LARP Omnideksin 2035 - 14 sierpnia - FLAMBERG

Informacje o LARPach

Moderator:Avalanche

Awatar użytkownika
Poulsen
Osadnik
Posty:317
Rejestracja:2010-02-24, 12:52
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Poulsen » 2011-07-24, 22:15

Chłopaki, sorki że się czepiam, ale nie spamujcie w topicu naszego LARPa, macie do tego topic Flamberga ;p

Stark - zapraszamy do udziału, mamy jeszcze kilka fajnych ról (nie wymagających skomplikowanego stroju), pisz na omnideksin@gmail.com :]
Chicken is delicious because it is without sin.

Awatar użytkownika
kaimada
Szlachcic
Posty:1418
Rejestracja:2009-11-24, 21:14
Lokalizacja:ten fenomen?

Post autor: kaimada » 2011-07-25, 00:17

Poulsen pisze:Chłopaki, sorki że się czepiam, ale nie spamujcie w topicu naszego LARPa, macie do tego topic Flamberga ;p
Masz szczęście, że jest późno bo ostra riposta poszła spać.
"You'd shoot a man in the back?"
"Well, it's the safest way, isn't it?"

“Co powiedział Xerxes do Leonidasa? - Pan tu nie stał!”

Awatar użytkownika
Elmo
Szlachcic
Posty:1305
Rejestracja:2008-11-08, 22:11
Lokalizacja:łódź
Kontakt:

Post autor: Elmo » 2011-07-25, 01:27

Poulsen pisze:Chłopaki, sorki że się czepiam, ale nie spamujcie w topicu naszego LARPa, macie do tego topic Flamberga ;p
Moim zdaniem dzięki temu macie reklamę, bo się świeci na czerwono wasz topic.

Awatar użytkownika
Hypatia
Mieszczanin
Posty:679
Rejestracja:2010-02-18, 00:20
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Hypatia » 2011-07-25, 02:28

Mnie to absolutnie nie przeszkadza - gadajcie sobie do woli :-)
"You're just jealous because the voices only talk to ~me~."

"Może mój problem tkwi w tym, że jestem cylon hejterem. O przepraszam, tosterosceptykiem."

Awatar użytkownika
Poulsen
Osadnik
Posty:317
Rejestracja:2010-02-24, 12:52
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Poulsen » 2011-07-25, 09:38

W sumie to Elmo ma racje - sorki chłopaki, nie pomyślałem (czasem tak mam) ;]
Chicken is delicious because it is without sin.

Awatar użytkownika
Poulsen
Osadnik
Posty:317
Rejestracja:2010-02-24, 12:52
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Poulsen » 2011-08-25, 20:25

Trzy miesiące po akcji SWAT w Leśnym Zakątku w miejscowości Jamestown zanotowano co następuje:

* Kimberly Stevens, podejrzana o udział w akcie terrorystycznym została poddana 3-miesięcznemu aresztowi tymczasowemu, a następnie wyrokiem sądu oczyszczona z wszelkich zarzutów.
* Doktor Zandra Novacek usłyszała zarzuty dotyczące działalności terrorystycznej, została uznana winną i skazana na 12 lat pozbawienia wolności.
* James Matthews za udział w porwaniu, działalność terrorystyczną oraz zabójstwo Kyle’a Fletchera został skazany na dożywocie. Natalie Matthews została odbita przez SWAT z rąk Miguela Corteza. Regularnie odwiedza męża w więzieniu.
* Nathan Colbert po trzytygodniowych poszukiwaniach został uznany za zaginionego. Śledztwo w jego sprawie zostało zawieszone.
* Hayley Foster za szereg aktów terrorystycznych została skazana na dożywocie. Podjęto pościg za zbiegłym Nicholasem Fosterem, jednak dotąd nie natrafiono na jego ślad.
* Conrad Sinclair za działalność terrorystyczną został skazany na 15 lat pozbawienia wolności.
* Profesor Aidan Dwight za udział w nielegalnym projekcie dotyczącym gazów bojowych, za udział w akcji terrorystycznej oraz postrzelenie dwóch osób został skazany na dożywocie.
* Andrew O’Connor za współpracę z bossem mafijnym Miguelem Cortezem oraz udział w akcie terrorystycznym został skazany na 8 lat pozbawienia wolności. Wyrok złagodzono po udowodnieniu przez oskarżonego współpracy z policją w trakcie trwania akcji antyterrorystycznej.
* Porucznik Rodney „Rott” Weiler za wzorową postawę w czasie akcji w Jamestown został przywrócony do czynnej służby.
* Porucznik Alan MacPierce za wzorową postawę w czasie akcji w Jamestown został przywrócony do czynnej służby.
* Sierżant Keith „Kate” Topher za wzorową postawę w czasie akcji w Jamestown został przywrócony do czynnej służby.
* Sierżant Jack Simmons za współpracę z bossem mafijnym Miguelem Cortezem został dyscyplinarnie zdegradowany oraz usunięty ze służby.
* Szeregowa Jennifer Porter została zrehabilitowana i przesunięta z kompanii karnej z powrotem do swojej dawnej jednostki.
* Szeregowa Lara Williams po interwencji kongresmena Davida Williamsa została usunięta z jednostki i przeniesiona do służby cywilnej.
* Szeregowa Carmen Cortez została zrehabilitowana i przesunięta z kompanii karnej do swojej dawnej jednostki.
* Major Steven Hackett został zdegradowany i usunięty ze służby. Toczy się wobec niego postępowanie dyscyplinarne.
* Negocjator Sarah Shelton została odsunięta od służby czynnej i skierowana na przymusowe szkolenie.

