Warhammer 40K Deatch Watch

Kill in the name of the Emperor!!

Stare rekrutacje
Awatar użytkownika
Borsuuk
Osadnik
Posty:166
Rejestracja:2009-10-21, 13:03
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Borsuuk » 2011-11-25, 10:20

brathac pisze:Wiem, że do swojego dowódcy nie zwraca się per "Ultrasku", bracie Bjorn. Teraz ja tu jestem wilkiem alpha, więc nie szczekaj zbyt głośno.
Jesteś moim dowódcą podczas akcji, kiedy świszczą kulę a chwila wahania kosztować może życie nas wszystkich i tysięcy niewinnych.

Nie masz ani krztyny prawa narzucać reszcie waszych reguł i zasad. Dla mnie jesteś bratem. Na szacunek i posłuch Wilka trzeba sobie zasłużyć.

Szkoliłem szczeniaki bardziej poukładane od ciebie, które zdążyły zginąć przynosząc chwałę Kompanii zanim ty sie urodziłeś. Nie waż się więcej strofować mnie, jak niezaprzysiężonego młokosa.

Awatar użytkownika
brathac
Mieszczanin
Posty:708
Rejestracja:2009-03-21, 20:18
Lokalizacja:Łódź
Kontakt:

Post autor: brathac » 2011-11-25, 11:42

Borsuuk pisze:Jesteś moim dowódcą podczas akcji, kiedy świszczą kulę a chwila wahania kosztować może życie nas wszystkich i tysięcy niewinnych.
Brzemię przewodzenia obejmuje czas od rozpoczęcia misji do jej zakończenia. Nie ma przerw. Złożyliście je na moje barki na Erioch, zatem nie możesz teraz decydować, kiedy jestem Twoim dowódcą, a kiedy nie.
Borsuuk pisze:Nie masz ani krztyny prawa narzucać reszcie waszych reguł i zasad.
Nie zamierzam tego nawet próbować, gdyż nie widzę takiego powodu. Jesteśmy dlatego tak efektywni, gdyż możemy wykorzystać to co nas różni w słusznej sprawie. Jednakże niektórzy miast współpracować, wolą działać na własną rękę.
Borsuuk pisze:Dla mnie jesteś bratem. Na szacunek i posłuch Wilka trzeba sobie zasłużyć.
Słusznie. Okaż zatem szacunek i mnie, a odwdzięczę Ci się tym samym.
Borsuuk pisze:Szkoliłem szczeniaki bardziej poukładane od ciebie, które zdążyły zginąć przynosząc chwałę Kompanii zanim ty sie urodziłeś. Nie waż się więcej strofować mnie, jak niezaprzysiężonego młokosa.
Nie jestem tak młody na jakiego wyglądam. I również wyszkoliłem wielu rekrutów. Niektórzy nawet przynieśli chwałę Zakonowi nie musząc umierać podczas zleconej im misji.

Myślę że już wystarczy. Podczas gdy toczymy tu niepotrzebne spory, Orkowie zyskują coraz więcej na Resgulus. Bracie Bjorn, zgadzacie się na mój plan, czy nie?

Awatar użytkownika
Borsuuk
Osadnik
Posty:166
Rejestracja:2009-10-21, 13:03
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Borsuuk » 2011-11-25, 13:12

Nie jestem tak młody na jakiego wyglądam.
Ja też jestem dużo starszy, niż się zdaje, a nawet nie wyglądam młodo.
Brzemię przewodzenia obejmuje czas od rozpoczęcia misji do jej zakończenia. Nie ma przerw. Złożyliście je na moje barki na Erioch, zatem nie możesz teraz decydować, kiedy jestem Twoim dowódcą, a kiedy nie.
Zdziwiłbyś się co może zrobić 3 braci z jednym nieudolnym dowódcą i jak szybko. Lepiej zawsze pamiętaj, że to jest brzemię.
Bracie Bjorn, zgadzacie się na mój plan, czy nie?
Zgadzam się, ale lepiej dla ciebie, żeby zadziałał.
Ostatnio zmieniony 2011-11-25, 13:13 przez Borsuuk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
brathac
Mieszczanin
Posty:708
Rejestracja:2009-03-21, 20:18
Lokalizacja:Łódź
Kontakt:

