Iron Space

Stare rekrutacje
Lukrecjusz
Osadnik
Posty:328
Rejestracja:2011-11-14, 20:57
Lokalizacja:Łódź

Iron Space

Post autor: Lukrecjusz » 2013-12-10, 22:03

Zbieramy ludzi na Iron Space.

Tutaj mamy dodatkowe informacje:
http://www.smerf.fero.pl/f/viewtopic.php?t=2302

Zapoznanie się z powyższym oraz odnośnikami będzie mile widziane.

Więcej informacji również tutaj:
http://ironspace.pl/recenzje/
____

Ogłoszenie również tutaj:

https://www.facebook.com/groups/LodzkiTROL/?fref=ts
http://www.kapitula-lodz.pl/forum/viewt ... f=6&t=4313
Ostatnio zmieniony 2013-12-11, 14:06 przez Lukrecjusz, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Amdir
Wędrowiec
Posty:6
Rejestracja:2008-09-15, 09:17
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Amdir » 2013-12-12, 19:38

Cześć
Ja chce i mogę grać. Generalnie mogę grać popołudniami do 16+, oczywiście jełśi nie musze w domu z córka siedzieć. ;->

Jeśli chodzi o najbliższy weekend (14-15) to zarówno w sobotę jak i w niedziele mogę grać od 16.

Pozdro
Amdir
"Wycięcie wroga w pień to droga strategii i nie ma potrzeby, aby ją długo i mądrze rozważać."
- Miyamoto Musashi, Księga Pięciu Kręgów, Księga Wiatru
http://zielony_smok.w.interia.pl/

Lukrecjusz
Osadnik
Posty:328
Rejestracja:2011-11-14, 20:57
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Lukrecjusz » 2013-12-12, 21:42

Dobrze towarzystwo, wstępnie gramy w sobotę o 15-16. Zainteresowani dostali namiary.

Pozdro

Lukrecjusz
Osadnik
Posty:328
Rejestracja:2011-11-14, 20:57
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Lukrecjusz » 2013-12-14, 21:25

Pograło się, dzięki Andman, dzięki Amdir!
Dwóch komandosów w eksperymentalnych pancerzach oraz z eksperymentalną bronią modułową zostało wysłanych na Europejską dżunglę, z misją znalezienia oraz w miarę możliwości zniszczenia placówki, w której prowadzi się badania nad nowym typem niemieckim mutantów, jakby połączonych czy też ,,stopionych" ze sobą kilku ludzi - nazwanych przez naukowców ze Strefy 51...
,,Cargo".

Do tego dziwne pijawki, symbionty, dzikie małpy z ludzkim wyrazem twarzy i Europejski, zajebisty raptor. I oczywiście niemiecki Upiór oficer.

,,+ Das transporten gesehen! Wir du machst papieren ausmelden!
- Ja, ja, hier papieren gemacht.
+ Gut, gut, der transporten gemelden und raporten machen. Gesundheit!"
___

I jak się okazało, zaginiona załoga i żołnierze z USS Leviatan zostali odnalezieni. Bełkotali coś o innym świecie, gdzie Ziemia nie zamarzła oraz o dziwnych, powykręcanych fizycznie komunistach i wielkim robocie w kształcie Stalina. Można by ich uznać za oszalałych, jednak posiadali dziwne przedmioty nieznanego pochodzenia, w tym jakieś żele błyskawicznie zasklepiające rany.

Co by potwierdzało choć część ich wymysłów, lecz zostali oni skierowani na dalszą obserwację, bogatsi w nową Brązową Gwiazdę.

A powrót niejakiego Jana Kowalskiego, zwanego Żelaznym Arkiem, ucieszył kilku rodaków z miasta Orzeł.
Ostatnio zmieniony 2013-12-14, 21:31 przez Lukrecjusz, łącznie zmieniany 1 raz.

Lukrecjusz
Osadnik
Posty:328
Rejestracja:2011-11-14, 20:57
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Lukrecjusz » 2013-12-29, 22:57

Karkołomny dla pijącego ludu pomysł grania w RPG (konkretniej w Iron Space) już tuż tuż 1 stycznia NOWEGO ROKU!!11

Czy mamy chętnych do tego jakże niezwykłego planu czy też kac, także moralny, przezwycięży naszą chuć do gry?

Przekonamy się już niedługo, toteż czasu na deklaracje mamy dość niewiele.