Polegli oraz zaginieni:

* Kyle Fletcher zmarł w wyniku odniesionych ran na terenie Leśnego Zakątka. James Matthews usłyszał zarzuty w związku z jego śmiercią.
* Szeregowa Shelly Carpenter zmarła z powodu zatrucia toksyczną odmianą Omnideksinu dwie godziny po zakończeniu akcji w Jamestown. Za swoją nienaganną służbę i wzorową postawę w trakcie akcji została pośmiertnie awansowana na stopień sierżanta. Wszelkie honory i odznaczenia zostały przekazane jej rodzinie.
* Program androida Warrena Delroy’a został zaktualizowany a on sam przywrócony do służby w nowym ciele.
* Dziennikarka Quinn Dawson po trzytygodniowych poszukiwaniach została uznana za zaginioną. Tuż przed jej zaginięciem do redakcji Kanału Dziewiątego wpłynęły szczegółowe informacje dotyczące akcji w Jamestown. Nieoficjalnie mówi się o śledztwie w sprawie wycieku owych informacji.
* Hanna Finnigan, pseudonim „Hyperion”, po trzytygodniowych poszukiwaniach została uznana za zaginioną. Co dziwne, jej blog internetowy jest regularnie aktualizowany i z każdym dniem zyskuje na poczytności. Śledztwo w sprawie rzekomych kontaktów Hanny Finnigan z terrorystami z Jamestown zostało zawieszone.
* Wciąż nieznany jest los profesowa Xaviera Winslowa, który najprawdopodobniej został uprowadzony. Śledztwo jest w toku.
Ostatnio zmieniony 2011-08-26, 13:14 przez Poulsen, łącznie zmieniany 1 raz.
Chicken is delicious because it is without sin.

Awatar użytkownika
Zielu
Wędrowiec
Posty:134
Rejestracja:2009-09-26, 22:41
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Zielu » 2011-08-25, 22:08

* Porucznik Rodney „Rott” Weiler za wzorową postawę w czasie akcji w Jamestown został przywrócony do czynnej służby.
* Porucznik Alan MacPierce za wzorową postawę w czasie akcji w Jamestown został przywrócony do czynnej służby.
Szkoda, że nie awansowaliśmy na majora, po obaleniu Hackett'a :P

W sumie to zabawne, że dwa tygodnie przed emeryturą został usunięty ze służby. Biedny Poulsen :'D

I jeszcze raz siekierka dla twórców!! *ooouuu ouuuo ouuuooo*

ps. Jeszcze raz publicznie przepraszam Cię Poulsen za moje wyrwanie się na początku omawiania mechaniki. Było to wysoce niestosowne i chamskie.
Ostatnio zmieniony 2011-08-25, 22:09 przez Zielu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kaimada
Szlachcic
Posty:1418
Rejestracja:2009-11-24, 21:14
Lokalizacja:ten fenomen?

Post autor: kaimada » 2011-08-25, 23:11

Ale ten nie zapomnieliście przypadkiem, że ja uciekłem razem z dziennikarkami?
"You'd shoot a man in the back?"
"Well, it's the safest way, isn't it?"

“Co powiedział Xerxes do Leonidasa? - Pan tu nie stał!”

Awatar użytkownika
Hypatia
Mieszczanin
Posty:679
Rejestracja:2010-02-18, 00:20
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Hypatia » 2011-08-25, 23:20

Colbert nie tyle uciekł co "zaginął w akcji". Dzięki za poprawkę, jutro poprawimy. ;-)
"You're just jealous because the voices only talk to ~me~."

"Może mój problem tkwi w tym, że jestem cylon hejterem. O przepraszam, tosterosceptykiem."

Awatar użytkownika
Poulsen
Osadnik
Posty:317
Rejestracja:2010-02-24, 12:52
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Poulsen » 2011-08-26, 00:10

Zielu, nie ma sprawy, i dzięki za siekierkę ;]

Ze swojej strony chciałem podziękować wszystkim za wzięcie udziału i za świetną zabawę! Kto wie, być może będą następne edycje ;)
Chicken is delicious because it is without sin.

ODPOWIEDZ