Maraton SF

zuuooo

Moderator:Avalanche

Awatar użytkownika
Sulik
Osadnik
Posty:150
Rejestracja:2008-08-27, 08:23
Lokalizacja:Łódź

Maraton SF

Post autor: Sulik » 2009-11-29, 11:34

Chodzi mi po głowie zorganizowanie maratonu filmowego jednego lub kilku seriali / filmów... np weekend z Battlestar Galactica albo noc z Riddickiem... filmy o zombie albo cóś takiego.
Można by zorganizować tematyczne żarełko, czy ubiory... kurdele :P
Nie bardzo mam pomysł jak się do tego zabrać... Może Cytryna by na to poszła albo jakieś stowarzyszenie czy cuś... jakieś takie np stowarzysznie miłośników erpegów i fantastyki ;)

W zasadzie można też poczekać aż zrobi się ciepło, mam w domu rzutnik cyfrowy i rozkładany ekran... ustawić się gdzieś na działeczce...
W piwnicy dojrzewa właśnie 69 litrów aroniowego wina, półsłodkiego 11% (czyli nie kompot + spirytus ale real deal) trzeba by to gdzieś zagospodarować ;).

Nie mam parcia na ten pomysł, więc na luziku można powrzucać jakieś pomysły.

Awatar użytkownika
krew_na_scianie
Mieszczanin
Posty:614
Rejestracja:2009-02-22, 10:49
Lokalizacja:Bełchatów
Kontakt:

Post autor: krew_na_scianie » 2009-11-29, 14:16

Mogę dodać od siebie, że 11 grudnia w Silver Screen będzie noc kinowa - może taki substytut na początek wystarczy? Wśród wymienionych filmów są 2 tytuły sci-fi: "Dystrykt 9" i "X-Man Geneza: Wolverine".

Awatar użytkownika
Nurgling
Szlachcic
Posty:1171
Rejestracja:2008-09-25, 12:29
Lokalizacja:Łódź/Tomaszów Maz
Kontakt:

Post autor: Nurgling » 2009-11-29, 15:21

to ja wolę działkę Sulika i filmy przy winku.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sulik
Osadnik
Posty:150
Rejestracja:2008-08-27, 08:23
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Sulik » 2009-11-30, 11:28

:D

Awatar użytkownika
Sulik
Osadnik
Posty:150
Rejestracja:2008-08-27, 08:23
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Sulik » 2009-12-05, 12:35

ok zebrałem nieco info od znajomych i wychodzi na to, że:

Kino:
+ duży ekran
+ dobre nagłośnienie.
- prawdopodobna kasa
- brak kontroli ludzi zapraszanych
- boli dupa od krzeseł.

Działka Sulika dla nie pijących:
+ dobre jedzenie
+ świeże powietrze
+ ognisko
+ możliwość rozegrania sesji w namiotach :P
+ możliwość oglądania seriali / filmów podczas leżenia w śpiworze.
+ darmo


- duże prawdopodobieństwo komarów
- brak sanitariatów
- nie za dobre nagłośnienie

Działka Sulika dla pijących:
+ Wino.

minusów brak.


Tak więc postanowione. Latem zacznę przygotowania do pierwszego w historii ludzkości SULIKONU!

Awatar użytkownika
krew_na_scianie
Mieszczanin
Posty:614
Rejestracja:2009-02-22, 10:49
Lokalizacja:Bełchatów
Kontakt:

Post autor: krew_na_scianie » 2009-12-05, 13:52

Ładna reklama Sulik Tak dodam uszczypliwie od siebie, że maraton w kinie ma szansę realizacji już za tydzień, Sulikon w okolicach wakacji. I teoretycznie krzesła w kinie faktycznie bywają po pewnym czasie niewygodne, ale śpiwór to jedna wielka antywygoda. Dodatkowo również masz zapewnione darmowe sprzątanie.

Awatar użytkownika
Sulik
Osadnik
Posty:150
Rejestracja:2008-08-27, 08:23
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Sulik » 2009-12-05, 14:53

no ale w kinie nie ma grilla. A ciepła karkóweczka + zimny browarek to rzeczy wymagane do osiągnięcia odpowiedniego poziomu ekscytacji podczas oglądania jak Starbucks rozwala cylonów...


A od sprzątania są robale, bakterie i grzyby.

Awatar użytkownika
krew_na_scianie
Mieszczanin
Posty:614
Rejestracja:2009-02-22, 10:49
Lokalizacja:Bełchatów
Kontakt:

Post autor: krew_na_scianie » 2009-12-05, 16:40

Sulik pisze: nie cytujemy posta który znajduje się tuż nad naszym, nawet jak bardzo kusi - Avalanche
To w końcu ognisko czy grill? Ale te bakterie, robale i grzyby to pojechałeś Sulik po bandzie :-P No ale marudzę już niepotrzebnie, komu trzeba pomysł i tak się spodoba :-) A czy oprócz rozwalania cyklonów i innych gwiezdnych rozwalanek, pojawi się jakieś inne kino sci-fi?
Ostatnio zmieniony 2009-12-07, 21:01 przez krew_na_scianie, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Gambit
Mieszczanin
Posty:779
Rejestracja:2009-03-04, 21:37
Lokalizacja:Wrocław

Post autor: Gambit » 2009-12-05, 22:55

Ognisko nie wyklucza grilla, to raz. Jak ludzie będą chcieli odpocząć od oglądania to można odpalić każdą inną rozrywkę, którą poza sesjami są... no... wszystkie inne rzeczy (dla lubiących zawyć do księżyca można odpalić instrumenty jakieś) to dwa :P
Trzy to integracja grupy - o niebo lepsza i przyjemniejsza według mnie na takim działeczkowym wypadzie, niż w jakimkolwiek kinie.

Nie wiem jak to jest u Sulika, ale największy problem w kinie na świeżym powietrzu stanowi wiatr, który ma tendencję do zmieniania położenia ekranu.

OBcY
Mieszczanin
Posty:403
Rejestracja:2008-06-02, 21:17
Lokalizacja:Łódź

Post autor: OBcY » 2009-12-05, 23:28

Myślę, że pierwsze działkowo-grillowe akcje można zacząć w maju. Kto wie, może uda się zorganizować podobnie jak w tym roku Majówkę SMFową :). Można też u mnie na działce... tylko, że tam nie ma ludzkiego dojazdu :-/. Opcji jest wiele, ale długich seansów w kinie też nie lubię.

A tak już na przyszłość - mogę zorganizować nagłośnienie ;-)

ODPOWIEDZ