Propozycje, usterki i uwagi

na forum

Uwagi i propozycje dotyczące działania i zawartości strony i forum S.M.F.'a

Moderator:Avalanche

Awatar użytkownika
Krakov
Arystokrata
Posty:2086
Rejestracja:2010-07-27, 21:44
Lokalizacja:Stąd

Re: Propozycje, usterki i uwagi

Post autor: Krakov » 2019-12-01, 21:20

Uwaga:

Przenosimy się na nowy hosting, a co za tym idzie może być przez pewien czas niedostępne. Prawdopodobnie proces rozpocznie się jutro wieczorem. Mam nadzieję, że również jutro uda się go zakończyć.

Za utrudnienie przepraszam i proszę o cierpliwość.
Kto chce, znajdzie sposób. Kto nie chce, znajdzie powód.

Awatar użytkownika
Krakov
Arystokrata
Posty:2086
Rejestracja:2010-07-27, 21:44
Lokalizacja:Stąd

Re: Propozycje, usterki i uwagi

Post autor: Krakov » 2019-12-05, 11:53

Wybaczcie, że tyle to trwało. Trochę przyspałem z tym terminem przesiadki na nowy serwer. Największym opóźniaczem był jednak bank - nie spodziewałem się, że przelew może wędrować do odbiorcy przez półtora dnia...

Najważniejsze, że forum znowu działa. Tradycyjnie - jeśli zauważycie, że coś jest nie halo to dawajcie znać, chociaż wszystko zostało przeniesione jeden do jednego, wiec nie powinno się nic zepsuć. Jeszcze w tym miesiącu chciałbym zrobić mała aktualizację skryptu, ale nie będzie się to wiązało z przerwą w działaniu forum.
Kto chce, znajdzie sposób. Kto nie chce, znajdzie powód.

Awatar użytkownika
GoodNecromancer
Przewodniczący SMF
Posty:1289
Rejestracja:2009-01-31, 20:35
Lokalizacja:Łódź

Re: Propozycje, usterki i uwagi

Post autor: GoodNecromancer » 2019-12-13, 01:01

Na razie testuję i wszystko u mnie chodzi OK.
Necro
aka
Good Necromancer

Awatar użytkownika
Krakov
Arystokrata
Posty:2086
Rejestracja:2010-07-27, 21:44
Lokalizacja:Stąd

Re: Propozycje, usterki i uwagi

Post autor: Krakov » 2020-09-02, 22:21

Jak być może zauważyliście mieliśmy małą usterkę i forum od wczoraj wyglądało dziwnie. Nie wiem jeszcze co było przyczyną. Mogę Was uspokoić, że nie była to kwestia związana z bezpieczeństwem, wirusami itp. Po prostu pewne rzeczy wyglądały do kitu. Pogrzebałem trochę w stylach i większość rzeczy udało się naprawić, tj:
  • rozjechany nagłówek strony
  • Pole edycji (Pełny edytor i podgląd)
  • Ikonki przy subforach
  • Wygląd listy wiadomości prywatnych
W niektórych miejscach brakuje jeszcze spacji. np. między autor:NickAutora - w wolnej chwili zajrzę i do tego, ale póki co nie jest to krytyczne chyba. Jeśli widzicie jeszcze coś, co wygląda inaczej niż wcześniej (a zwłaszcza coś, co zmieniło się tak, że nie działa jak powinno, albo ciężko się tego używa) to dajcie znać - coś poradzimy.

Edit: Już wiem co się zadziało. Nasz hosting przeszedł na nowszą wersję PHP. W niedalekiej przyszłości będziemy musieli zaktualizować nasze forum i wtedy wszystko będzie cacy. Ale to jeszcze... nieprędko ;)
Kto chce, znajdzie sposób. Kto nie chce, znajdzie powód.

ODPOWIEDZ