Praca dla studenta/ki

Awatar użytkownika
GoodNecromancer
Przewodniczący SMF
Posty:1289
Rejestracja:2009-01-31, 20:35
Lokalizacja:Łódź

Praca dla studenta/ki

Post autor: GoodNecromancer » 2010-05-26, 17:21

Dostałem dziś w biurze maila z ofertą pracy dla studenta lub studentki. Nie wiem, na ile osób jest zapotrzebowanie - jedną czy kilka - ale potrzeba jest dość pilna.
Wymogi raczej nieskomplikowane - podstawowy to pozytywne nastawienie do ludzi, komunikatywność na przyzwoitym poziomie.
W najogólniejszym skrócie praca polegałaby na obsługiwaniu punktu informacyjnego dla osób, które są stałymi współpracownikami PZU Życie SA w firmach, w których pracują i w związku z tym często odwiedzają siedzibę Oddziału w związku z ubezpieczeniami na życie pracownikow swych zakładów.
Konkretnie w takim punkcie informacyjnym należałoby przyjąć jakieś dokumenty od takich osób, wydać określoną dokumentację czy formularze, skierować do właściwego pracownika Oddziału itp. Oczywiście po jakimś podstawowym przeszkoleniu, jak się domyślam.
Kończąc, ja nie znam w ogóle warunków finansowych (to zaprzyjaźniony dział, a nie mój, poszukuje chętnych) tej oferty pracy wiem tylko, że na pewno w formie umowy - zlecenia, i że termin rozpoczęcia takiej pracy byłby już od 01.06.2010r.
Jeśli ktoś jest zainteresowany, to przesyłajcie do mnie mailem jakieś C.V. i krótki list motywacyjny - przekażę dalej, komu trzeba.
Tylko zaznaczam, że taka oferta musi trafić do odpowiedniej osoby do jutra włącznie (raczej do 15.00), więc jeśli ktoś to prześle dzisiaj, to można na mego prywatnego maila:

saempire@toya.net.pl

- circa do godz. 02.00

ewentualnie jutro, ale wtedy na adres służbowy:

S.graczyk@pzuzycie.com.pl

Aha, i napiszcie ksywkę w mailu, jeśli oferta będzie kogoś z SMF, bo imiona i nazwiska niektórych klubowiczów i osób zaprzyjaźnionych jeszcze mi się mylą.
Necro
aka
Good Necromancer

Awatar użytkownika
krew_na_scianie
Mieszczanin
Posty:614
Rejestracja:2009-02-22, 10:49
Lokalizacja:Bełchatów
Kontakt:

Post autor: krew_na_scianie » 2010-05-26, 20:24

O super sprawa! Do listu motywacyjnego potrzebny jest adres tej instytucji - mógłbyś podać?

Awatar użytkownika
GoodNecromancer
Przewodniczący SMF
Posty:1289
Rejestracja:2009-01-31, 20:35
Lokalizacja:Łódź

Post autor: GoodNecromancer » 2010-05-26, 21:26

PZU Życie SA
Oddział w Łodzi
ul. Zamenhofa 16
90-965 Łódź

Uczulam, by skrót SA pisać bez kropek, bo w wordzie jest autokorekta tego skrótu.

Aha, zapomniałem o istotnej informacji - w razie czego miejsce pracy to właśnie siedziba Oddziału.
Necro
aka
Good Necromancer

ODPOWIEDZ