Spartacus - ktoś już miał okazję zagrać?

Dyskusje o grach planszowych, nowości, modyfikacje zasad.

Moderator:Avalanche

Ash
Wędrowiec
Posty:24
Rejestracja:2011-08-06, 15:32
Lokalizacja:King's Landing

Spartacus - ktoś już miał okazję zagrać?

Post autor: Ash » 2013-06-27, 23:04

Gra /Spartacus: A Game Blood and Treachery/ zbiera świetne oceny za granicą: http://boardgamegeek.com/thread/932676/ ... youre-doin
i w kraju: http://www.grybezpradu.pl/blog/2013/01/08/spartacus/

Recenzja też w ostatnim Rebel Times.

Z wprowadzenia do gry: "During the game, players will bribe, poison, betray, steal, blackmail, and undermine each other. Gold will change hands again and again to buy support, stay someone’s hand or influence their decisions"

Zatem zapowiada się, że gra wymarzona dla tych co lubią intrygować, potrollować kolegę, czy po prostu wbić mu nóż w plecy. Miał może ktoś już okazję uczestniczyć w rozgrywce?

Filmik wprowadzający:
Ostatnio zmieniony 2013-06-27, 23:25 przez Ash, łącznie zmieniany 2 razy.
Brighter than light of a day shines the gaze of Tzeentch, Changer of the Ways

Ash
Wędrowiec
Posty:24
Rejestracja:2011-08-06, 15:32
Lokalizacja:King's Landing

Post autor: Ash » 2013-07-02, 14:15

Złamałem się i zakupiłem Spartacusa za niecałe 130 zł. I jestem bardzo zadowolony, bo gra jest świetna. Jestem przekonany, że spodoba się nie tylko lubiącym serial, ale wszystkim, którzy w grach cenią klimat i wysoki poziom interakcji /oraz interakcji negatywnej - tego jest pod dostatkiem - jeżeli w GoT pomyślałeś o koledze 'świnia', to tutaj czeka cię prawdziwe zgrzytanie zębami:-)/.

Dodam jeszcze, że na dniach pojawi się w kraju dodatek rozszerzający możliwości rozgrywki (dwóch nowych lanistów, nowe intrygi, gladiatorzy i niewolnicy oraz walki w parach), a twórcy zapowiedzieli wersje 'international', w tym polską.
Ostatnio zmieniony 2013-07-02, 14:19 przez Ash, łącznie zmieniany 1 raz.
Brighter than light of a day shines the gaze of Tzeentch, Changer of the Ways

Awatar użytkownika
RONIN
Wędrowiec
Posty:11
Rejestracja:2013-03-13, 19:05
Lokalizacja:Łódź

Post autor: RONIN » 2014-05-20, 20:36

Mocny tytuł. Nie mogę się doczekać kiedy w moje łapki wpadnie dodatek :)
Nie widzę wad tej gry w zasadzie ;)

ODPOWIEDZ