JURA 2009

35 studencki rajd pieszy

Tu przeczytacie o wszystkich godnych uwagi imprezach...

Moderator:Avalanche

aslan
Wędrowiec
Posty:2
Rejestracja:2009-04-14, 15:31
Lokalizacja:Łódź

JURA 2009

Post autor: aslan » 2009-04-14, 15:42

Witajcie
Niejestem pewien czy wybrałem dobry dział na forum na umieszczenie tej informacji ale niech będzie tutaj.
na poczatek małe info o mnie.
Jestem przedstawicielem Studenckiego Klubu Turystycznego PŁazik. jestesmy organizacja sytudencka organizujaca imprezy turystyczne skierowane do studentów i młodzieży licealnej. organizujemy rajdy piesze, obóz sportów wodnych oraz przeglad piosenki turystycznej YAPA.
Chciałem zaprosić was na jedna z naszych imprez a konkretnie na 35 rajd politechniki łódzkiej JURA 2009 który odbędzie sie w dniach 15-17 maja. przez trzy dni będziecie mieli okazje połazic z plecakiem po szlakach w okolicach Pieskowej Skały i Ojcowa. powłazic na skałki jesli sie da, zwiedzic ruiny zamków jakie napotkamy na trasie (w tym prawdopodobnie sama Pieskowa Skałe) oraz wczołgac sie do jakiejś jaskini. trasa przejścia nie jest trudna i długa więc napewno kazdy wytrzyma kondycyjnie i będzie miał siłe na wieczorne siedzenie z gitarami i spiewanie do białego rana. dokładny przebieg trasy jeszcze nie jest statcecznie zaplanowany ale niedługo powinienem podac wam kolejne informacje. wpisowe wynosi 35 i obejmuje dwa noclegi oraz ubezpieczenie. doliczyc trzeba koszty dojazdu PKP i jedzonko. osoby zainteresowane moga kontaktowac się ze mna zapośrednictwem forum lub gg 3791919 ewentualnie piszac na aslan@yapa.art.pl

Pozdrawiam i zapraszam na rajd
Ostatnio zmieniony 2009-04-14, 16:04 przez aslan, łącznie zmieniany 1 raz.

aslan
Wędrowiec
Posty:2
Rejestracja:2009-04-14, 15:31
Lokalizacja:Łódź

Post autor: aslan » 2009-04-21, 10:37

kolejna porcja wiadomosci dotyczących 35 rajdu politechniki łódzkiej JURA 2009.
Wpisowe jak juz wczesniej informowałem 35 złotych
Łączny koszt około 120 złotych
Wyjazd z Łodzi 15 maja około godiny 6 rano. jedziemy do krzeszowic z przesiadka w częstochowie lub krakowie. Zółtym szlakiem a następnie niebieskim rowerowym idziemy na nocleg do Racławic na nocleg. w sobote rano niebieskim rowerowym i normalnym niebieskim przejdziemy do Ojcowskiego Parku Narodowego gdzie szlak zmienimy na żółty i pójdziemy do Sąspowa na uroczyste zakończenie rajdu. w niedzielezółtym szlakiem pod zamek Pieskowa Skała skad będziemy starali sie złapac transport do krakowa na pociag powrotny do łodzi. jak chcecie wiedzieć coś więcej zapraszam na zebrania SKT PŁazik w kazdy wtorek o 20 w pierwszym domu studenckim polibudy w pokoju 115. lub piszczcie do mnie na gg 3791919 lub w jakikolwiek inny sposób.
Z turystycznym pozdrowieniem
Aslan
Kierownik Rajdu Jura

Zablokowany