Rak przełyku
2. Rak żołądka
3. Refluks
4. Kamień na woreczku żółciowym
5. Wrzód na żołądku
6. Wrzód na wątrobie
7. Wrzód na woreczku żółciowym(jeśli to w ogóle możliwe)
8. Połknięty zegarek (ból objawia się prawie o dokładnych godzinach więc kto wie)
9. Ból urojony (wtedy obstawiamy chorobę psychiczną więc konkurs trwa dalej)
10. Nerwoból (wiem, to brzmi śmiesznie w moim przypadku)
11. Niedrożność przełyku
12. Wyrostek Robaczkowy
13. Wątroba nie wyrabia
14. Będę rodził (tutaj możliwość przeniesienia zakładu na drugi zakład: chłopiec, dziewczynka czy bliźniaki)
15. Ostra niestrawność
16. Ptasia Grypa
17. Świńska grypa
18. Grypa Jelitowa
19. Tragiczna miłość
20. Zgaga

Niedługo udaję się do szpitala aby mnie obadali i przetestowali i jak tylko dostanę wyrok lekarza postaram się skserować diagnozę z podpisem i umieścić ją tutaj aby było jasne kto wygrał. Oczywiście w wypadku mojego wcześniejszego zgonu pieniądze zostaną wam niezwłocznie zwrócone.

Proszę potraktować to serio. Sprawa jest poważna.
Nie ma lekko w ciężkich czołgach.

Jaqob napisał/a:
To my mamy jakieś "normalne" spotkania?
Chodzę już drugi rok i na ani jednym nie byłem :shock: .

"Ja nie widzę problemu, że ktoś płaczę po rozmowie ze mną." -Silvanel

ODPOWIEDZ