Gry Bitewne na ŁPGu

calówką i kostką

4-5 czerwca 2011

Moderator:Avalanche

skobel
Arystokrata
Posty:1591
Rejestracja:2008-06-02, 22:15
Lokalizacja:Łódź

Gry Bitewne na ŁPGu

Post autor: skobel » 2011-05-18, 23:07

Warhammer Fantasy Battle Jeden z najpopularniejszych bitewniaków, gdzie zarażone skazą chaosu potworności potykają się z krasnoludzką artylerią, magią elfów i zdeterminowaniem ludzi. W niedzielę Klub Miłośników Gier Bitewnych Osmiorncia przygotuje warsztaty WFB. Chętni będą mogli nauczyć sie zasad nowej edycji, poznać siłę różnorakich armi i zmierzyc sie w boju z najlepszymi

Warhammer 40k Ludzkość walczy o przetrwanie wśród gwiazd atakowane przez wrogich obcych i wewnętrzne zagrożenia. Gracze walczą o zwycięstwo w niedzielnym turnieju. Szczegóły niebawem.Star Wars Miniatures (SWM) jest grą bitewną osadzoną w świecie Gwiezdnych Wojen, dzięki niej możesz odmienić koleje tej popularnej sagi.

Znasz te gry? Odwiedź nas a będziesz mógł stać się dowódcą prowadzącym oddziały do bitwy. Jeśli będzie to twój pierwszy kontakt z grami takiego typu - zapewnimy armie, którymi będziesz mógł zagrać oraz pomoc w posługiwaniu się zasadami. Jeśli zaś jesteś starym "wyjadaczem" - umów się z kimś na walkę, zakładając odpowiedni temat w tym forum.
Ostatnio zmieniony 2011-05-18, 23:08 przez skobel, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