Opowiadanie zrodzone z przygody

Moderator:Avalanche

baha47
Wędrowiec
Posty:4
Rejestracja:2015-08-19, 14:56
Lokalizacja:Łódź

Opowiadanie zrodzone z przygody

Post autor: baha47 » 2015-08-19, 15:03

Witam, na forum jestem nowy, więc zacznę od przedstawienia się. Imię moje Bartek, a wiek dwadzieścia i sześć.

Druga sprawa. Nie wiem, czy to odpowiedni dział i jeśli popełniam błąd proszę o wyrozumiałość. Chciałbym poddać pod krytykę moje opowiadanie. Tak naprawdę jest to spisana (opisana) sesja RPG rozgrywana przez moją ekipę (ja jestem jednym z graczy) w świecie Warhammer FRP (szósta edycja gwoli ścisłości).

Zanim jednak cokolwiek wkleję, chciałem zapytać czy mogę zrobić to tutaj (w tym dziale i w formie osobnego tematu)?

Awatar użytkownika
Adam
Ohydny Spamer !
Posty:5793
Rejestracja:2008-06-03, 01:03
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Adam » 2015-08-19, 20:27

Witamy,

w zakresie opowiadania to najlepiej, jako założyć nowy temat w dziale Literatura: http://www.smerf.fero.pl/f/viewforum.php?f=4

Zapraszam też do tematu powitalnego: http://www.smerf.fero.pl/f/viewtopic.php?t=88

Pozdrawiam
Adam
,,Raashtram lasów czar ma taką moc,
że wrócić chcesz, wrócić chcesz,
znów wędrować wśród nich''.

Awatar użytkownika
Avdima
Szlachcic
Posty:1084
Rejestracja:2009-05-24, 16:17
Lokalizacja:Łódź

Post autor: Avdima » 2015-08-19, 21:52

Najlepiej będzie, jeżeli wkleisz opowiadanie w gdoc i dasz link na forum. Nie wiem jak długie jest, ale opowiadanie brzmi jak coś, co nie wejdzie do jednego postu. Oczywiście moje doświadczenie w tym temacie (wklejanie opowiadań na forum) jest zerowe.

Pod-forum podane przez Adama jak najbardziej trafne. O dziwo mamy od tego dział.
baha47 pisze:w świecie Warhammer FRP (szósta edycja gwoli ścisłości).
To ile ja edycji przespałem?? :shock:

baha47
Wędrowiec
Posty:4
Rejestracja:2015-08-19, 14:56
Lokalizacja:Łódź

Post autor: baha47 » 2015-08-20, 11:54

Pardon, chodziło mi o 2ed w realiach warhammera fantasy battle 6ed ;)

Jeśli chodzi o opowiadanie. Założę temat w odpowiednim dziale i wkleję trochę tekstu, niecała A4. Jeśli się przyjmie stopniowo będę dodawał kolejne części. Dzięki za info i do zobaczenia w dziale Literatura.

ODPOWIEDZ