Zamazany

Cold City

Stare rekrutacje
Awatar użytkownika
Borek
Członek Wewnętrznej Rady
Posty:245
Rejestracja:2009-03-25, 20:57
Lokalizacja:Aleksandrów Łódźki

Zamazany

Post autor: Borek » 2011-03-29, 19:38

Podczas gdy Zimna Wojna toczy się w pełnym blasku śwaitowych mediów, Podziemna Wojna toczy się w opustoszałych bunkrach, wilgotnych tunelach, na placach budowy i w zbombardowanych blokach.

W podzielonym Berlinie, Pomocnicza Agencja Policji tropi potwory i pozostałości po przerażających eksperymentach i resztki spaczonej technologi: rzeczy spoza naszej czasoprzestrzeni, zagadkowe stworzenia przemienione przez dziwaczne maszyny, rozkładające się zwłoki nieumarłych żołnierzy, ukrywających się w ciemnościach.

Ale i sama Pomocnicza Agencja Policji jest podzielona, przesiąknięta wzajemna nieufnością i ambicjami politycznymi. Wszystkie cztery mocarstwa okupacyjne - Wielka Brytania, Francja, USA i ZSRR - uznają potrzebę istnienia PAP. Wszystkie dostarczają personel, wszystkie mają też swoje własne motywy...

Wielkie bitwy się skończyły, ale wojna trwa nadal.

Przyłącz się do walki.


Chciałbym poprowadzić sesje Cold City. Grę o zimnej wojnie, nazistowskich eksperymentach, walce wywiadów, tajnych agentach, zaufaniu i...

polowaniu na potwory.

Szukam od 3-4 graczy. Przed sesją krótkie przedstawienie mechaniki i tworzenie postaci. Jeśli postacie przeżyją i gracze wyrażą chęć poprowadzę kolejne przygody drużynie robiąc mini kampanie złożoną z 2-3 sesji... Lub wplotę ich w większa intrygę.

Chciałbym rozpocząć w okolicach 16stej 2 Kwietnia na zebraniu SMF ^^
Ostatnio zmieniony 2011-03-29, 19:39 przez Borek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gambit
Mieszczanin
Posty:779
Rejestracja:2009-03-04, 21:37
Lokalizacja:Wrocław

Post autor: Gambit » 2011-03-29, 20:48

Jeśli nie będzie twilighta gram amerykańcem.

Awatar użytkownika
Avdima
Szlachcic
Posty:1084
Rejestracja:2009-05-24, 16:17
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Avdima » 2011-03-30, 01:15

Nie wiem, czy powinieneś prowadzić sesję drugiego kwietnia. Nie będzie sal, poza tą na plaszówki i 310 (tak słyszałem), a ja zapowiedziałem już Warhammera.
Do tego wszystkiego, nie wiem, czy Adam nie będzie prowadził sesji w czasie zebrania.

Zastanów się, czy nie lepiej przełożyć.

PS: W następną sobotę również chciałem prowadzić sesję, w Deathwatcha, więc... nie chcę wyjść na wała, który nagle pozaklepywał sobie następne dwa tygodnie, ale chciałbym te sesje przeprowadzić, jako że komponenty do obu nie są moją prywatną własnością (podręczniki).
Ostatnio zmieniony 2011-03-30, 01:16 przez Avdima, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Borek
Członek Wewnętrznej Rady
Posty:245
Rejestracja:2009-03-25, 20:57
Lokalizacja:Aleksandrów Łódźki

Post autor: Borek » 2011-03-30, 21:45

Na razie i tak nie ma dużego zainteresowania. Miejsce do grania zawsze się znajdzie, a ja zawsze będę gotowy(w sobotę podręcznik mieć będę bo ciężki nie jest). Nie jest problemem zagrania tego kiedy indziej.

Ja mam możliwość grania od soboty do środy z wyłączeniem wtorku. Miejsce do ustalenie jak znajdą się chętni gracze.

PS. Tak Avdima jesteś wałem xD

skobel
Arystokrata
Posty:1591
Rejestracja:2008-06-02, 22:15
Lokalizacja:Łódź

Post autor: skobel » 2011-03-30, 21:50

Niestety przez najbliższe dwa zebrania mamy tylko jedną salę dostępną. Jeżeli zgodzisz się poprowadzić 9.04.2011 na IV piętrze lub poczekać na 310 to chętnie się piszę (wywiad- obojętny, najmniej kojarzę francuskie instytucje). Inne terminy są łaskawsze przestrzennie.
Chętnie zagram sesję...
zgłoszenia mejlem.

Awatar użytkownika
Borek
Członek Wewnętrznej Rady
Posty:245
Rejestracja:2009-03-25, 20:57
Lokalizacja:Aleksandrów Łódźki

Post autor: Borek » 2011-03-30, 23:58

Fakt też taki, że zawsze możemy udać się do Borkowej jamy na jakiś wieczór zagrać sobie w Cold City, napić się burbonu, zagrać w jakąś planszówkę, zjeść pizze i iść spać.

Zablokowany