Adeptus Evangelion Role Playing Game

Test Run

Stare rekrutacje
Awatar użytkownika
Freeze
Wędrowiec
Posty:11
Rejestracja:2013-03-16, 01:14
Lokalizacja:Łódź

Adeptus Evangelion Role Playing Game

Post autor: Freeze » 2013-03-16, 01:35

Chciałbym zorganizować sesję w mój własny, autorski system zwany Adeptus Evangelion. Swoje korzenie system ma jeszcze w amerykańskiej inwencji modyfikacji do Warhammera 40k Dark Heresy, pod tą samą nazwą (Adeptus Evangelion), znanej z kanału irc na rizon.net oraz /tg/ na 4chanie. System od tamtego czasu przeszedł gruntowne zmiany mechaniczne i techniczne, jak i pełnoprawnie wyszedł z fazy modu na fazę odrębnego systemu. Bah, system jest na tyle stabilny i swobodny, że można na nim poprowadzić D&D czy Neuroshimę, zmieniając jedynie dostępną broń, ekwipunek i początkowe atrybuty.

Próbowałem zorganizować sesję w niedzielę ŁPGa, aczkolwiek sesja nie wypaliła.
Szukam wszelkich chętnych do zagrania oraz zaznajomienia się z zupełnie nową, odrębną od znanych aktualnie mechaniką oraz innowacyjnymi pomysłami. Znajomość takich systemów jak Dark Heresy oraz settingu Neon Genesis Evangelion może być przydatna (choć nie musi, i nawet kompletnie zielonym w obu przypadkach wytłumaczę co się da) do zrozumienia zasad.

Mój kolega zadeklarował że zechce zagrać na sesji, więc jeden gracz jest już od startu. Sugerowaną liczbą graczy na sesji są trzy/cztery osoby.

Miejsce prowadzenia sesji oraz czas prowadzenia sesji są stuprocentowo uzależnione od graczy, jako że nie będe nikogo zmuszał na coś, skoro są alternatywy.

Więcej o mechanice, kreacji postaci, settingu et cetera (prawdopodobnie) w następną sobotę (23 Marzec) w ŁDK, gdzieś około 14 do 16. Jeżeli ktoś nie może się zgłosić na daną godzinę, albo chce być pewniakiem, z chęcią przyjmę priv na forum albo inny sposób kontaktu z daną osobą.

Jeżeli graczy będzie więcej niż ustawa przewiduje, jestem w stanie poprowadzić dwie równoległe sesje. Nie ma większego problemu.
Ostatnio zmieniony 2013-03-16, 23:34 przez Freeze, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Freeze
Wędrowiec
Posty:11
Rejestracja:2013-03-16, 01:14
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Freeze » 2013-03-22, 22:10

Mimo że 75% ludzi jedzie na Pyrkon, spotkanie i tak odbędzie się. Prawdopodobnie zorganizuje kolejne po świętach, nawet jeśli uda mi się skompletować grupę, specjalnie dla tych którzy chcą się o systemie dowiedzieć czegoś więcej.

Jutro jak będziecie mnie szukać będe w czerwonej koszulce.
Do zobaczyska

UPDATE: Ze względu na (cholera jasna) problem na stancji możliwe że będe miał obsuwę, do nawet pół godziny. W zamian będe siedział dłużej. Sorki za to.
Ostatnio zmieniony 2013-03-23, 13:25 przez Freeze, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Freeze
Wędrowiec
Posty:11
Rejestracja:2013-03-16, 01:14
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Freeze » 2013-04-06, 13:57

Dzisiejsze spotkanie odbędzie się o 17

Awatar użytkownika
ozyrys
Wędrowiec
Posty:16
Rejestracja:2010-03-13, 22:16
Lokalizacja:Łódź

Post autor: ozyrys » 2013-04-07, 13:24

Spotkanie w mym mniemaniu całkiem udane czekam na kolejne

Awatar użytkownika
Avdima
Szlachcic
Posty:1084
Rejestracja:2009-05-24, 16:17
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Avdima » 2015-06-01, 22:58

Eh... Mnie w to nie mieszajcie, ok? Czyjekolwiek utarczki forumowe czy życiowe nie są moją sprawą, chciałbym, żeby tak pozostało. To samo tyczy się mojej wymiany zdać z kavinskim (czy jak go tam zwą). Niech sobie blokuje kogo i co chce, jego sprawa.

Bardzo świńskie zagranie, żebym tylko dodał swoje 5 groszy. Nie mam zamiaru się w to bawić.

Zablokowany