Szukam grupę (na luzu...)

Stare rekrutacje
mvanblom
Wędrowiec
Posty:2
Rejestracja:2013-08-10, 16:51
Lokalizacja:Łódź

Szukam grupę (na luzu...)

Post autor: mvanblom » 2013-08-10, 17:04

Witam serdecznie,

Nie jestem polakiem, czyli przepraszam za wszelkich błędów w moim pisanie. Parę miesiące temu moja grupa RPG odpadała. Już jestem po załobie ;-) i szukam ludzi chętnych do gry jakas tam raz na 2 tygodnie. WoD troche mi nudzilo, ale poza tym jestem otwarty na wszystkiego (no dobrze, zaden tam Synibarr albo FATAL, chocias wątpie ze ktokolwiek jest z tym interesowany poza usmiechy...).

Teraz tak: mogę prowadzic gry (chętnie nawet) jezeli jest w systemie Savage Worlds; sam chciałbym prowadzic kampanię Interface Zero (cyberpunk), Sundered Skies (mroczne fantasię) albo 50 Fathoms (mieszanka fantasię/swashbuckling). Ale najchętniej chciałbym próbowac prowadzić Cold City w systemie Savage Worlds.

Albo jezeli ktos ma kampanię i szuka gracza, to i rowniez chetnie sie poznam i połączę.

Czyli bądzcie mili, daj imigrant szans żeby mógł swój hobby wykonwywać :)

Michiel

skobel
Arystokrata
Posty:1591
Rejestracja:2008-06-02, 22:15
Lokalizacja:Łódź

Post autor: skobel » 2013-08-14, 22:05

Hi Michiel
I'm more then willing to play with you some adventures. I recollect You as very resposive and cheerful player from our boardgames experiences. This alone places You way above my recruit expectations.

Currently I'm playing strong-themed games with huge emphasis on mechanics with some brakes for intensive story-based roleplaying. I suppose We could meet half-way with Your "na luzu" style.

If there is any chance we could meet in ŁDK this saturday We could talk this through. I can bring a few fast-paced one-on-one games or easy to learn and fun to participate Fiasco as a training ground.

There are some bad news though. I'm not playing with regular group, so there is no chance to garantee You constant sessions. I prefere single one-shots once in a while: once/twice a month depending on time, mood and circumstances. There is nothing more I can offer You right now.

It's great to see You looking to play RPG. It's great to see You writing in polish.
Chętnie zagram sesję...
zgłoszenia mejlem.

Awatar użytkownika
jervon
Mieszczanin
Posty:431
Rejestracja:2009-02-06, 09:24
Lokalizacja:Łódź KZN

Post autor: jervon » 2013-08-21, 14:25

To żeby wam ukrócić wyjaśnień.
Michiel to nie Michel. Są to dwie różne osoby. Michiel nigdy nie był w ŁDKu, nie graliście z nim w żadne planszówki. Michiel dobrze posługuje się naszym językiem więc absurdem jest pisanie do niego po angielsku - nigdzie o to nie prosił i sam napisał po polsku :p
Tego dowiedziałem się z rozmów z Michiel. Też byłem przekonany, że to Michel ale podobnie jak wy wyszedłem z błędnego założenia.

mvanblom
Wędrowiec
Posty:2
Rejestracja:2013-08-10, 16:51
Lokalizacja:Łódź

Post autor: mvanblom » 2013-08-22, 14:46

Podobno istnieje kolejne holender z podobne imie od mojego. Ale prawda, jestem innym osoba... Mam 31 lat, pracuje jak dziennikarz w Lodzi od 3 lat i mieszkam na stary podlasie.

@kavinsky @skobel: dzieki za odpowiedz! Nie widzialem to wczesniej bo dostalem PM's z Jervona, i cos tam z nim kombinuje. No ale co pisaliscie o LDK to mi interesuje (nie wiem o ktorej i gdzie ludzi sie tam gromaduja, i jak najbardziej chcialbym sie tam pojawic). Jak to ogolnie tam wyglada?

Michiel

Awatar użytkownika
Jaqob
Mieszczanin
Posty:430
Rejestracja:2008-06-05, 16:39
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Jaqob » 2013-08-22, 19:25

Spotkania odbywają się w każdą sobotę od 15 do 21 w Łódzkim Domu Kultury na ulicy Trauguta.
Następny ŁPG odbywa się podczas konwentu Kapitularz od 20 do 22 września.
Skobel: Spróbuj tego, nie powinno pomóc

Awatar użytkownika
Krakov
Arystokrata
Posty:2086
Rejestracja:2010-07-27, 21:44
Lokalizacja:Stąd

Post autor: Krakov » 2013-08-23, 13:34

Info na stronach zostało już zaktualizowane. Przepraszamy za utrudnienia ;)
Kto chce, znajdzie sposób. Kto nie chce, znajdzie powód.

skobel
Arystokrata
Posty:1591
Rejestracja:2008-06-02, 22:15
Lokalizacja:Łódź

Post autor: skobel » 2013-09-08, 19:05

mvanblom, kavinsky mam czas w tę sobotę (2013-09-14)
Znajdziemy jeszcze przynajmniej jedną graczkę i zagramy w : Lady Blackbird ?
Ostatnio zmieniony 2013-09-08, 19:12 przez skobel, łącznie zmieniany 3 razy.
Chętnie zagram sesję...
zgłoszenia mejlem.

skobel
Arystokrata
Posty:1591
Rejestracja:2008-06-02, 22:15
Lokalizacja:Łódź

Post autor: skobel » 2013-09-09, 20:46

Na ŁPGu planuje być bardzo zajęty.

Jak możesz kraść arystokratkę, fechtmistrzynię i amazonkę, królową wdzięku i mistrzynię magii jakiejś dziewczynie, a fe...
... ale skoro aż tak Ci zależy, to uderzyłeś w moją czuła strunę zaciekawienia. Jestem niemal pewien, że będziesz świetną Lady! (ale stresik jest)
Chętnie zagram sesję...
zgłoszenia mejlem.

Zablokowany