Post autor: brathac » 2011-11-25, 13:59

Borsuuk pisze:Zgadzam się, ale lepiej dla ciebie, żeby zadziałał.
Świetnie. Zatem poproszę o Twój nóż bojowy i magazynek do pistoletu boltowego. Ten jest pusty. Będę za drzwiami celi. Zostaw otwarty kanał komunikatora.

DrD
Mieszczanin
Posty:791
Rejestracja:2008-06-03, 08:29
Lokalizacja:Lodz

Post autor: DrD » 2011-11-25, 17:51

– Inkwizytor podzielił się wszelką wiedzą na temat orczych sił inwazyjnych i obronie PDFu. Orki są już na krawędzi „Waagh!”, zajęły przyczółki na południowej części planety i sztormują główne linie obronne fortecy. Z zrabowanych zasobów zaczęli już budować Stompy i Garganty. Walki na orbicie również trwają ale Orki nie przykładają się do nich tak bardzo ostatnio na planetę udało się przedostać flocie z zapasami z Vespasji.
Do sił krucjaty została już wysłana informacja o inwazji ale nie wiadomo kiedy dotrze odsiecz. Na pewno wiąże się to z osłabieniem sił strefy Cellebos. PDF, według obliczeń, na chwile obecną może bronić się jeszcze ok. 0,5 ziemskiego roku ale Waagh! ewentualnie przyciągnie więcej orków.
Potrzebne jest mocne uderzenie które zniszczy fabryki i konstrukty orków i umożliwi zabicie orczego Warbossa - Glorga Bigdakka który dowodzi orkami na planecie w swoim megagargancie. Jeśli atak nie nastąpi w najbliższym czasie w najlepszym razie spowoduje to utknięcie orków na planecie na dobre i zwabienie innych orczych plemion w ten rejon.
Gdy skanery dalekiego zasięgu wykryły dryfującą krypotę, którą pojawiła się na granicy systemu, pewnie dzięki temu samemu sztormowi Osonwy co orczy rok, Inkwizytor wraz z Arcymagosem Cyrusem (Ten którego Brat Bjorn spopielił), wpadli na pomysł wybudzenie świętych dreadnoughtów i zrzucenie ich w kapsułach desantowych wraz z oddziałami PDF i IG z odwodów w centrum dowodzenia orków – jako ostateczny gambit. Techkapłan złamał kody pieczęci krypty i dzięki temu dostali się do środka. Dowództwo PDFu nie zna szczegółów planu- wie tylko, że polecieli po wsparcie.

Dziewczynka – Melissandra – Urodziła się na Resgulus i tu wykrył Ją psyker z jego świty, który został na planecie. Inkwizytor miał się udać z Nią na Świętą Terrę gdyby udało im się przeżyć inwazję orków. Zabrał ją na kryptę, gównie, jako przekaźnik – astropatę.


Inkwyzytor w czasie przesłuchania wygląda na opanowanego, nawet w obliczu gniewu Kosmicznego Wilka i rzeczowo, bez wahania odpowiada na pytania. Oświadczył, iż jeśli Bracia mają lepszy pomysł to chętnie im pomoże.

Awatar użytkownika
Borsuuk
Osadnik
Posty:166
Rejestracja:2009-10-21, 13:03
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Borsuuk » 2011-11-27, 09:37

Po wyjściu z pokoju przesłuchań Bjorn proponuje włączyć inkwizytora do naszej grupy na czas organizowania wojny z orkami. Pozbawiliśmy go świty, a sami nie znamy dobrze lokalnej układanki polityczno-strategicznej.

Skontaktujmy się z naszą Cytadelą i zaproponujmy swoje uczestnictwo w tej nowej misji przeciw orkom. Przynajmniej dopóki nie pojawi się odsiecz.

