[sprzedam/wymienie] Gra Jerusalem

belmond
Wędrowiec
Posty:1
Rejestracja:2011-03-30, 20:25
Lokalizacja:Płock/Łódź

[sprzedam/wymienie] Gra Jerusalem

Post autor: belmond » 2011-03-30, 20:48

Witam wszystkich użytkowników,
Będąc w punkcie z grami planszowymi w Galerii Łódzkiej, oglądając sobie różne gry, złapałem bakcyla i zapragnąłem wrócić do czasów dzieciństwa i spróbować gier planszowych na nowo:) Odchodząc wziąłem kwartalnik z przeglądem gier. Na końcu gazetki był konkurs, w którym wziąłem udział i okazało się, że wygrałem grę. Kiedy przyszła, sprawdziłem, że jest to Jerusalem. Otworzyłem opakowanie i wziąłem się za czytanie instrukcji. Okazał się szybko, że ani konwencja gry ani jej zasady mi się
zwyczajnie nie podobają. Nie zagrałem w nią ani razu, o czym świadczą
niewyjęte z jednorazowej formy żetony ani karty i generalnie nienaruszona całość, zdjęta została tylko zewnętrzna folia z opakowania. Tak czy inaczej, wiem, że nie będę w nią grał. Osobiście wolałbym coś dla 1, max 2 dorosłych osób lub też jakąś gierkę logiczną.

Mam zatem pytanie, czy byłaby możliwość wymiany/sprzedaży takiej gry? Byłby ktoś zainteresowany? Jeżeli tak, to chętnie podmieniłbym grę, bo z przyjemnością pograłbym w jakąś dobrą planszówkę, a szkoda by ta leżała i się kurzyła.
Ostatnio zmieniony 2011-03-30, 20:49 przez belmond, łącznie zmieniany 1 raz.
nasz dzień nadejdzie!

Awatar użytkownika
Gambit
Mieszczanin
Posty:779
Rejestracja:2009-03-04, 21:37
Lokalizacja:Wrocław

Post autor: Gambit » 2011-03-30, 21:32

Mogę ci dać za nią monopoly travel, albo starą grę (może kojarzysz) Twierdza wydawnictwa nowina ;). Jakiego typu gry cię interesują? Jeśli tutaj nie znajdziesz nic ciekawego to możesz spróbować na forum www.gry-planszowe.pl tam jest cały dział "Wymiana - tylko oferty prywatne".

ODPOWIEDZ