Puzzle Quest

cRPG oraz inne gry komputerowe o tematyce fantastycznej

Moderator:Avalanche

Awatar użytkownika
RansomStark
Członek Wewnętrznej Rady
Posty:773
Rejestracja:2009-06-03, 17:01
Lokalizacja:Łódź

Puzzle Quest

Post autor: RansomStark » 2009-06-19, 11:11

Grał ktoś w Puzzle Questa ? Jeśli nie to polecam. Gra jest dosyć specyficzna - to połączenie RPG i gry logicznej. Ze strony RPGowej mamy rozwijanie postaci, współczynniki, questy - zaś gdy dochodzi do walki gra zamienia się w puzzle w stylu Bejeweled - ułóż 3 kryształki tego samego typu w jednej linii. Połączenie dwóch odmiennych typów gier może się wydawać dziwne ale w graniu sprawdza się znakomicie.
W gry logiczne raczej nie grywam ale w Puzzle Questa ostatnio zagrywam się dosyc sporo.

Awatar użytkownika
ThePiachu
Osadnik
Posty:185
Rejestracja:2009-01-08, 09:12
Lokalizacja:Łódź

Post autor: ThePiachu » 2009-06-20, 08:09

Nom, gra jest dosyć fajna i długa. Są magiczne przedmioty, podbijanie miast, łąpanie więźniów itd. Nie mówiąc o sequelu w klimacie sci-fi, w którym zamiast planszy kwadratowej jest hex i klocki spadają we wszystkich stron.

Awatar użytkownika
Yamato_ZUO
Wędrowiec
Posty:10
Rejestracja:2009-06-06, 11:27
Lokalizacja:Opole

Post autor: Yamato_ZUO » 2009-06-20, 11:19

Cóż, szczerze mówiąc to pierwsza ''prymitywna'' darmowa gierka w którą grałam i powiem szczerze że mnie miło zaskoczyła (zawsze to jakaś odmiana od WoW'a).
Nie wiem czy zwróciliście uwagę na muzykę w Challenge of the Warlords -jest bardzo podobna do tej która była w filmie ,,Piraci z Karaibów''.
Aż mnie korci żeby zagrać w Puzzle Quest Galactrix ^^


Awatar użytkownika
krew_na_scianie
Mieszczanin
Posty:614
Rejestracja:2009-02-22, 10:49
Lokalizacja:Bełchatów
Kontakt:

Post autor: krew_na_scianie » 2009-06-20, 11:59

Gierka faktycznie jest całkiem fajna. Czasami jedynie dośc mocno zniechęcała mnie w momencie, gdy dochodziło do starcia z bossem. Różnica klas i brak szczęścia powdował, że musiałam taki pojedynek przechodzić wiele razy. Po już jakimś 20 razie bywało, że mi się odechciewało dalszego grania - i dlatego właściwie nigdy tej gry nie ukończyłam. Zresztą jak to w życiu, w pewnym momencie ma się już dość ciągłego przekładania tych kolorowych klocków i gra się zaczyna nudzić. Mnie zwłaszcza po dłuższym czasie zaczyna troszkę już irytowac muzyka, a i kolorowość grafiki daje momentami zbyt mocno po oczach.

Awatar użytkownika
RansomStark
Członek Wewnętrznej Rady
Posty:773
Rejestracja:2009-06-03, 17:01
Lokalizacja:Łódź

Post autor: RansomStark » 2009-06-20, 12:06

Puzzle Quest jest darmowe ? A co do Galactrixa to grałem w demko, zapowiada się całkiem fajnie - takie Puzzle Quest w kosmosie - zamiast czarów bronie i wyposażenie statków, zamiast złota kredyty :)
Ostatnio zmieniony 2009-06-20, 12:06 przez RansomStark, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Yamato_ZUO
Wędrowiec
Posty:10
Rejestracja:2009-06-06, 11:27
Lokalizacja:Opole

Post autor: Yamato_ZUO » 2009-06-24, 09:27

tak, można ''nielegalnie'' ściągnąć lub kupić za te całe..19 zł i grać bez abonamentu jak inne gry w które grywam x))

ODPOWIEDZ