Na razie chętni to:
1. Andman
2. ...
3. No profit:(

Chętnych proszę o wypowiedź poniżej.

Awatar użytkownika
Amdir
Wędrowiec
Posty:6
Rejestracja:2008-09-15, 09:17
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Amdir » 2013-12-30, 19:46

Mnie pomysł granie 1-go nie przypadł do gustu.
Jeśli nie byłoby to granie na kacu to na pewno byłoby na "niewyspaniu" wiec nie widzi mi się.

Pozdro
"Wycięcie wroga w pień to droga strategii i nie ma potrzeby, aby ją długo i mądrze rozważać."
- Miyamoto Musashi, Księga Pięciu Kręgów, Księga Wiatru
http://zielony_smok.w.interia.pl/

Lukrecjusz
Osadnik
Posty:328
Rejestracja:2011-11-14, 20:57
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Lukrecjusz » 2013-12-31, 17:47

Szkoda. Rozumiem, że niektórzy nie mogą wziąć udziału z powodów około-rodzinnych, ale przecież nie jeden Amdir w Łodzi lubi RPG. Brak odzewu jest dla mnie porażający i jest dowodem na brak zainteresowania grami RPG.
Ostatnio zmieniony 2014-01-01, 10:40 przez Lukrecjusz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kaimada
Szlachcic
Posty:1418
Rejestracja:2009-11-24, 21:14
Lokalizacja:ten fenomen?

Post autor: kaimada » 2014-01-01, 12:59

Sa naprawde lepsze rzeczy do roboty pierwszego stycznia...
"You'd shoot a man in the back?"
"Well, it's the safest way, isn't it?"

“Co powiedział Xerxes do Leonidasa? - Pan tu nie stał!”

skobel
Arystokrata
Posty:1591
Rejestracja:2008-06-02, 22:15
Lokalizacja:Łódź

Post autor: skobel » 2014-01-01, 19:38

MJ pisze:Brak odzewu jest dla mnie porażający i jest dowodem na brak zainteresowania grami RPG.
Nie sądzisz, że to trochę zbyt pochopne wnioski?

Wybrałeś:
- nienajpopolarniejszy system
- wolny (od pracy), ale zajęty dzień
- nie klarowny sposób rekrutacji (jeden post w środku wątku o systemie)
- krótki okres wyprzedzenia (nie oszukujmy się - jeden dzień)

Chcesz obwinić za to brak zainteresowania grami RPG?

Chcesz grać w IronSpace'a? Stwórz ekipę zainteresowaną IronSpace'em.
Chcesz popularyzować Iron Space'a? Wypracuj czystszy i bardziej atrakcyjny przekaz.
Chcesz grać w erpiegie? Poszukaj osób, z którymi gra Ci się dobrze i dostosuj się do nich.
Chętnie zagram sesję...
zgłoszenia mejlem.

Lukrecjusz
Osadnik
Posty:328
Rejestracja:2011-11-14, 20:57
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Lukrecjusz » 2014-01-02, 08:32

Zaczynamy:

1. Nie sądzisz, że to trochę zbyt pochopne wnioski?
>>> Pięć lat obserwacji to wystarczający czas na wyciąganie wniosków.

2. Nienajpopolarniejszy system
>>> Jaką miarą mierzysz popularność ,,systemu"? Ogólnikowe stwierdzenia nie są wiele warte.

3 Wolny (od pracy), ale zajęty dzień
>>> Ludzie są rzekomo wolni, ale jednak bezwolni wobec tradycji która jest silniejsza od rozsądku.

4. Nie klarowny sposób rekrutacji (jeden post w środku wątku o systemie)
>>> To forum zawiera tylko jedno z ogłoszeń o IS. Jest jeszcze upolityczniona grupka zarządzana przez ludzi z kompleksami - Łódzcy Erpegowcy, oraz forum Kapituły.

5. Krótki okres wyprzedzenia (nie oszukujmy się - jeden dzień)
>>> Spontaniczny pomysł wymaga szybkiego działania. Ja rozumiem, że to takiego gambitnego warhammera tutaj w Łodzi to ludzie będą przygotowywać się trzy miesiące, żeby później gra padła po trzech spotkaniach, lecz nie przesadzajmy w tym kierunku.

