Międzygalaktyczny Festiwal Fantastyki - Grawiton

spotkanie organizacyjne

Międzygalaktyczny Festiwal Fantastyki GRAWITON

Moderator:Avalanche

Awatar użytkownika
Święty Jerzy
Wędrowiec
Posty:101
Rejestracja:2008-09-22, 20:21
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Święty Jerzy » 2011-06-28, 14:20

Ciekawe czy znajdzie się ktoś kto przyjedzie do łodzi i pocałuje klamkę w szkole. Nie ma co reklamę to jednak potraficie sobie zrobić.

Ale bania...


Zapomniałem..

Ostatnio zmieniony 2011-06-28, 14:23 przez Święty Jerzy, łącznie zmieniany 1 raz.
My daddy says the stormtroopers are the good guys

lopoczopo
Wędrowiec
Posty:3
Rejestracja:2011-06-28, 15:13
Lokalizacja:okolice Łodzi

Post autor: lopoczopo » 2011-06-28, 15:24

Ojjj... nie dobrze... bardzo nie dobrze
A ja się tak napaliłem, że niedaleko, że przyjdę, że może wreszcie spróbuje pograć, a tu dupa blada...
ajajajajajajaj...

Awatar użytkownika
Machcio
Wędrowiec
Posty:37
Rejestracja:2011-03-15, 12:36
Lokalizacja:Woodge

Post autor: Machcio » 2011-06-28, 15:42

chwila moment, na razie słyszę tutaj różne dziwne głosy, a czy można jakoś to zweryfikować? będzie czy nie będzie tego konwentu?
they see me gamin', they hatin'

Awatar użytkownika
Reiha
Wędrowiec
Posty:3
Rejestracja:2011-06-27, 22:16
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Reiha » 2011-06-28, 18:50

Tak jak napisałam wyżej, niestety moje słowa potwierdzili organizatorzy na oficjalnej stronie konu:

Jest mi wielce przykro poinformować wszystkich Was iż Grawiton nie wystartuje… Jest wiele powodów dlaczego taka decyzja została podjęta, ale w opinii niedoszłej załogi Grawitonu jest ona jedyną słuszną.

W imieniu organizacji konwentu przepraszam wszystkich zainteresowanych, a przede wszystkim zdeklarowanych uczestników, prelegentów, gości, pomocników – wszystkich którzy dokręcili choćby najmniejszą śrubkę do tego statku.

Pomimo, że start Grawitonu nie odbędzie się w 2011, niekoniecznie oznacza to koniec całego przedsięwzięcia. Może kiedyś uda się odkurzyć silniki i polecieć wspólnie do gwiazd. Tymczasem ze smutkiem zamykamy wrota hangaru i gasimy światło.

Awatar użytkownika
Tjal
Arystokrata
Posty:1813
Rejestracja:2008-06-02, 21:54
Lokalizacja:Uć znowu

Post autor: Tjal » 2011-06-28, 18:53

Z racji że sprawa jest już przesądzona i została ogłoszona na stronie, nie ma co czekać na to aż koordynator imprezy oficjalnie to i tu ogłosi.

Jest mi wielce przykro poinformować wszystkich Was iż Grawiton nie wystartuje… Jest wiele powodów dlaczego taka decyzja została podjęta, ale w opinii niedoszłej załogi Grawitonu jest ona jedyną słuszną.

W imieniu organizacji konwentu przepraszam wszystkich zainteresowanych, a przede wszystkim zdeklarowanych uczestników, prelegentów, gości, pomocników – wszystkich którzy dokręcili choćby najmniejszą śrubkę do tego statku.

Pomimo, że start Grawitonu nie odbędzie się w 2011, niekoniecznie oznacza to koniec całego przedsięwzięcia. Może kiedyś uda się odkurzyć silniki i polecieć wspólnie do gwiazd. Tymczasem ze smutkiem zamykamy wrota hangaru i gasimy światło.


Osoby które wpłaciły akredytację w dniu jutrzejszym otrzymają jej zwrot na konta, zaś osoby które wpłaciły gotówką mogą ją odebrać w każdą sobotę w godzinach 15-20 w sali 313 w ŁDKu, w wypadku potrzeby innego rozwiązania sprawy akredytacji proszę o kontakt na mprogala@gmail.com
Kiedy patrzysz w otchłań, pamiętaj że otchłań może się czuć nieswojo

lopoczopo
Wędrowiec
Posty:3
Rejestracja:2011-06-28, 15:13
Lokalizacja:okolice Łodzi

Post autor: lopoczopo » 2011-06-28, 19:11

Nie będzie Grawitonu, co zostało potwierdzone na stronie & fejsbuku. Zastanawiam się więc czy wpaść na zebranie smerfów. Czy z moim wiekiem (16, a z tego co widzę rzadko który użytkownik forum ma mniej niż 2 z przodu) i całkowitym brakiem znajomości czy to RPG, czy to planszówek mam u was czego szukać?

Awatar użytkownika
kaimada
Szlachcic
Posty:1418
Rejestracja:2009-11-24, 21:14
Lokalizacja:ten fenomen?

Post autor: kaimada » 2011-06-28, 19:12

Wpadaj jak najbardziej.
"You'd shoot a man in the back?"
"Well, it's the safest way, isn't it?"

“Co powiedział Xerxes do Leonidasa? - Pan tu nie stał!”

Awatar użytkownika
Tjal
Arystokrata
Posty:1813
Rejestracja:2008-06-02, 21:54
Lokalizacja:Uć znowu

Post autor: Tjal » 2011-06-28, 19:16

Oczywiście że tak, kilka osób zdecydowanie poniżej 20 lat regularnie jest na zebraniach, a i nie samymi planszówkami SMF żyję.


Co do Grawitonu, w imieniu stowarzyszenia, przepraszam wszystkich którzy zawiedli sie na Grawitonie. Mam nadzieję że mniejszymi projektami które organizuje SMF kiedyś zatrzemy złe wrażenie.
Kiedy patrzysz w otchłań, pamiętaj że otchłań może się czuć nieswojo

Awatar użytkownika
Jaqob
Mieszczanin
Posty:430
Rejestracja:2008-06-05, 16:39
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Jaqob » 2011-06-28, 19:42

Na zebrania zapraszamy. Ja sam zacząłem się na nich pojawiać w wieku lat 12, kiedy też niespecjalnie ogarniałem co i jak.
Nie żebym teraz jakoś szczególnie ogarniał...
Skobel: Spróbuj tego, nie powinno pomóc

Awatar użytkownika
Darth Stalin
Wędrowiec
Posty:15
Rejestracja:2008-09-17, 21:56
Lokalizacja:Płock

Post autor: Darth Stalin » 2011-06-28, 22:38

Szlag... co się stało? I w sumie dlaczego tak późno podjęto decyzję...?
Jakbym wiedział jeszcze w piątek, to bym się przestawił na najnowszą odsłonę Krakonu (po przerwie) startującego teraz od czwartku, a tak to liiiipaaa... ani Kraków ani Łódź... :-( :evil:
DARTH STALIN - Lord Generalissimus Związku Socjalistycznych Republik Sithów

ODPOWIEDZ