[Szukam] współlokatora/współlokatorki do pokoju

400-430zł za wszystko / koło Galerii Łódźkiej

Poszukuję pozycji

Moderator:Avalanche

Tsumoso
Wędrowiec
Posty:40
Rejestracja:2013-03-17, 12:54
Lokalizacja:Łódź

[Szukam] współlokatora/współlokatorki do pokoju

Post autor: Tsumoso » 2013-05-22, 00:25

Szukam współlokatora/współlokatorki do dużego pokoju 2-osobowego z balkonem.

Koszt:
400-430zł za WSZYSTKO (czynsz, woda, czynsz najmu, internet, rachunki, wszystko)
(przykładowo ostatnio: kwiecień 400zł, maj 415zł)

Lokalizacja:
ulica Henryka Sienkiewicza 109; na przeciwko Galerii Łódzkiej, wystarczy przejść przez pasy, z balkonu też widać; koło kina; 3 minutowy spacerek do Piotrkowskiej; wszędzie blisko - łatwy dojazd na dworzec Kaliski, UŁ, PŁ (PŁ można też z buta bo aż tak blisko)

Komunikacja miejska:
pod blokiem genialne 57 (PŁ, UŁ, centrum), parę metrów dalej tramwaje: 8,10,14 (m.in. na dworzec Łódź Kaliska) - a w odległości 3 min spacerkiem jest Piotrkowska i m.in: 2,3,6,11,16,16A (m.in. do Manu)

Współlokatorzy:
ja i dwie 20-paroletnie dziewczyny (każda w swoim pokoiku)

Ficzery:
- szybki internet bezprzewodowy (wyciąga do 2MB/s)
- pralka, wanna z prysznicem
- osobne WC
- lodówka, toster, kuchenka gazowa, piekarnik itp
- sporo dużych szaf w przedpokoju
- w pokoju: dwie meblościanki pełne miejsca na graty, stół, narożnik, jakieś krzesła się znajdą, no i będzie dostawione łóżko
- miły właściciel, pomoga i naprawia na własny koszt jak się coś zepsuje (gadatliwy ale przyjemny starszy pan :P)
- w Galerii Łódzkiej jest Tesco
- można (tak jak ja) oszczędzać na biletach miesięcznych i ich nie kupować bo w sumie wszędzie blisko no i od czegoś się ma nogi :)

Nie jest to apartament pięciogwiazdkowy ale spartańskich warunków nie ma - a za taką śmieszną cenę i to praktycznie w "centrum" to ja nie chcę się wynosić więc szukam współlokatora.

Mile widziany ktoś związany z RPG/fantasy/planszówki/gry czy też innymi pokrewnymi formami opierdalania się :D

Po zdjęcia pokoju/dokładny adres/odpowiedzi na inne pytania/pogaduchy/termin oglądania pokoju/etc -> proszę pisać do mnie prywatne wiadomości. (od biedy można też spamować tutaj w temacie)

Tsumoso
Wędrowiec
Posty:40
Rejestracja:2013-03-17, 12:54
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Tsumoso » 2013-05-22, 00:26

Mapka poglądowa:

Obrazek

(link bezpośredni gdyby wyżej się nic nie wyświetliło : http://i.imgur.com/gqTKkz2.jpg )

Awatar użytkownika
Majax93
Wędrowiec
Posty:101
Rejestracja:2013-04-09, 15:03
Lokalizacja:łódź

Post autor: Majax93 » 2013-05-24, 09:23

i teraz na nkoniec roku to mowisz? ;p
Maya

Tsumoso
Wędrowiec
Posty:40
Rejestracja:2013-03-17, 12:54
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Tsumoso » 2013-05-24, 11:32

No cóż, teraz kogoś potrzebuje. Już na czerwiec.

Jedna osoba już była oglądać, i wszystko się wszystkim podobało ale on finansowo od czerwca nie da rady (a mi trochę nie na rękę miesiąc sam mieszkać bo to 400zł w plecy)... więc póki co ogłoszenie aktualne.

Zapraszam do pisania do mnie, zadawania pytań, umawiania się na oglądanie :-P

ODPOWIEDZ