Wolsung ? Anyone ?

Moderator:Avalanche

Bubkin
Wędrowiec
Posty:8
Rejestracja:2013-03-16, 22:36
Lokalizacja:Łódź

Wolsung ? Anyone ?

Post autor: Bubkin » 2014-04-06, 21:39

Hej drogie smerfy,
ostatnimi czasy napaliłem się do wolsungowego biteniaka. Pooglądałem filmiki, przeczytałem zasady nie pozstało mi nic tylko kupić. I już klikałem na stronie XYZ.pl potwiedź zakup kiedy przez moją głowe przeszło pytanie... z kim ja będę w to grał ?:) Tak więc przechodząc do sedna. Czy ktoś z was ma/gra w Wolsungowego bitewniaka ? Ew. może wiecie o jakiejs grupie łódźkich zapaleńców tego systemu ?:) Z góry dzięki za każde info :)

Awatar użytkownika
Jet
Osadnik
Posty:171
Rejestracja:2010-12-03, 22:18
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Jet » 2014-04-07, 10:17

Słyszałem o zapaleńcach wielu systemów bitewnych, jakkolwiek mało by ich nie było, ale o Wolsungu- nic. Jako wielbiciel świata i systemu myślałem żeby spróbować, ale koszta mnie trochę odstraszyły, razem z myślą o tym że nikt nie będzie w to grał.
Moja rada dla ciebie, kup i pokaż ludziom jaki to super system, poanimuj na spotkaniach SMF czy innych klubach bitewniakowych. Być może staniesz się pionierem nowego systemu a w najgorszym wypadku stracisz kasę w zamian za zestaw całkiem ładnych figurek.

Ja bym chętnie spróbował.

Bubkin
Wędrowiec
Posty:8
Rejestracja:2013-03-16, 22:36
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Bubkin » 2014-04-07, 10:41

Przytuliłem właśnie zestaw startowy na allegro.
na rebel.pl ( byc może gdzie indziej też) sa zestawy startowe(5 figurek!) obecnie wyprzedawane za 80 zł :)
Namówiłem kolege na zakup (Ja Triada on Inventors) najprawdopodobniej moja dziewczyna weźmie dzentelmenow. Pomalujemy i bedziemy kminic pewnie podbijemy na smerfy z tym kiedys :)

Co do ceny to szczerze mówiąc mam zupełnie inne zdanie. Wolsung wydaje mi sie bardzo tani. Porównując do WH chociazby. Fakt figurek jest mniej ale za to sa metalowe co początkującym w malowaniu (mi :)) ułatwi sprawę. Zaczac zabawe można za wpomniane 80 zł :)
Niesamowicie drogim elementem są za to domki, ale na początek postacie bijące sie na pudełkach śniadaniowych też nie będą problemem :) A jak sie wkrecimy dalej to najprawdopodobniej teren bedziemy wykonywać ręcznie ( Kolega ma już troche doświadczenia w tworzeniu takich modeli :) )
Mam nadzieje że temat sie rozkręci. Jak tylko dostaniemy swoje zestawy i poskładamy poinformuje kiedy mozna bedzie nas zobaczyc z tym na miejscu.

ODPOWIEDZ