Diablo II

Stary ale jary Diabło.

cRPG oraz inne gry komputerowe o tematyce fantastycznej

Moderator:Avalanche

Twoja ulubiona postać z gry?

Amazonka
1
5%
Nekromanta
3
14%
Paladyn
2
9%
Barbarzyńca
6
27%
Czarodziejka
4
18%
Druid
3
14%
Zabójczyni
3
14%
 
Liczba głosów: 22

Awatar użytkownika
KhaelThas
Wędrowiec
Posty:20
Rejestracja:2009-10-17, 23:35
Lokalizacja:Litzmannstadt

Diablo II

Post autor: KhaelThas » 2009-10-18, 16:25

Witam,

Kieruję pytanie do wszystkich forumowiczów czy ktoś pyka w ukochanego Diablo ?
Możemy zrobić kilka rajdów lub założyć klan.

Awatar użytkownika
GoodNecromancer
Przewodniczący SMF
Posty:1290
Rejestracja:2009-01-31, 20:35
Lokalizacja:Łódź

Post autor: GoodNecromancer » 2009-10-21, 17:42

Jasne, że gra, oczywiście z LoD-em i w spatchoną wersję. Natomiast z przykrością stwierdzam, że Z WYBORU nie gram w sieci, gdyż za bardzo by mnie to wiązało godzinowo, a że czasami wypadnie (często czasami...) jakieś ekstra wyjście, to pożytek w klanie byłby ze mnie niewielki. Oczywiście gram z 2 Modami - w zwykły Plug Y gra małżonka, a ja w Eastern Sun, bo mi jakoś pasi. W ogóle mnie nie interesuje gra w wersji niemodowanej, bo cierpliwość moja tolerowania debilnie małej skrzyni na ekwipunek już dawno uległa wyczerpaniu... Ale grę uważam za świetną, która mimo upływu lat się nie zestarzała.
Necro
aka
Good Necromancer

Awatar użytkownika
Ziele
Mieszczanin
Posty:721
Rejestracja:2008-11-22, 23:32
Lokalizacja:masz Tytuł Top Buły

Post autor: Ziele » 2009-10-21, 23:06

Ano gram, ale bez modów ;] Tych nie znam i nigdy nie instalowałem.
W sumie w diablo dłużej grałem tylko nekromantą (Zawsze gram typem od umarlaków jeśli istnieje taka możliwośc ;] )
I mógłbym zagrac, ale bardziej for fun niż poważnie (Zresztą myśle że postac na battlenecie została dawno skasowana)
Obrazek

Awatar użytkownika
Alyth
Wędrowiec
Posty:22
Rejestracja:2009-09-03, 23:41
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Alyth » 2009-10-23, 08:17

hm, ja pykałem dłuugii czas , Aktualnie nie gram (po raz 300 przechodzę fallouty ;)) ale grało się , i oczywiście mody , od tych podstawowych na DC i UT , do mediana. median jest godny polecenia :) co do zagrania teraz, mam bana(na) na konto więc nie za bardzo :) aczkolwiek by lan mogę pograć jeśli ktoś chętny(soskę się odkurzy :D)

Necro , mała skrzynka , mała skrzynka , czy to aby nie przesada :P na co ci większa?
Palce w Pralce rlz :P !!!

Awatar użytkownika
GoodNecromancer
Przewodniczący SMF
Posty:1290
Rejestracja:2009-01-31, 20:35
Lokalizacja:Łódź

Post autor: GoodNecromancer » 2009-10-23, 17:32

Alyth pisze:hm, ja pykałem dłuugii czas , Aktualnie nie gram (po raz 300 przechodzę fallouty ;)) ale grało się , i oczywiście mody , od tych podstawowych na DC i UT , do mediana. median jest godny polecenia :) co do zagrania teraz, mam bana(na) na konto więc nie za bardzo :) aczkolwiek by lan mogę pograć jeśli ktoś chętny(soskę się odkurzy :D)

Necro , mała skrzynka , mała skrzynka , czy to aby nie przesada :P na co ci większa?

Ghrrrr....
Przestań mnie drażnić, proszę po dobroci. Dość miałem używania ShadowMastera, a potem HeroEditora, aby zapisywać w formie plików przedmioty zarąbiste dla barbarzyńcy, które oczywiście znajdowała moja czarodziejka, której amulet do zestawu TalRasha oczywiście nie wypadł w czasie wszystkich 3 poziomów gry, ale który przypadkiem znalazł mój nekromanta. I tak dalej... gdy tym czasem jakikolwiek cRPG typu BG czy IWD rozwiązuje to banalnie, bo w byle beczce czy skrzyni na ulicy można sobie przechować dowolną ilość ekwipunku przez dowolny czas trwania gry.
Tu twórcy gry dali ciała na całej linii, bo cała reszta jest OK.
Necro
aka
Good Necromancer

Awatar użytkownika
jervon
Mieszczanin
Posty:431
Rejestracja:2009-02-06, 09:24
Lokalizacja:Łódź KZN

Post autor: jervon » 2009-10-23, 18:34

Hmm... bo gra sie na battlenet tudziez po lanie i nie ma zadnych problemow. Zadnych modow Ci wtedy nie potrzeba.

Awatar użytkownika
Ziele
Mieszczanin
Posty:721
Rejestracja:2008-11-22, 23:32
Lokalizacja:masz Tytuł Top Buły

Post autor: Ziele » 2009-10-23, 23:50

Ok mam postac na battlenecie akt 3 koszmar ;]
Jakby co moge pograc ;p
Obrazek

Awatar użytkownika
Niziol
Szlachcic
Posty:850
Rejestracja:2008-06-03, 00:26
Lokalizacja:... że znowu

Post autor: Niziol » 2009-10-24, 00:11

Ja mam dość miłe wspomnienia z LAN Party's na których to bardzo często grywaliśmy w Diablo. Mniej więcej w 4 osoby grało się bardzo przyjemnie (widok 4 nekromantów z kościejami do okoła siebie zabija oczy :) ). Graliśmy z Modem oczywiście ale już nie pamiętam nazwy.

Chyba jedna z najlepszych gier na LAN według mnie.

Może kiedyś się zrobi smerfowe LAN Party? :D
Ja wiem to trochę chory pomysł bo podejrzewam że wiem jak to się skończy. Spokojnie mamy doświadczenie przy robieniu takich imprez np. : powiedzmy trzy dni (wieczór, dzień, rano kolejnego dnia) imprezy to mamy z tego tak z 10 godzin grania, albo nawet mniej bo większość czasu spędzimy na robieniu eee "innych głupich rzeczy":P
Nie ma lekko w ciężkich czołgach.

Jaqob napisał/a:
To my mamy jakieś "normalne" spotkania?
Chodzę już drugi rok i na ani jednym nie byłem :shock: .

"Ja nie widzę problemu, że ktoś płaczę po rozmowie ze mną." -Silvanel

Awatar użytkownika
Cerbin
Wędrowiec
Posty:60
Rejestracja:2009-03-10, 06:48
Lokalizacja:Lodz

Post autor: Cerbin » 2009-10-27, 18:34

Bardzo bardzo chetnie

Czy to na BN czy po lanie to bardzo bardzo chetnie. Gram praktycznie wszystkim.

A jesli robimy klan badz gramy w swoim gronie to polecam Zawodowcow. Bedzie sie dzialo :evil:
Co masz zrobic dzis, zrob pojutrze, a bedziesz mial dwa dni wolnego

Awatar użytkownika
GoodNecromancer
Przewodniczący SMF
Posty:1290
Rejestracja:2009-01-31, 20:35
Lokalizacja:Łódź

Post autor: GoodNecromancer » 2009-10-27, 19:43

No, jakby takie LAN party z D2 LoD/+MOD (opcjonalnie), to ja tam chętny. Jakoś tak wszelakimi magic userami w różnych grach lubię grywać, więc Czarodziejką mógłbym spokojnie poszaleć.
Ale zawodowcami, nie wiem... A nuż chwila nieuwagi i mi sczyszczą hołubioną postać polem statycznym, eksplozją zimna czy innym efektem.

Normalnie w singlu gram wyłącznie w opcji "/players8" - to tu już trochę się robi trudniej, zwłaszcza że nie ma paladynów wspomagających bandę aurami czy nekromantów rzucających klątwy, a parametry wrogów takie jak przy sesji wielo-graczowej, więc wtedy to dopiero jest wyzwanie, szczególnie na Hellu.
Necro
aka
Good Necromancer

Awatar użytkownika
Elmo
Szlachcic
Posty:1306
Rejestracja:2008-11-08, 22:11
Lokalizacja:łódź
Kontakt:

Post autor: Elmo » 2009-10-27, 21:33

Ja niestety zgubiłem swoje Diablo 2 by pograć zwami ;/
Obrazek

Awatar użytkownika
killy9999
Osadnik
Posty:278
Rejestracja:2009-08-11, 21:47
Lokalizacja:Łódź

Post autor: killy9999 » 2009-10-27, 21:55

Ja popalałem kiedyś Czarodziejką, aczkolwiek tylko na singlu lub z kumplem w trybie współpracy (wtedy jeszcze to były czasy korzystania z null-modemu). /players8 włączone obowiązkowo

Co do wspólnego grania - nie ma mowy, nie siadam więcej do D2. Zbyt dużo czasu już na tą grę zmarnowałem w przeszłości.

Awatar użytkownika
KhaelThas
Wędrowiec
Posty:20
Rejestracja:2009-10-17, 23:35
Lokalizacja:Litzmannstadt

Post autor: KhaelThas » 2009-11-07, 11:21

98 Smitherek
95 Firesorc
88 WlfDruid

Tak sprawa u mnie wygląda, można zrobić kilka baalrunków na hellu :)

Awatar użytkownika
jervon
Mieszczanin
Posty:431
Rejestracja:2009-02-06, 09:24
Lokalizacja:Łódź KZN

Post autor: jervon » 2009-11-07, 12:27

Ale te postaci masz na battlenecie? Jak tak to są ladder?

Awatar użytkownika
GoodNecromancer
Przewodniczący SMF
Posty:1290
Rejestracja:2009-01-31, 20:35
Lokalizacja:Łódź

Post autor: GoodNecromancer » 2009-11-07, 13:29

A co mi się dodatkowo podoba w modzie Eastern Sun, to m.in. fajne zielone zestawy, niektóre dodają dodatkowego smaczku, jak np. zestaw Raistlina, Tasselhoffa, albo Jaheiry czy Sarevoka. No i fakt, że w KAŻDYM zestawie KAŻDY przedmiot w zasadzie zyskuje zielone cechy w miarę zakładania kolejnych elementów na postać. Złote bonusy kompletu SĄ delikatnie mówiąc niezłe, a faktycznie wypasione bywają dość często. A, choć wstyd to przyznać, w podstawowej wersji gry niektóre z tych nowszych zestawów są po prostu cienkie, niekiedy żaden przedmiot nie daje dodatkowych zielonych cech, komplet daje zaledwie 5-8 (w ES 8-12) złotych cech. Jedynie zestaw Tal Rasha i Nieśmiertelny Król są naprawdę dobre.
Wracając do ES, w momencie gdy wlazłem na Drogę starożytnych w V akcie i wylazły na mnie beholdery z Baldur's Gate, to w ogóle był odpał, podobnie jak chimery w siedzibie Nithalaka, do którego szło się baaardzo długo. No i przede wszystkim gra w tym modzie jest znacznie trudniejsza, niż w wersji podstawowej, tak że w wersji Players8 na Koszmarze robi się chwilami dziwnie trudno, a Hell to już kosmos. Natomiast możliwość boostowania itemów każdego rodzaju (również złotych i zielonych) powoduje, że można (w zasadzie to TRZEBA) się odpowiednio wyekwipować, zanim bohater wejdzie na Piekło. A tam to dopiero jest jazda... ;-)
Ostatnio zmieniony 2009-11-07, 13:30 przez GoodNecromancer, łącznie zmieniany 1 raz.
Necro
aka
Good Necromancer

ODPOWIEDZ