6. Chcesz obwinić za to brak zainteresowania grami RPG?
>>> Takie są fakty.

7. Chcesz grać w IronSpace'a? Stwórz ekipę zainteresowaną IronSpace'em.
>>> Chyba tylko metody prania mózgu i stworzenia poczucia wartości, jakie stosują sekty, mogły by tutaj zadziałać. Ogłoszenia wiszą od bardzo długiego czasu, odzew jest w zasadzie zerowy. Ja nie muszę oddychać za ludzi - to nie mój obowiązek, by grać. Jeśli ludzie są wątpliwi to nie będę tracił czasu, który cenię.

8. Chcesz popularyzować Iron Space'a? Wypracuj czystszy i bardziej atrakcyjny przekaz.
>>> Nie moim zadaniem jest wpychanie w gardło losowym ludzikom gier fabularnych. Marketing RPG? Absurd. Czystszym przekazem byłaby czysta gratis na sesji. I do tego jaie to byłoby atrakcyjne! Inaczej - brak zainteresowania.

9. Chcesz grać w erpiegie? Poszukaj osób, z którymi gra Ci się dobrze(...)
>>> To popularyzacja czy jednak zamykanie się w TWA?

10. (...)i dostosuj się do nich.
>>> RPG to nie mój obowiązek a rozrywka. Jeśli graczowi nie odpowiada układ, gdzie winien być uczciwy i nie kręcić odnośnie grania - nie musi grać. I wielu wybrało tą opcję.

Pozdro 300,
LA

Awatar użytkownika
Gambit
Mieszczanin
Posty:779
Rejestracja:2009-03-04, 21:37
Lokalizacja:Wrocław

Post autor: Gambit » 2014-01-02, 12:40

Przypomne tylko ze to temat dotyczacy gry fabulanej Iron Space i organizowaniu ludzi na sesje a nie o zainteresowaniu łódzkiego środowiska samymi grami fabularnymi.

Lukrecjusz
Osadnik
Posty:328
Rejestracja:2011-11-14, 20:57
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Lukrecjusz » 2014-01-02, 19:32

Stąd biorą się martwe tematy, choć poniekąd trochę prawdy w stwierdzeniu Gambita. Skoblu, możemy sobie popisać na privie jeśli cię to interesuje.
__

Chętnych do grania proszę o posta.
Ostatnio zmieniony 2014-01-02, 19:34 przez Lukrecjusz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Amdir
Wędrowiec
Posty:6
Rejestracja:2008-09-15, 09:17
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Amdir » 2014-01-02, 21:51

W nadchodzący weekend (4-5.01) grać niestety nie mogę, ale za to 6-go moge grać nawet cały dzień (dostałem dyspensę od żony na granie )

Pozdro
Amdir
"Wycięcie wroga w pień to droga strategii i nie ma potrzeby, aby ją długo i mądrze rozważać."
- Miyamoto Musashi, Księga Pięciu Kręgów, Księga Wiatru
http://zielony_smok.w.interia.pl/

Lukrecjusz
Osadnik
Posty:328
Rejestracja:2011-11-14, 20:57
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Lukrecjusz » 2014-01-03, 19:31

Amdir >>> dzięki za info. W poniedziałek pracuję do 18, później -bodaj- wybiorę się na walne zebranie Kapituły (jeśli jeszcze zdążę).

Musimy wybrać inną datę, bo jak mamy grać to pewnie trzeba będzie podjechać do Andmana, a mi szczerze mówiąc - nie chce się jechać do Andmana tuż po pracy.

Najlepszym terminem byłaby jakaś sobota albo niedziela, kiedy to moglibyśmy pograć dłużej niż trzy godziny.
Ostatnio zmieniony 2014-01-03, 21:08 przez Lukrecjusz, łącznie zmieniany 1 raz.

Lukrecjusz
Osadnik
Posty:328
Rejestracja:2011-11-14, 20:57
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Lukrecjusz » 2014-01-06, 22:40

PROPONOWANY TERMIN GRY - Niedziela 12.I.2014

Czas i miejsce - OKOŁO 16:00 u jednego z graczy na RETKINI. Dokładny adres będzie podany dla zainteresowanych bezpośrednio od tego ,,jednego z graczy".
___

Chętni proszeni o wpisy pod tym postem.
___

Nowi gracze, mający aktywną chęć do gry, dalej są mile widziani.
Ostatnio zmieniony 2014-01-06, 23:02 przez Lukrecjusz, łącznie zmieniany 2 razy.

Zablokowany