Gry planszowe - nie tylko pionki i kostki

Planszówki przeżywają rozkwit - podyskutuj o nich

Łódzki Port Gier - cykliczny łódzki minikonwent

Moderator:Avalanche

Awatar użytkownika
Jaqob
Mieszczanin
Posty:430
Rejestracja:2008-06-05, 16:39
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Jaqob » 2009-02-09, 22:03

Dobra. Klasy postaci możecie znaleźć na dowolnej stronie poświęconej grze komputerowej.
Niestety użycie jednej klasy w danej frakcji uniemożliwia użycie jej w drugiej gdyż odpowiedni arkusz znajduje się na odwrocie karty tej pierwszej. Troszku to zagmatwane więc podam przykład. Karta postaci Sojuszowego druida Artumisa Moondreema ma na odwrocie kartę postaci Hordackiego Druida. Wyjątkami od tej reguły są Shaman i Paladyn.

Obecnie zajęte są dwie postacie hordy:
Łowca - Jaqob
Złodziej - Maku
Oznacza to, że zostało już tylko jedno miejsce w hordzie. Nikt nie zadeklarował gry w sojuszu więc wszystkie trzy miejsca są wolne.
Skobel: Spróbuj tego, nie powinno pomóc

Awatar użytkownika
ThePiachu
Osadnik
Posty:185
Rejestracja:2009-01-08, 09:12
Lokalizacja:Łódź

Post autor: ThePiachu » 2009-02-17, 20:28

To ja bym zagrał palladynem, może jeszcze znajomego skombinuję do gry. Tylko że już się ustawiłem na rpg w SW i neuro, więc nie wiem jak to czasowo się zrealizuje.

Awatar użytkownika
ThePiachu
Osadnik
Posty:185
Rejestracja:2009-01-08, 09:12
Lokalizacja:Łódź

Post autor: ThePiachu » 2009-02-22, 20:50

Statystyki z BSG:
w sobotę
sesja przedostatnia cyloni przegrali z kretesem (byłem tlyko na końcu, ale z tego co wiedziałem, to żal)
ostatnia - zapowiadało się na wygraną cylonów, byłem dobrze zakamuflowanym prezydentem, dopiero pierwszy parsekt, surki już na granicy czerwonego, ale zabrakło czasu.
w niedzielę
sesja pierwsza - ludzie wygrali z sytuacją lekkiego ryzyka, ale po FTL -3 zostało 1 populacji
druga sesja - słyszałem że cyloni wygrali
trzecia sesja - ludzie znowu wygrali i to bez problemów

Zablokowany