RIFT trial

cRPG oraz inne gry komputerowe o tematyce fantastycznej

Moderator:Avalanche

Awatar użytkownika
Avdima
Szlachcic
Posty:1084
Rejestracja:2009-05-24, 16:17
Lokalizacja:Łódź

RIFT trial

Post autor: Avdima » 2011-05-12, 10:31

Zakupiłem jakiś czas temu RIFTa i aktualnie wyszła bardzo fajna opcja, możliwość zagrania w wersję trial (siedem dni, do poziomu 15, w zupełności wystarczy na obczajenie gry).
Jeżeli ktoś jest zainteresowany, niech napisze w temacie, albo wyśle mi pm, a ja wyślę mu link, który pozwoli na stworzenie takiego konta trial.
Pamiętajcie, żeby mi przypomnieć również, abym podał serwer, na jakim gram, jeżeli chcecie grać na tym samym (serwer PvE RP).

Czy warto? Moim zdaniem warto, a najlepiej po prostu zobaczyć.

Co ja z tego mam? LINK LINK LINK Za jedną osobę, która kupi grę dostanę psa, za dwie kapelusz, a za trzy konika. Jeżeli mam być szczery, to najbardziej zależy mi na psie.

Co Wy z tego macie? Tytuł w grze "The Chosen", automatyczne dodanie mnie do listy przyjaciół (ja również to dostaję) oraz możliwość teleportowania się do mnie co 30 minut (ja również mogę do Was).

Nie ma na razie innej możliwości utworzenia konta trial. Może w przyszłości, za pół roku czy za rok.

Dlaczego wysyłam link przez pw, a nie podaję tutaj? Ponieważ nie chcę, by każdy, kto wejdzie, mógł się podpiąć pod grę, a ja bym w ten sposób zdobył masę "przyjaciół" o których nigdy nie słyszałem.

Jakieś pytania?

Awatar użytkownika
orions
Szlachcic
Posty:836
Rejestracja:2008-06-17, 19:19
Lokalizacja:Łódź

Post autor: orions » 2011-05-27, 15:52

Hm, grałem miesiąc (ten miesiąc z pudełka oczywiście) i jakoś mnie nie zachwyciła ta gra. Jest sensownie wykonana, solidne rzemiosło, ale to jest dla mnie kolejny WoW i to tak bardzo WoWowy, że aż po zębach bije. Jedyne co go odróżnia od WoWa to idea zone invasions, które są w rzeczy samej świetne.

Ogólnie rzecz ujmując grałbym dalej, gdyby nie 13 € miesięcznie. Mam LotRO za darmo (lifetime sub) :) No a poza tym ostatnio wsysło mnie strasznie Mass Effect 1 & 2.

Awatar użytkownika
Avdima
Szlachcic
Posty:1084
Rejestracja:2009-05-24, 16:17
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Avdima » 2011-08-25, 18:13

Nowa okazja do rozpoczęcia przygody z RIFTem.

http://community.riftgame.com/en/2011/0 ... gust-25th/

Co to oznacza? Do pierwszego września gra jest zupełnie darmowa (tak to przynajmniej zrozumiałem), a jeżeli zostanie zakupiony do końca "pół-rocznicy", cena wyniesie coś około 15zł (w tym, zakładam, jeden miesiąc grania).

Doskonała okazja, żeby spróbować/powrócić na jakiś czas i zobaczyć, czy się spodoba, bo cena jest śmiesznie niska.
Ostatnio zmieniony 2011-08-25, 18:14 przez Avdima, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