Nowy

Brakuje Ci ciągle gry w RPG? Niae masz z kim grać? Chcesz poznać nowe przygody?

Moderatorzy:Avalanche, Elmo

Bayzoner
Wędrowiec
Posty:2
Rejestracja:2014-09-03, 22:48
Lokalizacja:Zgierz

Nowy

Post autor: Bayzoner » 2014-09-03, 22:55

Cześć. Nazywam się Eliot i szukam kogoś kto mógłby mnie wprowadzić we wspaniały świat gier rpg. Miałem już drobne próby grania często z podręcznikiem czytanym na szybko i do końca dla mnie niezrozumiałym. System gry jest mi zupełnie obojętny, odszukuję się także w większości uniwersów.

Awatar użytkownika
Avdima
Szlachcic
Posty:1084
Rejestracja:2009-05-24, 16:17
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Avdima » 2014-09-03, 23:24

Pamiętam Cię, graliśmy w... to o kryształach i... to drugie z mozaikami... Szukasz grupy sam czy ze znajomym?

Ja mogę pomyśleć o poprowadzeniu, ale od razu zaznaczam, że sesje odbywałyby się bardzo nieregularnie (ale jak już ugadamy termin, to chociażby mi nogi ucięło, przyjdę), dwa razy w miesiącu to całkiem sukcesywna liczba (określiłbym tak średnią, ale wyssałem to z palca).

Co? Nie wiem, mogę zaproponować coś, ale to jak podejmiecie decyzję, czy chcesz/chcecie w ogóle grać nieregularnie.

No i jest jeszcze kwestia ilości graczy, ale to też po wstępnych decyzjach.

Bayzoner
Wędrowiec
Posty:2
Rejestracja:2014-09-03, 22:48
Lokalizacja:Zgierz

Post autor: Bayzoner » 2014-09-04, 13:48

Wiesz co ja na pewno, ewentualnie moich dwóch znajomych, z tym że jeden pracuje i różnie godzinowo mu weekendy wypadają a ten drugi, którego w takim razie także poznałeś nie ma nic przeciwko nieregularnemu graniu bo wypadają mu czasami jakieś większe bądź mniejsze ruchawki na studiach.

Terminy mi nie przeszkadzają bo jak zacznie mi się rok akademicki to z akademii muzycznej jest do was rzut beretem.

3-4 osoby myślę że mógłbym bez problemu załatwić zwłaszcza że je już za 2-3 tygodnie, po rozpoczęciu nowego semestru wkręcił bym jeszcze koleżankę , która także chciała w coś pogra z tym że teraz siedzi w Warszawie

Awatar użytkownika
Avdima
Szlachcic
Posty:1084
Rejestracja:2009-05-24, 16:17
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Avdima » 2014-09-04, 15:19

No to ja podam jeszcze jedną uwagę o której zapomniałem.

Wolałbym nie grać w weekendy, a przynajmniej nie w soboty, ponieważ spotkanie SMF, planszówki, ja lubię planszówki, chciałbym mieć na nie nadal czas.
Jeżeli nie będzie się dało absolutnie inaczej umówić, no to może się dogadamy, ale niestety, ze wszystkich wolnych weekendów nie zrezygnuję.

Miejsce sesji, to będzie do ustalenia później, ale na tyle wcześnie, żeby można było stwierdzić, czy w ogóle mamy gdzie grać. Dom Kultury to chyba nie jest najlepsza lokacja, jeżeli mielibyśmy grać poza spotkaniami SMF.

Pora może jakoś zachęcić, systemy które mogę poprowadzić:

- Only War
- Warhammer 2ed
- 13th Age (chociaż każde podejście do tego systemu kończyło się fiaskiem)

Może coś innego, ale do tych akurat mam podręczniki i tak będzie nam wygodniej, jeżeli nie chcecie bawić się w piracenie pdf'ów.
Od razu zaznaczę, że nie trzymam się podręcznikowych settingów, więc czytanie od nich może tworzyć złudną opinię o świecie gry. Do 13th Age mam zupełnie własny świat, ten podręcznikowy jest po prostu słaby, do Warhammera 40k (Only War) wprowadzam mniej "grim dark-owości", bo to jest oryginalnie parodia, a Warhammer Fantasy prawie taki sam, jak tradycyjnie.

Możemy chyba przejść na kontakt pm'kami.

ODPOWIEDZ