Toruńskie Dni Fantastyki 2009

Zapraszamy na TDF 2009!

Tu przeczytacie o wszystkich godnych uwagi imprezach...

Moderator:Avalanche

Sir Jedi
Wędrowiec
Posty:4
Rejestracja:2009-09-22, 03:27
Lokalizacja:Brodnica
Kontakt:

Toruńskie Dni Fantastyki 2009

Post autor: Sir Jedi » 2009-09-22, 03:35

Witam.
Zapraszamy na Toruńskie Dni Fantastyki 2009! Impreza odbędzie się na terenie Zespołu Szkół nr 34 przy ulicy Włocławskiej 237/239, w dniach 11-13 grudnia, bieżącego roku. Tym razem uczestników czekają aż 3 dni fantastycznej zabawy. W planie wszystko co powinien zawierać dobry konwent - Pisarze, RPG, LARP, Prelekcje, Planszówki, Bitewniaki, Karcianki, Konsole itp.
Cena akredytacji to około 20 złotych.

Więcej informacji wkrótce. :)
WEB: www.TDF.irpg.pl
SirJedi.wordpress.com

Awatar użytkownika
Enzeru
Szlachcic
Posty:1225
Rejestracja:2008-08-11, 14:44
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Enzeru » 2009-09-23, 19:34

Byłem rok temu i mogę polecić. Młody i rozwijający się jeszcze konwent. Z zalet poza konwentowych wyliczyć mogę bliskość do Starego Miasta i dworców.
In the name of the Emperor I order you to die!!!

Sir Jedi
Wędrowiec
Posty:4
Rejestracja:2009-09-22, 03:27
Lokalizacja:Brodnica
Kontakt:

Post autor: Sir Jedi » 2009-10-24, 21:30

Pada ostatnio sporo pytań - "Jak to jest z tymi zniżkami związanymi z uczestnictwem w naszych konwentach partnerskich?", dlatego spieszę z wyjaśnieniem. Po pierwsze zniżki się nie kumulują, po drugie zniżki dotyczą jedynie wejściówki trzydniowej, a nie na przykład jednodniowej.
SirJedi.wordpress.com

Sir Jedi
Wędrowiec
Posty:4
Rejestracja:2009-09-22, 03:27
Lokalizacja:Brodnica
Kontakt:

Post autor: Sir Jedi » 2009-10-30, 15:39

Nasz dział Program pęcznieje w oczach i mam nadzieję, że cieszycie się z tego tak, jak ja jestem zły, że jako organizator nie odwiedzę najpewniej niemal nic. Cóż, dobrze że TDFy nie są jedynym konwentem, odbiję sobie na Falkonie. Przypominam jednocześnie, że cały czas macie okazję dołożyć cegiełkę od siebie i poprowadzić jakiś punkt programu. Zgłoszenia przyjmujemy do końca listopada pod maila tpzf.info@wp.pl. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub przez formularz strony.

TDF.irpg.pl
SirJedi.wordpress.com

ODPOWIEDZ