Przebranie pirackie

Poszukuję pozycji

Moderator:Avalanche

Awatar użytkownika
GoodNecromancer
Przewodniczący SMF
Posty:1289
Rejestracja:2009-01-31, 20:35
Lokalizacja:Łódź

Przebranie pirackie

Post autor: GoodNecromancer » 2012-11-30, 18:25

Ludziska!
Potrzebuję pożyczyć na okres około 1,5 tygodnia wszelkie gadżety potrzebne do przebrania się za pirata - chusta na głowę, ewentualnie kapelusz, jakieś imitacje broni białej, pistoletów itp (Bywalcy Flambergów byliby niezwykle pomocni), pluszowa lub inna (np. wypchana) papuga na ramię, jakiś kaftan, pasek na broń itp. Jeśli dałoby radę, to w dla mnie i dla Oli - jedziemy na Nordcon, który w tym roku jest pod hasłem Piratów. Niestety w domu nie mam niczego takiego, więcej książek o piratach by się znalazło niż rekwizytów. Z góry dziękuję, mailujcie -
saempire@toya.net.pl
- pm-kujcie, sms-ujcie w temacie. Potrzeba jest dość pilna, bo wyjeżdżamy w przyszłym tygodniu, więc jakby ktoś coś znalazł, to przynieście na jutrzejsze spotkanie.

Oczywiście po powrocie z konwentu oddam wszystko w stanie nienaruszonym, nie niszczę pożyczanych od innych sprzętów, nie upijam się na konwentyklach***, więc wasze dobra będą bezpieczne.

***Osoby, które miały okazję być ze mną na konwentach uprasza się o powstrzymanie od nadmiernie uciesznych komentarzy w kwestii tego oświadczenia

Ale poważnie, z góry będę wdzięczny za pomoc i wypożyczenie elementów (może całości) pirackiego przebrania
Necro
aka
Good Necromancer

ODPOWIEDZ