Fortuna Fabrykanta: Gra Pozorów - 31 lipca 2010

Informacje o konwentach i i innych imprezach przygotowywanych przez stowarzyszenie i jego członków.

Moderator:Avalanche

Awatar użytkownika
Tjal
Arystokrata
Posty:1813
Rejestracja:2008-06-02, 21:54
Lokalizacja:Uć znowu

Fortuna Fabrykanta: Gra Pozorów - 31 lipca 2010

Post autor: Tjal » 2010-07-10, 09:31

Fortuna Fabrykanta: Gra Pozorów

Spokój XIX-wiecznej Łodzi, miasta wielkich możliwości, błyskawicznych wzlotów i jeszcze szybszych upadków, został zakłócony. Przez miasto przetoczyła się bowiem fala zuchwałych kradzieży, dokonanych przez niewykrytych dotychczas sprawców. Żądni sensacji dziennikarze spekulują, że może stać za nimi słynny na całą Europę włamywacz, znany jako Zjawa z Grenoble...

Tymczasem nieliczni wybrańcy udają się na tajne spotkanie, na którym odbędzie się licytacja ekskluzywnych dóbr, których poprzednim właścicielem był znany fabrykant Gustaw Werner, zaginiony podczas wyprawy do Indii, obecnie uznany przez Władze za zmarłego...


Weź udział w ekskluzywnej licytacji i zanurz się w świat kryminalnych zagadek, sprzecznych interesów i tajnych stowarzyszeń. Zmierz się z innymi graczami w pozbawionej skrupułów walce o bogactwo, gdzie najważniejsza jest osobista korzyść, a ludzie nie zawsze są tymi, za kogo się podają.

Gra fabularna, czyli LARP, rozgrywana jest na żywo zgodnie ze specjalnie ułożonym scenariuszem, z odpowiednią scenografią, rekwizytami oraz kostiumami.

Dzień gry: 31 lipca 2010 (sobota)

Miejsce akcji: Muzeum Fabryki w Manufakturze

Czasy fabularne: XIX wiek

Dolna granica wiekowa graczy to 16 lat (osoby młodsze zapraszamy w towarzystwie osób pełnoletnich), górnej granicy nie ma.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na e-mail: larp@muzeumfabryki.pl. W zgłoszeniu należy podać swój wiek, płeć oraz ewentualne doświadczenie LARPowe (nie jest konieczne). Na zgłoszenia czekamy do 24 lipca.

Awatar użytkownika
Hypatia
Mieszczanin
Posty:679
Rejestracja:2010-02-18, 00:20
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Hypatia » 2010-07-21, 11:46

Jeśli są jeszcze jacyś chętni na grę (oprócz tych osób, które wysłały nam już maila zgłoszeniowego), to prosimy o kontakt, bo wraz z końcem tygodnia zamykamy rekrutację [tu następuje efekt dźwiękowy tykającego zegara :-P].
"You're just jealous because the voices only talk to ~me~."

"Może mój problem tkwi w tym, że jestem cylon hejterem. O przepraszam, tosterosceptykiem."

Awatar użytkownika
Laika
Wędrowiec
Posty:11
Rejestracja:2010-05-28, 21:52
Lokalizacja:Żywiec - Łódź

Post autor: Laika » 2010-07-21, 21:15

"Ekskluzywna licytacja" i "pozbawiona skrupułów walka o bogactwo" zniechęcają mnie...ale brzmi ciekawie:)
"I ain't quiet - everybody else is too loud."
/J. Entwistle/

Awatar użytkownika
Gambit
Mieszczanin
Posty:779
Rejestracja:2009-03-04, 21:37
Lokalizacja:Wrocław

Post autor: Gambit » 2010-08-15, 12:20

I jak było na larpie? :)

Awatar użytkownika
Hypatia
Mieszczanin
Posty:679
Rejestracja:2010-02-18, 00:20
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Hypatia » 2010-08-23, 17:49

Zakończenie nas nieco zaskoczyło, ale to dobry znak - oznacza to, że gracze przejmują inicjatywę. :-)
"You're just jealous because the voices only talk to ~me~."

"Może mój problem tkwi w tym, że jestem cylon hejterem. O przepraszam, tosterosceptykiem."

ODPOWIEDZ