Informacje o larpach

komunikaty dotyczące terminów i miejsc larpów, a także tekstów wstępnych do nich

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce....

Moderator:Avalanche

Awatar użytkownika
Adam
Ohydny Spamer !
Posty:5756
Rejestracja:2008-06-03, 01:03
Lokalizacja:Łódź

Informacje o larpach

Post autor: Adam » 2009-12-16, 23:09

W imieniu Stowarzyszenia Miłośników ERpegów i Fantastyki (SMF) oraz swoim zapraszam na LARP w świecie Star Wars zatytułowany ,,Ostatnie rozdanie’’. Gra odbędzie się w dniu 9 stycznia 2010 r. od godziny 15.00 w Łódzkim Domu Kultury.

Akcja LARPA odbywa się trzy miesiące po zawarciu traktatu o nieagresji pomiędzy Nową Republiką, a Imperium. Podczas lotu gwiezdnym liniowcem odbędzie się Wielki Turniej Sabaka do którego zasiądą najlepsi gracze galaktyki. Zwycięzca zyska nie tylko fortunę, ale także ogromną sławę. Taka atrakcja skusi nie tylko graczy. Obecność w trakcie turnieju zapowiedziało wiele wpływowych i potężnych istot w galaktyce.


Po role na larp można się zgłaszać na adres e-mail: larpsw@interia.pl,,Elegancko ubrany mężczyzna powolnym ruchem ręki postawił pusty kielich na biurko. Służący stojący po prawej stronie jego fotela, pośpiesznie napełnił naczynie najprzedniejszym winem. Czyniąc to, nerwowo spojrzał na dwóch pracowników Harica, którzy właśnie weszli do jego komnaty.
- Czy wszystko już gotowe Paul? – zapytał z nad biurka Haric.
- Tak, proszę pana. Lucania jest gotowa do lotu i na przyjęcie gości – mężczyzna uniósł elektroniczny notes i wzrokiem kontrolował raporty – Uczestnicy turnieju Sabaka oraz zaproszone osobistości potwierdziły obecność.
- Sprzęt niezbędny do transmisji turnieju na wszystkie pańskie kasyna został już sprawdzony. Gotowość potwierdzona – dodał poufale drugi- Nie słyszałem, aby tylu wybitnych graczy kiedykolwiek stanęło do rywalizacji o taką stawkę. Przyznam szczerze Haricu, że początkowo miałem wątpliwości czy ktokolwiek zdecyduje się wziąć w nim udział. Wpisowe wynoszące jeden milion. To ogromna suma.
- ... i jeszcze większa wygrana. Żądza pieniędzy skusi każdego. Ruszajcie do swoich zadań. Jest jeszcze wiele do zrobienia – wstał –A teraz wybaczcie, za chwilę czeka mnie wywiad-każdy jest ciekaw szczegółów – Haric zgarnął zalegające na biurku papiery i nieopatrznie potrącił pełny kielich. Niemal westchnął z ulgą, gdy zdał sobie sprawę, jak łatwo mógł splamić dokumenty czerwienią i wraz z dwójką asystentów opuścił pokój. Trącony kielich przetoczył się swobodnie po podłodze. Rozlane wino zasyczało wżerając się w gładką powierzchnię podłogi.
Służący stał jeszcze przez chwilę z kamienną twarzą. Mimo niebezpieczeństwa wiedział, że musi spróbować jeszcze raz. Jeszcze przed turniejem. Nim sprawy zabrną za daleko.’’
Ostatnio zmieniony 2009-12-21, 10:00 przez Adam, łącznie zmieniany 4 razy.
,,Raashtram lasów czar ma taką moc,
że wrócić chcesz, wrócić chcesz,
znów wędrować wśród nich''.

ODPOWIEDZ