Jeżeli tą odsieczą mają być Mroczne Anioły, tak jak tego oczekuje Gabriel, to naturalne jest żeby to on przejął dowodzenie do czasu wykonania nowego zadania.

DrD
Mieszczanin
Posty:791
Rejestracja:2008-06-03, 08:29
Lokalizacja:Lodz

Post autor: DrD » 2011-11-28, 22:52

Odpowiedź może przyjść za ok. dwa standardowe dni. Robicie coś w tym czasie?

Zanim zjawą się na miejscu Mroczne Anioły może opłynąć spoooro czasu.

Awatar użytkownika
Enzeru
Szlachcic
Posty:1225
Rejestracja:2008-08-11, 14:44
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Enzeru » 2011-11-29, 00:18

Sugeruję zabezpieczyć kryptę aby nikt niepowołany nie dostał się do środka. Po skierowaniu jej na bezpieczny kurs powinniśmy pomysleć o tym jak zatrzymać rodzące się Waaagh! Należałoby w tym celu nawiązać kontakt z dowództwem sił PDF na powierzchni planety i zdobyciu danych dotyczących aktualnej sytuacji, lokalizacji sił wroga, topografii itp.
Możemy spróbować zlokalizować Herszta i skrócić jego rządy...
In the name of the Emperor I order you to die!!!

Awatar użytkownika
brathac
Mieszczanin
Posty:708
Rejestracja:2009-03-21, 20:18
Lokalizacja:Łódź
Kontakt:

Post autor: brathac » 2011-11-29, 06:09

Zanim wyślemy wiadomość do Cytadeli, ostatnie pytanie. Jaki jest skład floty broniącej Resgulus?

DrD
Mieszczanin
Posty:791
Rejestracja:2008-06-03, 08:29
Lokalizacja:Lodz

Post autor: DrD » 2011-11-29, 19:47

Orks:
1x Rock
1x Kroozer
3x Terror ship
2x Onslaught
+mniejsze jednostki

Imperium:
1x Krążownik klasy Gothic – Gelidus Astra
1x Lekki krążownik - Synford Pride
2x lekki krążownik klasy Endeavour – Św. Benedictus, Icarus
3x Fregata klasy Firestorm.
10x cywilne fregaty transportowe
+Mysliwce i bombowce.
+krążownik klasy Dauntless, na którym przybyliście- Black Thunder

Awatar użytkownika
brathac
Mieszczanin
Posty:708
Rejestracja:2009-03-21, 20:18
Lokalizacja:Łódź
Kontakt:

Post autor: brathac » 2011-11-29, 21:19

Jesteśmy na krążowniku??? :shock: Lekkim, bo lekkim ale zawsze. Myślałem że nas fregatą wysłali? A lekki krążownik Marynarki to który model?

Czy Kroozer Orków wyposażony jest w torpedy czy tylko w Gunz? Resgulus ma może jakiś księżyc?
Ostatnio zmieniony 2011-11-29, 22:33 przez brathac, łącznie zmieniany 2 razy.

DrD
Mieszczanin
Posty:791
Rejestracja:2008-06-03, 08:29
Lokalizacja:Lodz

Post autor: DrD » 2011-11-30, 07:51


Awatar użytkownika
brathac
Mieszczanin
Posty:708
Rejestracja:2009-03-21, 20:18
Lokalizacja:Łódź
Kontakt:

Post autor: brathac » 2011-11-30, 09:11

Synford Prime jest jakiej klasy jeszcze.

DrD
Mieszczanin
Posty:791
Rejestracja:2008-06-03, 08:29
Lokalizacja:Lodz

Post autor: DrD » 2011-11-30, 15:25


Standard999
Osadnik
Posty:185
Rejestracja:2011-04-02, 23:35
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Standard999 » 2011-11-30, 19:54

widzę że robi się taktycznie na szczeblu bitewnym :)
a jakby to rozegrać w FT? :evil:

Zablokowany