Szukam drużyny

Neuroshima, Świat Mroku, tylko nie DnD :)

Stare rekrutacje
Awatar użytkownika
ilu2112
Wędrowiec
Posty:20
Rejestracja:2010-05-18, 20:28
Lokalizacja:Łódź
Kontakt:

Szukam drużyny

Post autor: ilu2112 » 2013-11-12, 23:06

Jak w temacie - znowu kieruję do Was zapytanie o miejsce w jakieś drużynie :) Jestem dojrzałym graczem, kiedyś sporo grałem i prowadziłem. Teraz szukam miejsca jako gracz.

Co do preferowanych systemów - chętnie pograłbym w Świat Mroku, Neuroshimę lub coś, co nie jest kolorowym DnD. Czasem dysponuję dość swobodnie. Ze strony materialnej - mogę poratować podręcznikami do Neuro i Świata Mroku ;) Jak będzie trzeba to będziemy mogli grać u mnie w mieszkaniu, mieszkam przy skrzyżowaniu Piotrkowskiej i Skorupki.

W razie czego - pytajcie! :) Mam nadzieję, że tym razem uda się wkręcić do jakieś grupy :)

Lukrecjusz
Osadnik
Posty:328
Rejestracja:2011-11-14, 20:57
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Lukrecjusz » 2013-11-17, 11:38

Jak już pisałem, oferujemy rozgrywkę w Afterbomb Madness, Iron Afterspace Madness, Iron Space oraz Roboticę.

Nie ukrywamy, że żadna z preferowanych przez ciebie gier nie wzbudza naszego zaineresowania.

Gramy w piątki lub soboty, w zależności od rozkładu czasu pracy w danym tygodniu, u mnie w mieszkaniu.

Dobrym zwyczajem jest by gracz zapoznał się z grą, mechaniką i realiami świata gry, by podczas gry nie być niczym to dziecko we mgle. Jeśli gracz nie ma ochoty zapoznać się ze światem gry to my nie mamy ochoty grać z takim graczem.

Obecnie priorytet mają gry Afterbomb Madness i Robotica.

___

Przypomnę także, że w Iron Afterspace Madness będzie można zagrać na najbliższym ŁPGu.
http://rpgnalpg.weebly.com/sesje-w-sobot281.html

Pozdro
Ostatnio zmieniony 2013-11-17, 11:50 przez Lukrecjusz, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany