jakiś fajny RTS?

cRPG oraz inne gry komputerowe o tematyce fantastycznej

Moderator:Avalanche

Awatar użytkownika
Niziol
Szlachcic
Posty:850
Rejestracja:2008-06-03, 00:26
Lokalizacja:... że znowu

Post autor: Niziol » 2009-12-22, 22:08

-CoH jest jedyną grą w którą gram tak długo i mi się ani trochę nie nudzi.

-Mam taki sam fun z przegrywania jak z wygrywania.

-W tej grze naprawdę nie trzeba znać miliona taktyk i być pająkiem.

- jedyna gra w jaką grałem gdzie największa przyjemność z gry pochodzi od samego grania, nieważne z kim.

- Satysfakcja z wygranej jest taka sama niezależnie od tego czy pokonałeś nooba czy ubertypa.

- dźwięk artylerii... mistrzostwo świata. Wogóle dźwieki w grze są genialnie nagrane. Uczta dla uszu.

- To nie jest zręcznościowa gra tylko prawdziwy RTS. Tutaj naprawdę jest możliwe pokonanie o wiele lepszych od siebie bez klikania 10 razy na sekunde i wciskania miliona przycisków na klawiaturze.

- Piekna grafika, modele uszkodzeń terenu. Widok pola bitwy po rozegranej parti jest czymś niesamowitym.

- Gra nie ma gigantycznych wymagań sprzętowych.

- Jest tania ;)

W sumie to mógłbym wymieniać bez końca więc na razie skończe :P
A to kto wybiera gry na wcg mam w dupie, bo to pewnie ci sami ludzi co oglądali teledysk Pitbulla.
Nie ma lekko w ciężkich czołgach.

Jaqob napisał/a:
To my mamy jakieś "normalne" spotkania?
Chodzę już drugi rok i na ani jednym nie byłem :shock: .

"Ja nie widzę problemu, że ktoś płaczę po rozmowie ze mną." -Silvanel

Awatar użytkownika
Rincewind1
Szlachcic
Posty:1318
Rejestracja:2008-09-28, 14:46
Lokalizacja:Piekarnia
Kontakt:

Post autor: Rincewind1 » 2009-12-23, 14:17

Hej no ale od kiedy to niby głos ludu jest nieomylny i ma, ten tego no, rację?


PS. Warhammer Mark of Chaos. Nie buduje się tam nic, ale RTS z tego niezły.
Ostatnio zmieniony 2009-12-23, 14:18 przez Rincewind1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Silvanel
Ohydny Spamer !
Posty:3992
Rejestracja:2008-06-03, 09:49
Lokalizacja:Lothlorien

Post autor: Silvanel » 2009-12-23, 22:42

Nie ma, ale skąd myśl, że to głosowanie ma coś wspólnego z głosem ludu? Ot błędne założenie i tle.

Nizioł co kto lubi, sporo z cech, które wymieniłeś jest dla mnie wyróżnikiem gry złej a nie dobrej.

I pamiętajmy co jest właściwym clue, tematu. Ja obstaje przy swojej odpowiedzi, żaden porządny rts nie premiuje gry obroną statyczną jako zasady- jeśli grasz na człowieka, a na kompa to właściwie wszystko przechodzi. Może Age of Empires I,II,III....?
"44000-Pydna" a true sequel to "300".

Whenever You think Spartans are cool.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Bitwa_pod_Pydn%C4%85

Forvald
Arystokrata
Posty:1864
Rejestracja:2008-06-14, 01:58
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Forvald » 2009-12-23, 22:52

ja po ostatnim dość ostrym graniu w "supreme comandera" i ponownym przejściu "total anihilation" właśnie poszukuje gier gdzie nie muszę się ostro taktycznie wysilać i pobawić w budowanie fortyfikacji na pełną skalę, w SC i TA było dużo możliwości bronienia się, ale i tak częściej trzeba było atakować, i właściwie dużo lepiej do obrony wykorzystywało się jednostki z gromadzonej armii. Wiem że w dobrych RTSach najlepszą obroną jest atak, a i przeciw ludzkiemu przeciwnikowi fortyfikacje się nie sprawdzają, dlatego mówiłem że nie muszą to być te z najwyższej półki, liczyłem że może ktoś natrafił na jakąś fajną niskobudżetówkę...

A co do gier z tego turnieju, to akurat warcraft III jest jedną z badziewniejszych strategii, właściwie to nazwałbym ją bardziej zręcznościówką...a jest grany bo jest dobrze rozreklamowany i ma znacznego sponsora...

Awatar użytkownika
Major
Osadnik
Posty:319
Rejestracja:2008-10-22, 09:15
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Major » 2009-12-23, 23:07

W takim wypadku proponuje ci Lotra I i II, ew twierdze. Musle ze w gre wchodzi tez Red Alert i C&C. Produkty EA powinny spełnic twoje oczekiwania.

Awatar użytkownika
Ziele
Mieszczanin
Posty:721
Rejestracja:2008-11-22, 23:32
Lokalizacja:masz Tytuł Top Buły

Post autor: Ziele » 2009-12-24, 00:09

W lotra 2 to bym przez hamachi chętnie pograł. Można by urządzic taką małą smfową potyczkę :) 4vs4kompy z max iq
Obrazek

ODPOWIEDZ