X-fighter

cRPG oraz inne gry komputerowe o tematyce fantastycznej

Moderator:Avalanche

Awatar użytkownika
jervon
Mieszczanin
Posty:431
Rejestracja:2009-02-06, 09:24
Lokalizacja:Łódź KZN

X-fighter

Post autor: jervon » 2009-09-10, 16:26

Zapraszam wszystkich do zapoznania się z przeglądarkową grą X-fighter. Jutro start nowej ery a od dziś można zakładać postacie. Oto link do owej gry http://xfighter.gameshow.pl/index.php#

A tu jak sama gra się reklamuje:

Szukasz niebanalnej i intrygującej gry pod przeglądarkę WWW? Xfighter jest grą dla Ciebie.
Zasadniczym celem gracza jest osiągnięcie poziomu mocy Bezimiennego Władcy by walcząc z nim stać się zwycięzcą Ery, tak naprawdę jednak większość xfighterów spędza swój czas plądrując Otchłań pełną niebezpieczeństw i czyhających potworów lub przemierzając ulice Xcity, gdzie może ich spotkać dosłownie wszystko. Świat rodem z MadMaxa pełen jest rozbudowanych interakcji między graczami, tutaj nie opłaci się grać w pojedynkę - uzupełniające się cechy mieszkających ras wykorzystane w odpowiednim momencie mogą przechylić szalę zwycięstwa w walce lub osłabić wroga zanim do niej dojdzie... Czasami nawet bezbronny, lecz odważny xfighter pomysłowością z wrogów uczyni sojuszników lub odmieni swój los w oczach innych...

Poznaj mordercze techniki trenowane w niezliczonych pojedynkach, weź udział w wojnie niejednokrotnie rozpalającej całe miasto, poznaj życie klanowe a przede wszystkim wykazując się zdolnością przewidywania zdobądź szacunek najlepszych pokazując, że i z nimi można wygrać.

Masz odwagę by zwać się Xfighterem?

Awatar użytkownika
jervon
Mieszczanin
Posty:431
Rejestracja:2009-02-06, 09:24
Lokalizacja:Łódź KZN

Post autor: jervon » 2009-09-15, 11:40

Nikogo gra nie zainteresowała? Nie macie ochoty zrobić jakiegoś jednego klanu i pograć razem?
Naprawdę olbrzymim atutem tej gry jest to, że nie trzeba się logować co ileś tam minut jak w większości tego typu gier. Wystarczy jeden, dwa razy dziennie i można spokojnie wszystko ogarnąć.
Jeśli ktoś zaczął grać i ma jakieś pytania to śmiało pisać :)

Awatar użytkownika
niestrawny
Wędrowiec
Posty:79
Rejestracja:2008-07-24, 19:41
Lokalizacja:Pków/Łódź
Kontakt:

Post autor: niestrawny » 2009-09-18, 19:21

Czy to był tekst sponsorowany? Myślę, że na rynku jest za dużo gier do przeglądania...wszyscy czekają na diablo 3 ;)
W Krainie Ciemności, rodzi się Mrok...

Awatar użytkownika
jervon
Mieszczanin
Posty:431
Rejestracja:2009-02-06, 09:24
Lokalizacja:Łódź KZN

Post autor: jervon » 2009-09-18, 21:54

Nie, żaden sponsorowany. Z tego co ostatnio słyszałem diablo 3 jak i star craft 2 mają mieć konkretne opóźnienia. Podobno Blizzard skupił się na jakimś innym projekcie.

A X-fighter to gra która istnieje już jakieś 10 lat :) Jest to typowa gra przeglądarkowa, i pomyślałem sobie, że ktoś stąd może będzie chciał pograć. Ot co.
Ostatnio zmieniony 2009-09-18, 21:55 przez jervon, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sulik
Osadnik
Posty:150
Rejestracja:2008-08-27, 08:23
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Sulik » 2009-09-25, 18:21

jervon pisze:Nie, żaden sponsorowany. Z tego co ostatnio słyszałem diablo 3 jak i star craft 2 mają mieć konkretne opóźnienia. Podobno Blizzard skupił się na jakimś innym projekcie.

A X-fighter to gra która istnieje już jakieś 10 lat :) Jest to typowa gra przeglądarkowa, i pomyślałem sobie, że ktoś stąd może będzie chciał pograć. Ot co.
Blizz skupia sięna dodatku do WoWa i filmie. oraz nowej grze online o której narazie cisza.

Awatar użytkownika
Enzeru
Szlachcic
Posty:1225
Rejestracja:2008-08-11, 14:44
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Enzeru » 2009-09-25, 19:42

Z tego co słyszałem to na Blizzkonie Blizard stwierdził,że na 2010 rok planuje premiery TYLKO dodatku do WoWa i Starcrafta 2... Takie są ich oficjalne ogłoszenia.
In the name of the Emperor I order you to die!!!

Awatar użytkownika
jervon
Mieszczanin
Posty:431
Rejestracja:2009-02-06, 09:24
Lokalizacja:Łódź KZN

Post autor: jervon » 2009-12-10, 14:36

I po raz kolejny startuje nowa era. Dziś od godziny 15 można będzie zakładać postaci. Zapraszam.

ODPOWIEDZ