KONgres 2023 - Skierniewice

22-23 kwietnia 2023

Tu przeczytacie o wszystkich godnych uwagi imprezach...

Moderator:Avalanche

Awatar użytkownika
Krakov
Arystokrata
Posty:2086
Rejestracja:2010-07-27, 21:44
Lokalizacja:Stąd

KONgres 2023 - Skierniewice

Post autor: Krakov » 2023-04-02, 23:12

22-23 kwietnia w Skierniewicach odbędzie się KONgres, czyli konferencja organizatorów imprez fanowskich.
Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby podzielić się własnymi doświadczeniami lub posłuchać o cudzych w zakresie organizacji konwentów, festiwali planszowych, spotkań autorskich, targów czy wielu innych wydarzeń robionych przez fanów, dla fanów (i dla funu).
Program KONgresu i link do preakredytacji można znaleźć tutaj: https://cech.skiercon.pl/nasze-akcje/kongres-2023

W programie w tym roku nie zabraknie m.in. warsztatów komunikacyjnych, takich o radzeniu sobie z kryzysami na imprezie, rozmów o programie konwentów, czy o ich bezpieczeństwie. W tym roku szczególny nacisk kładziemy na pokazanie, jak nasze imprezy mogą być bardziej eko i dlaczego to tak ważne.
Jednocześnie po raz pierwszy na KONgresie odpalamy nitkę BASIC - skierowaną do osób, które mają mniejsze doświadczenie w organizacji wydarzeń.
Organizatorzy prosili, by puścić info wewnętrznymi kanałami, więc przekazuję. Mam świadomość, że nie ma wśród nas wielu osób zainteresowanych organizacją konwentu w najbliższym czasie, ale kto wie.

Warto jednocześnie zauważyć, że tegoroczny KONgres odbywać się będzie wyjątkowo blisko, a cała impreza jest tania jak barszcz bo kosztuje jedynie 10 złotych (+ kolejnych 10 zł jeśli chcecie dostać papierową wersję publikacji KONgresowej). W cenę wliczony jest też nocleg (warunki konwentowe, czyli kawałek podłogi + karimatka i śpiworek we własnym zakresie).
Kto chce, znajdzie sposób. Kto nie chce, znajdzie powód.

ODPOWIEDZ